Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Nem vesztem el, olvasom a fórumot, de az volt (állítólag) a köz akarata, hogy ne írjak. Valamint a bagoly beírása után fórumosok százai bombázták levelekkel a vezetőséget, hogy jól tették és nem vagyok idevaló. Igaz Gabo a védelmemre kelt, de azt írták csak 1 ember állt ki mellettem. Persze ez nem igaz, mert a fórumon Ukslayer is a védelmébe vett, no meg kaptam sok emailt, meg privit is, hogy támogatnak, de hazug emberekkel nem óhajtok harcolni. Igaz azóta a fórum színvonala olyan mélységbe süllyedt, hogy nincs mit hozzászólni, mert a kérdezőkre a genetikai hulladék megnevezés is sértené a hulladék fogalmát. De ez kellett a népnek, akárcsak a 2/3, ám legyen, én nem leszek/vagyok a jónak elrontója...

Kedves TD!

Megigértem magamnak, hogy nem süllyedek le arra a szintre, hogy megint reagáljak arra amit írsz, de ugydöntöttem mégis :)

Mondd, mért van az hogy ebben az évezredben nem láttunk, nem hallottunk Tőled értelmes, fikamentes hozzászólást?

Te semmi mást nem tudsz, csak:

sírni, hogy milyen rossz neked, mert téged mindenki bánt,

és fikázni.

Észrevehetted volna, hogy téged egy-két kivétellel nem szeretnek itt, mégis idejársz izgatni a népet. és semmi mást nem csinálsz, csak folyamatosan belefikázol az életbe, és élvezed hogy flizgattad őket, megint van min csámcsogni 1-2 oldalon keresztül.

A mai nap ennek vége, a mai naptól csak a moderátorok engedélyével fog megjelenni a hozzászólásod a fórumon.

Link to comment
Megosztás:

Kedves TD!

Megigértem magamnak, hogy nem süllyedek le arra a szintre, hogy megint reagáljak arra amit írsz, de ugydöntöttem mégis :)

Mondd, mért van az hogy ebben az évezredben nem láttunk, nem hallottunk Tőled értelmes, fikamentes hozzászólást?

Te semmi mást nem tudsz, csak:

sírni, hogy milyen rossz neked, mert téged mindenki bánt,

és fikázni.

Észrevehetted volna, hogy téged egy-két kivétellel nem szeretnek itt, mégis idejársz izgatni a népet. és semmi mást nem csinálsz, csak folyamatosan belefikázol az életbe, és élvezed hogy flizgattad őket, megint van min csámcsogni 1-2 oldalon keresztül.

A mai nap ennek vége, a mai naptól csak a moderátorok engedélyével fog megjelenni a hozzászólásod a fórumon.

éljen a szólás szabadsága, a cenzúrázatlan vélemény...

Link to comment
Megosztás:

Ez történik akkor, amikor a hülyék számbeli fölényük által lenyomják a közösségért érdemben tevő, értéket teremtő kisebbséget. Gratulálok. Erősen ajánlott mozi: Idiocracy (Hülyék paradicsoma). Zs-kategóriás film, de sajnos napról napra időszerűbb a mondandója...

#1: Nem vagyok olyan nagyon öreg, de az én időmben még bőven vércikinek számított hülyének, tudatlannak lenni ÉS ezt ki is mutatni. Aki emlékszik még rá, általános iskolában az ilyen kisebbségben lévő retardáltakat kiközösítettük. Ezzel szemben a mai trend a fenti szöges ellentéte, hatalmas divat lett butának, ostobának lenni, elmeroggyant-kommandókba szerveződni, akik aztán minden lehetséges eszközzel lenézik, ellehetetlenítik, kizárják a klikkből azokat, akik értelmesek, hasznosak lehetnének.

#2: Irgalmatlan mennyiségű ismeretanyag, útmutató, tudás halmozódott fel ezen a fórumon, több hónap is kevés lenne mindent átnézni. Ha kínom volt, nem voltam rest használni a nagyszerű keresőt, AHELYETT, hogy telesírjam a fórumot szeméttel (gy.k.: spam, a netikett kifejti a mibenlétét). Mások munkáját, segítségét illik tiszteletben tartani, és hiába fájdalmas ez egyeseknek, de a segítségkérésnek és adásnak NEM az a módja, hogy hatvankettedik alkalommal is feltesszük és megválaszoljuk ugyanazt a kérdést, feleslegesen duzzasztva ezzel a hozzászólások számát, EGYÚTTAL megnehezítve a valóban hasznos infók keresését. Az, hogy csak 1-2 ember vette a fáradságot, és úgymond kiállt TD nem szokványos stílusa mellett, messze nem jelenti azt, hogy a többi 100 és 100 csendes szemlélő, olvasó, infóbúvár nem szolidáris vele és nem respektálja azt, amit letett az asztalra. Akinek mindezekből csak annyi jön le, hogy most csontig benyaltam TD-nek, nos, éljen csak tovább ebben a tudatban. "Nem érdekel" © Havas tanár úr.

#3: Hangosan felkacagtam az astrás fórummal történő összehasonlításon. Pörög? Az a dolga, hiszen élő dologról szól. Omegát lassan 10 éve nem gyártanak, ezáltal nem nagyon van új a nap alatt, a legtöbb kérdésre már megvan a válasz. Csak lustaság helyett keresni kéne. Jahahaj, de nehéz is az, mindig bele is vágják a pofánkba. Annak idején az Omega luxus volt, ma már jobbára csak a keselyűk és a hullarablók ólálkodnak körülöttünk, és hozzák magukkal a stílustalanságot, szennyet, kreténséget, világuralmi terveket.

#4: A fenti állásfoglalásaim miatt hajrá, lehet engem is kitiltani, vastagon teszek rá. Az olvasást nem lehet megtiltani, hacsak nem kicsinyes, dedós bosszúból be nem zárják az egész fórumot, elpusztítva az értékes tudásbázist is. Ezen sem lepődnék meg.

Link to comment
Megosztás:

Ez történik akkor, amikor a hülyék számbeli fölényük által lenyomják a közösségért érdemben tevő, értéket teremtő kisebbséget. Gratulálok. Erősen ajánlott mozi: Idiocracy (Hülyék paradicsoma). Zs-kategóriás film, de sajnos napról napra időszerűbb a mondandója...

#1: Nem vagyok olyan nagyon öreg, de az én időmben még bőven vércikinek számított hülyének, tudatlannak lenni ÉS ezt ki is mutatni. Aki emlékszik még rá, általános iskolában az ilyen kisebbségben lévő retardáltakat kiközösítettük. Ezzel szemben a mai trend a fenti szöges ellentéte, hatalmas divat lett butának, ostobának lenni, elmeroggyant-kommandókba szerveződni, akik aztán minden lehetséges eszközzel lenézik, ellehetetlenítik, kizárják a klikkből azokat, akik értelmesek, hasznosak lehetnének.

#2: Irgalmatlan mennyiségű ismeretanyag, útmutató, tudás halmozódott fel ezen a fórumon, több hónap is kevés lenne mindent átnézni. Ha kínom volt, nem voltam rest használni a nagyszerű keresőt, AHELYETT, hogy telesírjam a fórumot szeméttel (gy.k.: spam, a netikett kifejti a mibenlétét). Mások munkáját, segítségét illik tiszteletben tartani, és hiába fájdalmas ez egyeseknek, de a segítségkérésnek és adásnak NEM az a módja, hogy hatvankettedik alkalommal is feltesszük és megválaszoljuk ugyanazt a kérdést, feleslegesen duzzasztva ezzel a hozzászólások számát, EGYÚTTAL megnehezítve a valóban hasznos infók keresését. Az, hogy csak 1-2 ember vette a fáradságot, és úgymond kiállt TD nem szokványos stílusa mellett, messze nem jelenti azt, hogy a többi 100 és 100 csendes szemlélő, olvasó, infóbúvár nem szolidáris vele és nem respektálja azt, amit letett az asztalra. Akinek mindezekből csak annyi jön le, hogy most csontig benyaltam TD-nek, nos, éljen csak tovább ebben a tudatban. "Nem érdekel" © Havas tanár úr.

#3: Hangosan felkacagtam az astrás fórummal történő összehasonlításon. Pörög? Az a dolga, hiszen élő dologról szól. Omegát lassan 10 éve nem gyártanak, ezáltal nem nagyon van új a nap alatt, a legtöbb kérdésre már megvan a válasz. Csak lustaság helyett keresni kéne. Jahahaj, de nehéz is az, mindig bele is vágják a pofánkba. Annak idején az Omega luxus volt, ma már jobbára csak a keselyűk és a hullarablók ólálkodnak körülöttünk, és hozzák magukkal a stílustalanságot, szennyet, kreténséget, világuralmi terveket.

#4: A fenti állásfoglalásaim miatt hajrá, lehet engem is kitiltani, vastagon teszek rá. Az olvasást nem lehet megtiltani, hacsak nem kicsinyes, dedós bosszúból be nem zárják az egész fórumot, elpusztítva az értékes tudásbázist is. Ezen sem lepődnék meg.

Nem tudom mit lovagoltok azon a hülye poénon, hogy az astrás topic pörög. Ha tudom, hogy itt egyeseknek ennyire beletiprok ezzel a lelkivilágába tuti nem írtam volna ki.

Másrészt: Sok beleugatási jogom nincsen újoncként, de az omegás topicot fel lehetne pörgetni, csak akarni kellene, illetve több omegást ide "szokatni".

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mit lovagoltok azon a hülye poénon, hogy az astrás topic pörög. Ha tudom, hogy itt egyeseknek ennyire beletiprok ezzel a lelkivilágába tuti nem írtam volna ki.

Másrészt: Sok beleugatási jogom nincsen újoncként, de az omegás topicot fel lehetne pörgetni, csak akarni kellene, illetve több omegást ide "szokatni".

az a baj az ideszoktatással, hogy a fórum adok-kapok alapon kellene működjön. ha valaki feltolja az arcát háromszor, kérdez, választ kap a nyomorára, azt eltűnik mint szamár a ködben.

így hogy működjön bármi is?

ez ellen volt/van TD is.

Link to comment
Megosztás:

az a baj az ideszoktatással, hogy a fórum adok-kapok alapon kellene működjön. ha valaki feltolja az arcát háromszor, kérdez, választ kap a nyomorára, azt eltűnik mint szamár a ködben.

így hogy működjön bármi is?

ez ellen volt/van TD is.

Hát igen ebben igazad. A legtöbb ember nincs közösségi élethez szokva, így természetes az neki, hogy a válasz után vissza se néz a főrumra.

Link to comment
Megosztás:

az a baj az ideszoktatással, hogy a fórum adok-kapok alapon kellene működjön. ha valaki feltolja az arcát háromszor, kérdez, választ kap a nyomorára, azt eltűnik mint szamár a ködben.

így hogy működjön bármi is?

ez ellen volt/van TD is.

Azt azért fejtsd már ki, hogy miként járult hozzá az adok-kapokhoz?

Adta a hideget-meleget minden ide tévedő érdeklődőnek? Az utóbbi időben más nem nagyon folyt itt vele kapcsolatosan, csak vita-vita-vita.

Valahogy le kell zárni a dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

... a hülyék számbeli fölényük által lenyomják a közösségért érdemben tevő, értéket teremtő kisebbséget. Gratulálok. Erősen ajánlott mozi: Idiocracy (Hülyék paradicsoma). Zs-kategóriás film, de sajnos napról napra időszerűbb a mondandója...

Az, hogy csak 1-2 ember vette a fáradságot, és úgymond kiállt TD nem szokványos stílusa mellett, messze nem jelenti azt, hogy a többi 100 és 100 csendes szemlélő, olvasó, infóbúvár nem szolidáris vele és nem respektálja azt, amit letett az asztalra....

Ne feledd, hogy mi, a hülyék is emberek is emberek vagyunk, érzésekkel, önérzettel. Ha ok nélkül megbántasz egy "hülyét" aki nem bántott ugyan Téged mindössze kérdezni merészelt akkor te sem vagy különb.

Aki komoly szakmai tudás birtokosa annak példaképként kellene viselkedni nem pedig ilyen "nem szokványos" módon.

az a baj az ideszoktatással, hogy a fórum adok-kapok alapon kellene működjön. ha valaki feltolja az arcát háromszor, kérdez, választ kap a nyomorára, azt eltűnik mint szamár a ködben.

így hogy működjön bármi is?

ez ellen volt/van TD is.

Nem ott a hiba, hogy ellene van td, hanem, ott, hogy milyen stílusban teszi.

Azt azért fejtsd már ki, hogy miként járult hozzá az adok-kapokhoz?

Adta a hideget-meleget minden ide tévedő érdeklődőnek? Az utóbbi időben más nem nagyon folyt itt vele kapcsolatosan, csak vita-vita-vita.

Valahogy le kell zárni a dolgokat.

Lezárták az indekszen is, a vaterán is meg ki tudja még hány helyen ahol regelve volt. Mindenhol tévedtek volna a modik ??? Hm...kevéssé valószínű. Ismétlem nem ott a hiba, hogy mi ellen ágaskodott, hanem, hogy milyen stílusban tette. Egyébként lefogadom , hogy már írt más nickről amitől nincs megvonva a szólás joga. Td nem egy hülye gyerek, csak tapló szegény. ( ellentétben velem aki totál hülye vagyok :D viszont talán nem vagyok tapló :blink: vagy ha mégis akkor azért, mert hülye vagyok :omg: ) De ha nem akar lebukni akkor moderálni fogja magát a másik nickje alatt és ez szerintem a fórumnak nagyon jót fog tenni. :icon13: Sok sikert a jövőben!

Link to comment
Megosztás:

éljen a szólás szabadsága, a cenzúrázatlan vélemény...

A szólás szabadsága nem arról szól hogy mindenki azt mond amit akar, amennyiben vállalja érte a felelősséget?

A felelősség pedig jelen esetben azt jelenti hogy tudomásul veszi hogy ha ezért kitiltás vagy hasonló szankciók járnak, és el is fogadja ha vele szemben ezt alkalmaznák.

Az a helyzet nyolcadszor bekérdezni olyasvalamit amit már előtte hétszer megválaszoltak a fórumon, valóban tudatlanság (vagy idiótaság, ha úgy tetszik), viszont egyelőre a hülyeséget nem büntetik, míg a flame-et tiltja a fórumszabályzat.

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt unalmas már a téma...

Másrészt ha valakiről írunk akkor adjuk meg neki a tiszteletet és nem hülyézzük, vagy talpózzuk le. Azt a hozzászólást amelyik bárkit sért indoklás nélkül törlöm és a hozzászóló figyelmeztetésben részesül.

Link to comment
Megosztás:

Kedves TD!

Megigértem magamnak, hogy nem süllyedek le arra a szintre, hogy megint reagáljak arra amit írsz, de ugydöntöttem mégis :)

Mondd, mért van az hogy ebben az évezredben nem láttunk, nem hallottunk Tőled értelmes, fikamentes hozzászólást?

Te semmi mást nem tudsz, csak:

sírni, hogy milyen rossz neked, mert téged mindenki bánt,

és fikázni.

Kedves Uhuhu!

Örülök, hogy reagálsz, bár ehhez véleményem szerint nem kellett semmilyen szintre lesüllyedned, de mivel úgy döntöttél, állok elébe, igaz csak állnék, mert küldtél privit is, de első körben letiltottad a válasz adást, utána pedig teljesen le lettem tiltva, tehát nem tudok neked üzenetet küldeni, de nem is baj, itt van erre a fórum, ezt legalább látja mindenki. Az a helyzet, hogy nem írsz igazat, mert ebben az évezredben olvashattál tőlem rengeteg segítőkész fikamentes hozzászólást. Ha kicsit visszaolvasnál, ebben a topicban is sokat találnál. De áruld el, mi az, hogy fikás hozzászólás? Az fikázás, hogy szóvá teszem, hogy nem ingyenszerviz a fórum, vagy illik visszaolvasni, használni a keresőt, és megköszönni a hozzászólást? Ha ez fikázás, akkor fikázok, vállalom!!!

Azt pedig hogy moderátorként veszed a bátorságot, hogy személyeskedj felháborítónak tartom! Hol írtam/sírtam bármikor is, hogy milyen rossz nekem, mert engem mindenki bánt? Bírom én a savat is, valamint meg is tudom védeni magam, nem szorulok védelemre, mint egyes hangulatkeltők...

Észrevehetted volna, hogy téged egy-két kivétellel nem szeretnek itt, mégis idejársz izgatni a népet. és semmi mást nem csinálsz, csak folyamatosan belefikázol az életbe, és élvezed hogy flizgattad őket, megint van min csámcsogni 1-2 oldalon keresztül.

Az a helyzet, hogy nagy ívben teszek rá, hogy ki szeret és ki nem. Ez nem egy társkereső és nem swinger fórum, úgyhogy nem hinném, hogy a szeretet és szerelem az ami itt fontos. Amit pedig írtál, az igaz, de nem az én nickem alatt keresendő az a sok hozzászólás, aki folyamatosan csak belefikáz a topicokba és valóban élvezi, hogy megint jól megkeverte a hangulatot. Én csak azt furcsállom, hogy ezt miért nem karjátok észrevenni...

A másik érdekesség, hogy lassan mi vagyunk már csak ketten, akik az elejétől fogva itt vagyunk a fórumon. Én nem változtam az elején is ilyen voltam, hiába voltak akkor is konfliktusok, köztem és a vezetőség között, mégis elfogadtuk egymást. Azóta a vezetőség és a moderatúra változott, én nem. Akkor hol és kiben a hiba?

A mai nap ennek vége, a mai naptól csak a moderátorok engedélyével fog megjelenni a hozzászólásod a fórumon.

Szerintem ehhez nincs jogod, de az elnök úr azt mondta jogos, ám legyen. Csak az egészet nem értem, hogy fizetős tagot diszkriminálunk és korlátozunk, fikanickek meg simán garázdálkodhatnak. Nem értem mi motívál benneteket...

Link to comment
Megosztás:

A téma innentől lezárva, Td-t megillette a válaszadás joga. Ezután privátban -vagy ahogy tudjátok- intézzétek a dolgot.

Kérem, hogy harmadik személy ne itt foglaljon állást.

(további 2 hsz engedélyezve a témában hogy mindenkire tudjon reagálni de innentől kezdve tényleg vége)

Link to comment
Megosztás:

a vélemény, és a szándékos fórumrombolás között van különbség.

a véleménnyel nincsbaj.

Látod ebben igazad van. A múltkori, karácsony előtti vitánkat sem intézted korrekten, ahogyan ezt sem.

Nézd csak vissza, honnan indult az egész? Nem találod, segítek!

Mivel akkor megvolt a vita, úgy döntöttem nem írok, hagytam a fórumot, csak olvastam. Mindezt meg is álltam másfél hónapig. Nos akkor az kedves user, akinek eddig semmilyen építő hozzászólása nem volt, csak a hangulatkeltés, bekóstol a távollétemben, csak azért mert ő direkt kelti és keltheti a hangulatot. Na erre reagáltam először neki, aztán Sky barátomnak, az üdvözletére már írtam egy hosszabb véleményt. Erre megint megszállta a moderatúra topicot és én vagyok újra a közellenség...

Link to comment
Megosztás:

Azt azért fejtsd már ki, hogy miként járult hozzá az adok-kapokhoz?

Adta a hideget-meleget minden ide tévedő érdeklődőnek? Az utóbbi időben más nem nagyon folyt itt vele kapcsolatosan, csak vita-vita-vita.

Valahogy le kell zárni a dolgokat.

Akkor kedves Alelnök, visszaolvashatnál Te is, mert nem vagy birtokában a hiteles információknak. Így van, velem kapcsolatban volt a vita, mert megkapták az újak a savat, amit eleve bírniuk kellett volna. De önkritika helyet ovis hozzáállással futottak a modikhoz, hogy a csúnya rossz Omegatd leosztotta őket. De a jó modik nem rendre intették volna őket, hanem letámadták a topic öreg rájáját. Tudod Alelnök úr, mint már írtam én bírom a savat. Meg is tudom és meg is fogom védeni magam, csak unalmas, hogy már az elejétől fogva végig szálka voltam a vezetőség szemében, csak azért mert nem bírom a hülyéket, valamint azért mert mindig őszintén kimondtam és vállaltam is a véleményem. Bár ha eddig tartott a pályafutásom, akkor jól bírtam...

Link to comment
Megosztás:

Az cummantás....hát nincs nagyon más 5letem. A másik NCDC elég húzós sztem, lehet találni, de nem aprópénz,

Sose volt szimpi a SIEMENS...

Nem tudtam belenyugodni, elhoztam a CCRT-t a héten Attilától, szegény tesóm (ezúton is köszönöm neki, sokadszor is) összemókolta nekem, omegaowners-en találtam egy leírást, ami alapján nem csak a mechanikát kell átrakni, hanem a hozzá tartozó eletronikát is, és úgy működni fog. És valóban jó is lett. És eszi az írottat is, meg a gyárit is, bár mindegyikből tudtam neki olyat mutatni, ami azért nem ízlett neki. Meg ha már ott túrkáltam beraktam azt a klímavezérlőt is, amit még tőled vettem az ősszel, az is jó lett, köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.