Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

900e ft-ért, itt 2002-es évjáratú vasakat lehet kapni, valós km tartalommal, és karbantartott állapotban :D

Amúgy a rózsafüzér lehet hogy valami ősi ereklye... és az kerül ennyibe! :D

Vagy épp pont a speciális, egyedi tervezésű-gyártású motorháztető-kitámasztó :D

Amúgy meg, jó a fotó beállítása.

Ha szerencsétlen verdát a ganyédomb mellett fotózza, akkor lehet hogy még 1.1 milliót is elkérhetne érte! :D

Kár hogy nem lehet kommentelni a hirdetést :D

Meg ha nem lenne 180ft/perc hazatelefonálni, felhívnám, hogy mennyi az alja... csak a hecc kedvéért <_<

Megvan, miért kér érte ennyit: "Hitel átvállalással." Tehát hitel van az autón...

A másik meg, hogy mennyi km lehet az autóban, ha már üléshuzattal kell eltakarni a kárpit-kopást... Az én autóm órájában van 240ezer, motort már biztosan cseréltek benne (legalábbis a motorszám már csak a motorkód), de még elég megkíméltek az üléskárpitok. Mindenesetre, aki megveszi ennyiért, az egy komplett idióta. :)

Link to comment
Megosztás:

Megvan, miért kér érte ennyit: "Hitel átvállalással." Tehát hitel van az autón...

A másik meg, hogy mennyi km lehet az autóban, ha már üléshuzattal kell eltakarni a kárpit-kopást... Az én autóm órájában van 240ezer, motort már biztosan cseréltek benne (legalábbis a motorszám már csak a motorkód), de még elég megkíméltek az üléskárpitok. Mindenesetre, aki megveszi ennyiért, az egy komplett idióta. <_<

"sürgősen eladó" :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Megtörtént a hibakód kiolvasás,a hiba a következő:üzemanyag mennyiség szabályozás tartományon kívül

Valakinek ötlet,hogy mi lehet a nyűgje?És mennyire zsebbenyúlós a történet?Előre is köszönöm a segítséget.

Balszerencsedre erre a dologra vszinu a dizeles szekcio tudja a pontos valaszt, aki nem mas mint......

Igen, Omegatd <_<

A beke legyen veletek... :D

Link to comment
Megosztás:

Meg ha nem lenne 180ft/perc hazatelefonálni, felhívnám, hogy mennyi az alja... csak a hecc kedvéért :D

Hol is vagy te? Svédország? Jó nagy rablók. Én 25 centért hívok otthoni mobilt (ez mind az 5 szolgáltatónál ennyi), és 9 centért vezetékest (ezért havi 20€-val töltenem kell a kártyám). Az rendre 68Ft és 25Ft...

Amúgy ha erre TD azt mondja bontószökevény (és miért ne mondaná <_< ), akkor azzal tökéletesen egyet értek...

Link to comment
Megosztás:

Hol is vagy te? Svédország? Jó nagy rablók. Én 25 centért hívok otthoni mobilt (ez mind az 5 szolgáltatónál ennyi), és 9 centért vezetékest (ezért havi 20?-val töltenem kell a kártyám). Az rendre 68Ft és 25Ft...

Amúgy ha erre TD azt mondja bontószökevény (és miért ne mondaná <_< ), akkor azzal tökéletesen egyet értek...

Ja, meglehetősen magas ebben a tarifacsomagban a külföldi csevegés, viszont helyben, mobil, vezetékes egyaránt valami bagatel összeg, asszem 5-9 ft-os percdíjak vannak.

Hazatelózásra VOIP-et használok, az asszem 6ft-os percdíjra jön ki (oda meg 10?-kat kell tankolni, asszem 3 havonta).

Voippal kombinálva (mivel van a voip-szolgáltatónak svéd behívó száma), viszont verhetetlen, 11ft-os percdíjam van. :D

Ha olcsó a helyi tarifás hívásod, nézz utána, lehet olcsóbban jössz így ki.

Link to comment
Megosztás:

Ma a melóhelyem parkolójában megleltem az űber téli felnit: https://lh4.googleusercontent.com/_8K-_xjN7...0/Image0029.jpg

Acélfelni, semmi csicsa, igaz kicsit rozsdás-dzsuvás, de egy matt-fekete festéssel állatul nézne ki.

És még dísztárcsa se kell rá <_<

(ja, egy Zafirán volt, aminek tudtommal ugyanaz a mérete)

Csak ez ETje szar asszem 40 feletti...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Megtörtént a hibakód kiolvasás,a hiba a következő:üzemanyag mennyiség szabályozás tartományon kívül

Valakinek ötlet,hogy mi lehet a nyűgje?És mennyire zsebbenyúlós a történet?Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv!

Ez valóban adagolófej (HDK) hibagyanús. Nekem volt ilyen gondom hasonló tünetekkel. Tudok egy szerelőt 25-30 pénzért megcsinálja, sztem jó ár érte és nem kókler az ember.Nekem 2 éve megy kifogástalanul,azóta minden más lerohadt,de ez még jó. <_< Lánycsókon van, nézd meg térképen hol találod,megéri-e lehoznod és ha igen írj egy PÜ-t, elküldöm a nevét, telefonszámát.

EGYÉBKÉNT meg: keresek automata váltót dieselbe, vagy komplett manual átalakításhoz minden eszközt.Ha valaki megválna tőle az dobjon nekem üzit, hátha összeférünk.

Minden jót!!

Link to comment
Megosztás:

Ma a melóhelyem parkolójában megleltem az űber téli felnit: https://lh4.googleusercontent.com/_8K-_xjN7...0/Image0029.jpg

Acélfelni, semmi csicsa, igaz kicsit rozsdás-dzsuvás, de egy matt-fekete festéssel állatul nézne ki.

És még dísztárcsa se kell rá :D

(ja, egy Zafirán volt, aminek tudtommal ugyanaz a mérete)

Erre az acélfelnire való az überratyi, alufelninek látszó, ötágú dísztárcsa... <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma a melóhelyem parkolójában megleltem az űber téli felnit: https://lh4.googleusercontent.com/_8K-_xjN7...0/Image0029.jpg

Acélfelni, semmi csicsa, igaz kicsit rozsdás-dzsuvás, de egy matt-fekete festéssel állatul nézne ki.

És még dísztárcsa se kell rá :D

(ja, egy Zafirán volt, aminek tudtommal ugyanaz a mérete)

Erre az acélfelnire való az überratyi, alufelninek látszó, ötágú dísztárcsa... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Megtörtént a hibakód kiolvasás,a hiba a következő:üzemanyag mennyiség szabályozás tartományon kívül

Valakinek ötlet,hogy mi lehet a nyűgje?És mennyire zsebbenyúlós a történet?Előre is köszönöm a segítséget.

És, aki kiolvasta nem mondta el, mit jelent? Lehet az üzaszivattyú, lehet az adagoló a ludas. Miért nem viszed el megjavíttatni, ahelyett, hogy ide írogatsz baromságokat...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.