Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Milyen márkát ajánlanátok, nektek mi van feltéve?

A 2,2 esen ATE powerdisk, érdemes németektől rendelni, még most is olcsóbbra jön ki... Természetesen betét is az

A 3,2 esen, gyári szett van, még nem cseréltem, de ha eljő az idő, (és még meglesz ;)) vagy powerdisket, vagy EBC kap...

Link to comment
Megosztás:

Hali

Mit lehet csinálni az ajtónyikorgással? A határolót hiába kenem ugyanúgy nyikorog mint előtte a két első ajtó. A belső kárpitját levettem de nem nagyon fértem hozzá semmihez. Biztos más is kérdezte már ezt a topikban de nem találtam meg a régiek között.

Előre is köszi

Üdv

Dani

Link to comment
Megosztás:

Na még egy ;) ha behúzom a kéziféket csak jobb oldalon fog valamennyire ,bal oldalt nem is húzza a bowdent, hol lehet ezen állítani? mert a kardántől és a kipufftól nem nagyon férni hozzá a csavarhoz. Most cseréltem hátul betéteket is és a távolság állító maxon van ,ha többet engedek rajta akkor már karcolja a dobot a betét.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Hali

Mit lehet csinálni az ajtónyikorgással? A határolót hiába kenem ugyanúgy nyikorog mint előtte a két első ajtó. A belső kárpitját levettem de nem nagyon fértem hozzá semmihez. Biztos más is kérdezte már ezt a topikban de nem találtam meg a régiek között.

Előre is köszi

Üdv

Dani

Magát a zsanérokat kented már? ha igen és nyekereg csapcsere....

Link to comment
Megosztás:

Na még egy ;) ha behúzom a kéziféket csak jobb oldalon fog valamennyire ,bal oldalt nem is húzza a bowdent, hol lehet ezen állítani? mert a kardántől és a kipufftól nem nagyon férni hozzá a csavarhoz. Most cseréltem hátul betéteket is és a távolság állító maxon van ,ha többet engedek rajta akkor már karcolja a dobot a betét.

Üdv

Lehet, hogy be van ragadva a bowdened. Az állítócsavar a kipuff feletti alu borítólemez mögött van. A kardántengely mellett tudod csavargatni.

Link to comment
Megosztás:

Na még egy ;) ha behúzom a kéziféket csak jobb oldalon fog valamennyire ,bal oldalt nem is húzza a bowdent, hol lehet ezen állítani? mert a kardántől és a kipufftól nem nagyon férni hozzá a csavarhoz. Most cseréltem hátul betéteket is és a távolság állító maxon van ,ha többet engedek rajta akkor már karcolja a dobot a betét.

Üdv

Vagy nemjól fogalmaztál,vagy nem tudod,hogy kell beállítani a kéziféket....

A helyedben a bowdent cserélném ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy be van ragadva a bowdened. Az állítócsavar a kipuff feletti alu borítólemez mögött van. A kardántengely mellett tudod csavargatni.

Sziasztok.

Köszi a féktárcsás betétes tanácsokat, fizukor megyek csináltatni ;)

A kézifék nekem is gatya , 97% az eltérés a két kerék között ;)

De ezt majd csak a műszaki vizsga előtt javítattom... én már ígyettem a kocsit több mint 1 éve, ha eddig nem hiányzott a kézifék, akkor kibírom még 1 darabig...

Üdv

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

egy kis segítséget szeretnék kérni.lehet ,hogy gyermeteg ,de két kérdésem lenne.

az normális automata klímánál hogyha kikapcsolom ,akkor az alapjárat megváltozik?

a másik, kikapcsolt állapotban nem lesz semmi gáz a klímával? tehát lehet klíma nélkül is furikázni?

hallottam egy két érdekes dolgot csak azét kérdezem.

köszi!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

egy kis segítséget szeretnék kérni.lehet ,hogy gyermeteg ,de két kérdésem lenne.

az normális automata klímánál hogyha kikapcsolom ,akkor az alapjárat megváltozik?

a másik, kikapcsolt állapotban nem lesz semmi gáz a klímával? tehát lehet klíma nélkül is furikázni?

hallottam egy két érdekes dolgot csak azét kérdezem.

köszi!

Csökken az alapjárat ha kikapcsolod, meg a fogyi is.

ECO módban nem megy a klíma kompresszor csak a venti.

Ha meg OFF-ot nyomsz akkor kinyomod az egészet AAC-t, a kérdésed jogos mert volt aki azt írta hogy ez utóbbit nem szabad mert elromlik - ez nekem anno fura volt mert én spec kiszoktam nyomni.....

A B2 hivatalos leírása szerint:

Switching off the electronic air conditioning system Press OFF. OFF appears on the display . All functions of the electronic air conditioning system are deactivated.The air distribution setting remains at the position last selected.

To switch on the electronic air conditioning

system: press OFF or AUTO.

Szóval semmi baja nem lesz ha kinyomod OFF-al.....

Link to comment
Megosztás:

Ahm...és ha felrakom,akkor élbőő hosszabb csavarok is kellenek,nem!?

Attól függ, milyen a nyomtávszélesítő. Van olyan, ami hosszabb csavarral műxik, olyan, mint egy alátét tulajdonképpen a felni és az agy között, de van olyan is, ami az eredeti csavarokkal használható, mert ezeknél a kerékcsavart magába a nyomtávszélesítőbe csavarod bele. A nyomtávszélesítőt pedig másik csavarok fogják a kerékagyhoz. Gondolom a vastagsága határozza meg, melyik fajta, 12-15mm körül sztem már az utóbbi külön csavaros is van.

Link to comment
Megosztás:

Nem!

Robalex kolléga komplett futóművet akar majd felújítani, és csapágyakat cserélni csak burkoltan mondja!

Vagy nem tud róla????

Kössz....Csak lehetőségem lett volna venni olyan felniket,de nem tettem : ) ...a kérdést nem véletlen tettem fel, reménykedtem,hogy megmondjátok az okosat és segíteni tudtok... Bármilyen formában is jött le,tudom csak a jó szándék vezérelt titeket <_< Külön köszönet ! :lol:

ET:30-40 között még egészséges a dolog???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.