Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Nem kell kikapcsolni a rádiót. Én tegnap állítottam az enyém, és ment a rádió közben.Az órajelet hosszan nyom, majd villog a dátum. A ponttal állítod, majd az órával tovább lépteted a következő elemre. Ha sokáig nem használod a gombokat, nehezen érzékelnek. Ilyenkor nyomás közben kicsit mozgatom a gombot, ezután sikerülni szokott.

Link to comment
Megosztás:

Akinek V6 van irja mar meg legyszi, hogy mennyit ir ki a BC alapjaraton liter/ora fogyasztasnak.

(ha automata akkor kulon D ben is erdekelne)

Koszi

/Nekem N ben 1.6-1.7, D allasban 2 liter korul

klímával vagy anélkül?

Klímával kb ennyi az enyém is, klíma nélkül kb 0,3 l - lel kevesebb

Link to comment
Megosztás:

Akinek V6 van irja mar meg legyszi, hogy mennyit ir ki a BC alapjaraton liter/ora fogyasztasnak.

(ha automata akkor kulon D ben is erdekelne)

Koszi

/Nekem N ben 1.6-1.7, D allasban 2 liter korul

Klíma nélkül üzemmeleg motornál P/N-ben 0,9-1,0L/h, D-ben féken állva 1,1-1,2L/h.

Vagy tényleg 750 az alapjáratod, vagy rossz program kód van a BC-den.

Link to comment
Megosztás:

Vagy egyéb apró elektromos probléma mint pl áll egy henger vagy nem dolgozik megfelelően.

Klíma nélkül üzemmeleg motornál P/N-ben 0,9-1,0L/h, D-ben féken állva 1,1-1,2L/h.

Vagy tényleg 750 az alapjáratod, vagy rossz program kód van a BC-den.

Link to comment
Megosztás:

Klíma nélkül üzemmeleg motornál P/N-ben 0,9-1,0L/h, D-ben féken állva 1,1-1,2L/h.

Vagy tényleg 750 az alapjáratod, vagy rossz program kód van a BC-den.

Nekem is ennyi kb, de átlagra, sok várossal 8,5 literes átlagot irogat. Valójában pedig gázból 15 felett zabál.

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy ugyanaz van, mint nálam, és más autóhoz van belőve a BC. Tech2-vel meg lehet okosítani.

Erről van szó. Ha gyújtáson megnyomjátok egyszerre X másodpercig a 2 gombot az ablaktörlő karon (BC léptető és reset gomb), akkor kidobja a programkódját. Lehet hogy cseréltek már előttetek BC-t a verdában (pl. pixelhiba miatt), és más motorú verdából valót tettek bele. A 2000esen nekem is ez volt, bár ott elég egyértelmű volt a probléma lévén hogy alapjáraton pillanatnyi fogyasztásra 0.0l/h-t, átlagfogyasztásra csak városban meg 6-7l/100km-t írt. Valahol megvan nekem a kódlista, de TIS-ből is ki lehet nézni. Ha érdekel szóljatok, megkeresem. B)

UPDATE: www.opel-infos.de-n is fent van.

Link to comment
Megosztás:

Erről van szó. Ha gyújtáson megnyomjátok egyszerre X másodpercig a 2 gombot az ablaktörlő karon (BC léptető és reset gomb), akkor kidobja a programkódját. Lehet hogy cseréltek már előttetek BC-t a verdában (pl. pixelhiba miatt), és más motorú verdából valót tettek bele. A 2000esen nekem is ez volt, bár ott elég egyértelmű volt a probléma lévén hogy alapjáraton pillanatnyi fogyasztásra 0.0l/h-t, átlagfogyasztásra csak városban meg 6-7l/100km-t írt. Valahol megvan nekem a kódlista, de TIS-ből is ki lehet nézni. Ha érdekel szóljatok, megkeresem. B)

Köszi. Holnap megnézem. Kódlista megvan nekem is.

Link to comment
Megosztás:

Vagy én vagyok nagyon béna, vagy tényleg van valami trükk a B Omega óra beállításánál, mert minden más Opel óráját simán be tudtam eddig állítani, de az Omegáéval nem boldogulok. B) :D

Segítene valaki? :)

Más, nincs valakinek valami alufelnije, amitől megválna? Omegára kell, 15-17" méretben :(

De! 15-ös. A képtár törölte, de ilyen...

4392709_2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy vki VETT egy rakás sz@rt, egy idióta, pancser szerelő miatt ráköltötte a gatyáját is, utánna meg fikázza, hogy milyen az Omega. Tényleg nem hibátlan, de nem értem miért kellett kétszer automata váltót javíttatni?

Sajnos sejtem, hogy hol volt szervizeltetve a kocsi és a történetét is nagyjából ismerem... B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.