Blacksheep Elküldve Április24, 2005 Elküldve Április24, 2005 Rácsot még nekem is kell vennem a lökösbe :( Csak az nem tudom hogy hol, az hittem az OBI, BauMaxx meg ilyen helyek sokkal olcsobbak! A Homasítában 3500 Ft a 100x20-as a színezett meg egy 1000-el több! Ez elég korrektnek tünik akkor! Ja ami szerintem nagyon fontos dolog Májús 2-án senki ne tankoljon! Az autos társadalom lázadást szít a Moll árai és az üzemanyagár magas adótartama ellen! Aki teheti az meg Moll kúton egyáltalán ne tankoljon és olyan kútakon sem ahol a Molltól veszik a naftát! Ha jól tudom akkor a Shell a Jett és az Agip kútaknak nem a Moll a beszálítojuk! De másodikán semmi képen nem tankoljatok! Adjátok tovább minnél több autosnak és motorosnak! A Szállítok érdekvédelmi szervezete (remélem jól írtam a nevüket) felhívást iltézett valamenyi fuvarozó társasághoz hogy ha tehetik akkor májustól külföldön tankolják teherautóikat! Bár sok eséjét nem látom, de hátha lejebb viszik az árakat!
greg Elküldve Április24, 2005 Elküldve Április24, 2005 Mindenesetre legalább valaki szervez valamit. ha semmi reakció nem lesz, akkor úgyis botrány fog kirobbanni előbb utóbb. Én már 2 hete eldöntöttem hogy leszokok a MIL-ról. Elegem lett. pedig a MOL capuccínót szeretem. :oops: :oops: :oops: Pedig azt sem kéne, mert igénytelem minden automata....
Flowachild Elküldve Április25, 2005 Elküldve Április25, 2005 Nekem van eladó rácsom. ~ 90 x 25 cm-es, fekete. Odaadom 4 ropiért plusz ajándékba adok még egy ~ 55 x 9 cm-es darabot hozzá. Ha kell, a számom: 06 20 490 5141
Blacksheep Elküldve Április25, 2005 Elküldve Április25, 2005 Nekem van eladó rácsom. Megbeszéltük, a héten felhívlak amint egy kis pénzmaghoz jutok! Kb. péntek!
GPont Elküldve Április26, 2005 Elküldve Április26, 2005 Bocs, Flowa, nem az üzleted akarom rontani, de ha több embernek kell rács, próbáljátok meg [url=http://www.perfag.adatpark.hu/hun/index_hu.htm]itt (expandált lemeznek hívják)! Csak táblában adják, és pár hónapja nem is volt raktáron, de készségesen felajánlották, hogy megfelelő mennyiségű rendelés esetén, a németországi gyárból leszállítják. :? Mindenesetre a - ha jól emléxem, 1m x 2m-es - tábláért jó az a tizenpárezer Forintos ár, amit mondtak.
Flowachild Elküldve Április27, 2005 Elküldve Április27, 2005 Ez viszont készen van, használható/tárolható méretű kiszerelésben, csak el kell vinni. :wink:
Dark Angel Elküldve Május1, 2005 Elküldve Május1, 2005 na, pár király Holden illetve Monaro V8 ennek tetszik a szárnya:
Gabo Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 Hamár Ozzyk, akkor az én kedvenceim :lol: Senator, Maloo R8, és egy Clubsport R8 :D (Asszem a 285 KW az meglehetősen elegendő :lol: )
Flowachild Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 Azért még mindig a Monaro (Omi coupé?) az Isten... :prayer: :wink:
Blitz Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 http://cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI.dll?Vi...4547002623&rd=1
warwolf Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 http://cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI.dll?Vi...4547002623&rd=1 :shock: :supz: :smt023
Flowachild Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 Megmondom a frankót, hogy mit kellene csinálni: - keríteni egy lestrapált Monarót - visszalakítani balkormányosra - beletenni egy Corvette motort - orrát visszaalakítani B Omira ...és már készen is lenne az Omega coupé! :lol: :D :lol:
greg Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 ...- visszalakítani balkormányosra... :lol: :D :lol: :shock: :shock: :shock: Normááális vagy???? :shock: :shock: :wink:
Flowachild Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 Hát szerintem anyósról vezetni a nem normális... :wink: :lol:
greg Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 Ti mégis mindannyian onnan vezettek!!! :roll: :wink:
Dark Angel Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 hüje angolok, angol hüjék, enyveskezű használtautónepperek! :lol:
Blitz Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 Én inkább Flowáwal értek egyet, csak azt nem értem, hogy miért visszaalakítani kell balkormányosra? Volt ilyen balkormányosban?
Flowachild Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 ...miért visszaalakítani kell balkormányosra? Volt ilyen balkormányosban? Hogyne. B Omegának hívják. A Monaro alapja ugyanis a B Omega. (Még a külső vonalvezetésén is látni.) Kétlem, hogy az osszik túl sokat alakítottak volna a kormányművén, ergo az Omega-származék Holdenek vélhetőleg a Vauxhall Omegákkal azonosak műszakilag.
Blitz Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 Jóóóó azt látom, hogy B. :wink: Arra gondoltam hogy coupe balkormányos?
Flowachild Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 Nem. A B Omega balkormányos. A visszaalakítást úgy értettem, hogy a B Omegát veszem kiindulási alapnak. Elméletben meg lehet csinálni LHD-ra a Monarot. De jó is lenne. :lol:
greg Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 hüje angolok, angol hüjék, enyveskezű használtautónepperek! :D :?: :?: A kislányom pont annyira angol amennyire magyar. :lol:
Dark Angel Elküldve Május2, 2005 Elküldve Május2, 2005 látszik nem nézitek a klasszikusokat.... pl, a Gyaloggalopp c. filmet. ki vagy te, ki tüzet tudsz csiholni kovakő, és öngyújtó nélkül?
Recommended Posts