Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Hát nyitott ajtónál már csináltam, zárszerkezetet is cseréltem már. Zárt ajtónál?? B) Wazz, akkor kell másik kárpit iss ;)

Nem lehetetlen :blush: Én már csináltam első ajtónál :D Leírtam az előbb, hogy kell megközelíteni a témát :)

Nekem a reteszfunkció inkább bekapcsolni nem szokott. Kikapcsolással még nem volt gond. Én is rendszeresen használom.

Pedig hidd el, kifelé tud akadni inkább. Amikor nekem megakadt, szétszedtem. Elég szar konstrukció, és mivel a

műanyag alkatrészek vannak elkopva, lehetetlen a javítása. Komplett csere oldja csak meg, de nem találsz sokkal

jobb állapotút...

Szal szerencséd volt eddig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát le lehet bontani a kárpitot csukott ajtónál iss, csak azt akkor már nem kell visszarakni többet... ;) :blush:

Nekem ez már sikerült, mindenféle roncsolás nélkül is. B)

Sőt, azóta tudom, hogy lehet kívülről is feltörni az autót, bár mondjuk nem két perc, vastürelem kell hozzá :D

Link to comment
Megosztás:

Minek, csak a színe meg rács változott.. ami a lényeg, kívülről csak hátulról látható... és csak közelről... B)

És a 2,2 is megvan.. szal.... jogos, hogy itt tesped... :blush:

Nesze :D csak Neked... ;) :lol:

Majd csinálok olyan képet amin rajta mind a 3, és az lesz az avatarom ....

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez már sikerült, mindenféle roncsolás nélkül is. B)

Sőt, azóta tudom, hogy lehet kívülről is feltörni az autót, bár mondjuk nem két perc, vastürelem kell hozzá ;)

"kívülről is feltörni az autót, bár mondjuk nem két perc" valóban nem 2 perc kb 40 másodperc a zárt ajtót kinyitni :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tök mindegy, aki azzal tölti mindennapjait, hogy az autókat töri fel, az úgyis tudja :blush:

Itt meg gondolom nem kap kedvet hozzá senki :D

Dehogynem.... Pl alkatrész kéne a 3,2 höz vagy a 2,2 höz így gyorsabb főleg olcsóbb :lol: B)

No, kezdjétek csak el mesélni?... Mellékesen megtudja az ember hol a gyenge ponty oszt lehet rákölteni soksok pízt, hogy jobbá tehesse az ember... ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Gabo. Király a gép eleje. Nekem is ez a konfig tetszik: nagy opel jel, bajusz nélkül, metálfekete színnel párosítva.

;) :blush: :D :lol: - Azé nekem a másik is nagyon begyere... szeretem a sok krómot (mégha nem is az, de csillog... B) )

Bár asszem egy Cadillac Catera hűtőrács majd ráugrik, ha talizok olyantot....

Link to comment
Megosztás:

Szilcsi kolléga. Remélem nagyobbat vesz helyette....

Az infóim szerint nem akar helyette nagyobbat.Hétközben a céges 1.5C Citrommal szaladgál, hétvégén meg megy állatkodni az E30-cal így nincs értelme fentartani az Omit.

Ha nem autómata lenne, megkörnyékeztem volna..... B)

Link to comment
Megosztás:

az jó... eddig csak B1 hez láttam.. most nincs rá keretem B) Ha lesz tutira nem lesz B2 höz ;) :blush: :D

Végre egy egyedi ötlet.Te legalább nem mész a többi után akik Vauxhall rácsot raknak fel.Catera hátsóval is ######án néz ki.Csak egy komplett csomitető kell.

Link to comment
Megosztás:

Végre egy egyedi ötlet.Te legalább nem mész a többi után akik Vauxhall rácsot raknak fel.Catera hátsóval is ######án néz ki.Csak egy komplett csomitető kell.

Már régóta gondolkodtam ezen, amikor megtörték, a 2,2 -t próbáltam catera csomifedelet szerezni, de nem sikerült ;)

De sztem csak a lámpákat kellene lecserélni.... B)

catera2.jpg

Bár a beépített féklámpa dögös, ahhoz tényleg cserélni kéne...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.