Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

annemjó, én B/1 infrásat keresek régóta :huh: már aminek nincs szétmállva a gumigombja.

Szerinted én miért vettem..:lol:

Amúgy meg azért akarnám ráprogiztatni mert mikrokapcsoló is már kicsit gázos - ennyi idő után...bár lehet hogy csak át lesz forrasztva az újról ha barátságtalan a programoztatási ár..

Link to comment
Megosztás:

Figy, kérdezd meg Mr Mantát hogy ismertek meg 2004ben? (Na az egy külön "muris" sztori volt... szegény Hajni kapott is miattam ^_^ :huh: )

Sajnos Lacit is csak a fórumról és képekről ismerem, nem beszéltünk még...

Vhol el kell kezdeni.... a mostani Blitz után sem ismerek mindenkit, van egy törzsgárda akit igen, és egyre bővítem az ismerősök számát (CS is segít :lol: )

El kell kezdeni? Ez kicsit vicces, hogy nekem írod. Amúgy a törzsgárda képlékeny. Az akkori törzsgárda kicsit más nevekből ált: Zorro, Dark, Hemi, Tas, Ugri, Bkori, Korpa (akit kihagytam elnézést, nem szándékos!!!). Redline még gyámontalan újoncként szemlesütve mert csak ránk nézni...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos Lacit is csak a fórumról és képekről ismerem, nem beszéltünk még...

Elkezdesz legyeskedni Mantácska körül, és egyből megtudod... de remélem jó reflexeid vannak! :lol: ^_^

El kell kezdeni? Ez kicsit vicces, hogy nekem írod. Amúgy a törzsgárda képlékeny. Az akkori törzsgárda kicsit más nevekből ált: Zorro, Dark, Hemi, Tas, Ugri, Bkori, Korpa (akit kihagytam elnézést, nem szándékos!!!). Redline még gyámontalan újoncként szemlesütve mert csak ránk nézni...

Úgy értettem újrakezdeni... Amúgy pont a talin jópárszor felemlegettük, hogy hová tűnt Démon Hill.. izé.. Dark, Hemi, Uhuhu, Tas... izé, őt láttam, de mintha kávé lett volna a kezibe, szal nem felismerhető :lol: :D

Zorro-t ezer éve nem látta senki... Rémlány meg állandóan ott volt mindenütt, láthatod, még örült is nekem :D :D Vagy csak a piának? :huh: :P mindegy B)

Link to comment
Megosztás:

Elkezdesz legyeskedni Mantácska körül, és egyből megtudod... de remélem jó reflexeid vannak! :lol: ^_^

Azok még elmennek, meg az erővel sincs nagy gáz, de az én koromban már nőért nem szokás verekedni. Amúgy házinyúlra nem lövünk, persze ha támad...

Úgy értettem újrakezdeni... Amúgy pont a talin jópárszor felemlegettük, hogy hová tűnt Démon Hill.. izé.. Dark, Hemi, Uhuhu, Tas... izé, őt láttam, de mintha kávé lett volna a kezibe, szal nem felismerhető :lol: :D

Zorro-t ezer éve nem látta senki... Rémlány meg állandóan ott volt mindenütt, láthatod, még örült is nekem :D :D Vagy csak a piának? :huh: :P mindegy B)

Ja, Tas jó útra tért, a többiek meg eltűntek. Zorroval múlt ősszel találkoztam az M5-ön, én láttam, sőt dumcsiztam is vele. Norbi meg már csak a piának tud örülni, régen sem bírta 2 sörnél tovább...

Link to comment
Megosztás:

Amikor dumcsiztam vele, még a Calival volt...

És mi mondott, miért tűnt el?

Omegaklubos csapat sem erőlteti meg magát nagyon.... Anno Fóton még Faro megmutatta magát, de pl vele is nagyonrég találkoztam. (igaz már akkor mondejós vót)

Manta-Z is rég mutatkozott... Pedig hát... ej a régi szép idők.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha neked vannak jobbak, akkor kérjél már nekem egyet :lol: :huh:

Megérdeklődöm, (csak az ismim már nem dolgozik ott) mert nekem is kell majd kulcs, meg távnyitó... de gsizoli ára nagyon jó (jobb mint az enyém volt) Érdeklőggyé hátha ő tud vmit kavarni neked is infraszaunásat....

Link to comment
Megosztás:

Gumigombokat külön is lehet kapni bele, legalábbis a miénkhez volt :huh:

Szerintem másról beszélünk, mert az egyémben egy nagy gomb van (opeljeles), és az egybe van a fedéllel, nem cserélhető.

Csergőben sem tudnak sajnos külön cuccot hozzá, csak egyben a távirányítót.

Link to comment
Megosztás:

És mi mondott, miért tűnt el?

Igaziból, csak annyit, hogy passzívitásba vonult. Az okokat nem mondta...

Omegaklubos csapat sem erőlteti meg magát nagyon.... Anno Fóton még Faro megmutatta magát, de pl vele is nagyonrég találkoztam. (igaz már akkor mondejós vót)

Manta-Z is rég mutatkozott... Pedig hát... ej a régi szép idők.. :huh:

Faro eltűnt, jó útra tért. Azóta vezérhorgász lett.

Manta-z meg tőzsdecápa lett.

Az Omegaklubos csapat, meg rendre tartja a talikat...

Link to comment
Megosztás:

Hali

Fergetes nagy gondom akadt miért is ne akkor mikor mennék nyaralni :S A héten vettem észre ,hogy a fogyasztásom kb a duplája lett. Az üzemanyagszint mutatóm eddig is csalt de nem minúszba szóval nem hiszem ,hogy azzal van a gáz. Nos a lamba szondától lehet ekkora többletfogyasztás? vagy esetleg attól ,hogyforditva lett berakva a benzinszűrő? Mert azt a múlt héten cseréltem de elvileg a folyásirány oké ha a tanktól mutat a nyíl a kocsi orra felé. Vagy lehet mégsem? A segítséget okos ötleteket előre is köszönöm. Jut eszembe piros felett 1 mm -el tankoltam tele 58 liter 3 kattanásig. 70 lityós a tankja ha jól gondolom ? Sedanról van szó.

Üdv

DAni

Link to comment
Megosztás:

Igaziból, csak annyit, hogy passzívitásba vonult. Az okokat nem mondta...

Faro eltűnt, jó útra tért. Azóta vezérhorgász lett.

Manta-z meg tőzsdecápa lett.

Az Omegaklubos csapat, meg rendre tartja a talikat...

Jáááj....

Na igen, de én pl nem tudok mindig visszaolvasni :huh: :lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hali

Fergetes nagy gondom akadt miért is ne akkor mikor mennék nyaralni :S A héten vettem észre ,hogy a fogyasztásom kb a duplája lett. Az üzemanyagszint mutatóm eddig is csalt de nem minúszba szóval nem hiszem ,hogy azzal van a gáz. Nos a lamba szondától lehet ekkora többletfogyasztás? vagy esetleg attól ,hogyforditva lett berakva a benzinszűrő? Mert azt a múlt héten cseréltem de elvileg a folyásirány oké ha a tanktól mutat a nyíl a kocsi orra felé. Vagy lehet mégsem? A segítséget okos ötleteket előre is köszönöm. Jut eszembe piros felett 1 mm -el tankoltam tele 58 liter 3 kattanásig. 70 lityós a tankja ha jól gondolom ? Sedanról van szó.

Üdv

DAni

Igen, 70 lityi körül megy bele... Ha nagyon erőlteted talán pár liter plusz.

Benzinszűrő tuti nem csinál ilyet.

Lambda szonda, vagy légtömegmérő miatt egyaránt lehet többletfogyasztás...

De ugyanígy szivathat a léghőmérséklet mérő (légtömegmérő előtti szonda), mivel ha falsot mér, akkor vész üzemmódba megy a fedélzeti. Nekem volt vele gondom, nyest, vagy mi a rosebb megrágta még előző tulajnál...

Link to comment
Megosztás:

Megérdeklődöm, (csak az ismim már nem dolgozik ott) mert nekem is kell majd kulcs, meg távnyitó... de gsizoli ára nagyon jó (jobb mint az enyém volt) Érdeklőggyé hátha ő tud vmit kavarni neked is infraszaunásat....

Ez Neki nem lesz jó sztem mert infrás kell.Amúgy ebay-os lövészet vót..de meggyütt és bontatlan.

Csak gyári riasztó nélküli kocsikhoz jó.

Cucc

Link to comment
Megosztás:

Ez Neki nem lesz jó sztem mert infrás kell.Amúgy ebay-os lövészet vót..de meggyütt és bontatlan.

Csak gyári riasztó nélküli kocsikhoz jó.

Cucc

azt tom, hogy neki mi kell, azt is tom, hogy neked nem az van, de gondoltam ahol lőtted, ott lészen a druszámnak is...

Hm, hirtelen, elgondolkodtam vagy 2-n.. hogy legyen :huh: mondjuk érdekes, hogy riasztó nélkülihez adják, mert tudtommal B2ben nem volt gyári riasztó nélkülis....

Link to comment
Megosztás:

azt tom, hogy neki mi kell, azt is tom, hogy neked nem az van, de gondoltam ahol lőtted, ott lészen a druszámnak is...

Hm, hirtelen, elgondolkodtam vagy 2-n.. hogy legyen :lol: mondjuk érdekes, hogy riasztó nélkülihez adják, mert tudtommal B2ben nem volt gyári riasztó nélkülis....

Amúgy megkérdeztem és 2-3 gubáért ráprogramozzák, ha a biztonsági kódot tudom..asztat meg tudom...vagyis van valami kódom hozzá..

Bár ma szétszedtem a kulcsot és az angol leírás szerint ez pont a riasztós kulcsa....na most a kocsiban tudtommal nincs gyári riasztó.Valaki világosítson már fel hogy FACELIFT esetében honnan veszem észre ha van benne riasztó gyárilag???Tudtommal - az én butuska fejemben az él - hogy van egy gomb a TC felett plusszba rajta vmi rohanó ember.., a belső világításban vannak integrálva mozgásérzékelők, meg talán az első övek fenti becsatlakozásánál is, gondolom más a központi zár vezérlő modul, és tamperként műxenek az ajtók, csomagtér, motorháztető nyitás érzékelők, oszt szól a duda ha cumi van.

Na, mert ha ez ennyi akkor Nálam ebből semi nincs, mégis a mostani kulcsaim az angol leírás szerint a riasztóshoz valók....lesz még itt bőrölés..... :huh: Vagy bőrölés vagy rosszul vagyon írva a szigetországi fórumon....majd kiderül mert a cuccot még nem volt alkalmam kibontani mert nyaralatm azt holnap kaparintom meg.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy megkérdeztem és 2-3 gubáért ráprogramozzák, ha a biztonsági kódot tudom..asztat meg tudom...vagyis van valami kódom hozzá..

Bár ma szétszedtem a kulcsot és az angol leírás szerint ez pont a riasztós kulcsa....na most a kocsiban tudtommal nincs gyári riasztó.Valaki világosítson már fel hogy FACELIFT esetében honnan veszem észre ha van benne riasztó gyárilag???Tudtommal - az én butuska fejemben az él - hogy van egy gomb a TC felett plusszba rajta vmi rohanó ember.., a belső világításban vannak integrálva mozgásérzékelők, meg talán az első övek fenti becsatlakozásánál is, gondolom más a központi zár vezérlő modul, és tamperként műxenek az ajtók, csomagtér, motorháztető nyitás érzékelők, oszt szól a duda ha cumi van.

Na, mert ha ez ennyi akkor Nálam ebből semi nincs, mégis a mostani kulcsaim az angol leírás szerint a riasztóshoz valók....lesz még itt bőrölés..... :huh: Vagy bőrölés vagy rosszul vagyon írva a szigetországi fórumon....majd kiderül mert a cuccot még nem volt alkalmam kibontani mert nyaralatm azt holnap kaparintom meg.

eja milyen fapadoshoz van cseresznye? :P eccerű ablak lehúz, dupla gomb, oszt vársz, hogy lesz duda vagy sem... a belső térfigyelésre. Asszem a hátsó ajtókat nyitva is be lehet élesíteni a riasztót, és az meg ajtónyitásra reagál. a TC feletti gombbal a belső tér mozgásérzékelőjéne a kikapcsolása van, meg a riogató lámpája, az neked nincs? :lol: ^_^ Érdekes... Ha nem jó a távnyitó gomb, akkor átveszem!... nekem csak 1 kulcsom vana verdához, és kőne tartalék, meg immocsip, meg amúgy is át kéne programozni.. ha nadjisten előkerülne a "2." kulcs... :lol: B) - nekem ingyé progiztak - mondjuk ott vettem az exomimhoz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.