Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

95-ös Bmw motoros diesel omegám az elmúlt 1-2000 kméterben annyira elerőtlenedett, hogy valami borzasztó. 4.-5.be 3000 fölött egy kicsivel már leszabájoz vagy nem tudom mit csinál de nem engedi tovább huzatni. Ezáltal a végsebessége is lecsökkent 150-re. Egyesbe olyan gyenge, hogy szinte csak hintáztatva indul el. A "szaki" azt mondta kipufogó. vettem rá ujjat komplett de semmi ne változott. egy másik "szakiű" azt mondta, légtömegmérő a harmadik akihez elvittem azt mondta nincs benne légtömegmérő. :unsure: kezdem egy kicsit unni. ha netán valaki tapasztalt ilyet az omegáján vagy tudja mi lehet a gond akkor légyszi írjátok meg. De az is nagy segítség lenne, hogyha egy megbízható szerelőt ajánlotok aki nem cserélteti ki velem a fél autót és ha nem is azzal van a baj amit kicseréltünk akkor meg csak a vállát vonogatja. Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

95-ös Bmw motoros diesel omegám az elmúlt 1-2000 kméterben annyira elerőtlenedett, hogy valami borzasztó. 4.-5.be 3000 fölött egy kicsivel már leszabájoz vagy nem tudom mit csinál de nem engedi tovább huzatni. Ezáltal a végsebessége is lecsökkent 150-re. Egyesbe olyan gyenge, hogy szinte csak hintáztatva indul el. A "szaki" azt mondta kipufogó. vettem rá ujjat komplett de semmi ne változott. egy másik "szakiű" azt mondta, légtömegmérő a harmadik akihez elvittem azt mondta nincs benne légtömegmérő. :unsure: kezdem egy kicsit unni. ha netán valaki tapasztalt ilyet az omegáján vagy tudja mi lehet a gond akkor légyszi írjátok meg. De az is nagy segítség lenne, hogyha egy megbízható szerelőt ajánlotok aki nem cserélteti ki velem a fél autót és ha nem is azzal van a baj amit kicseréltünk akkor meg csak a vállát vonogatja. Előre is köszi!

Sajnos en is ebben a cipoben jarok (2000-es 6 hengeres BMW 2,5TDS X25..) En mar tul vagyok a turbo vizsgalatan, az szinte gyari ertek. Most keresek egy adagolost es toletek is szivesen varok tanacsot diagnosztikara a fent emlitett autohoz. A turbos nagyon szakszeru es gyors volt, merem ajanlani. Dunakeszin AH Turbo, a googlen talaltam ra. 2000Ft kert a toltesmeresert .

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van nekem egy Omegám, de már nem szeretném, hogy legyen, mert a párom használta aki már nincsen nekem, ezért eladnám. Képeket meg lehet róla nézni az expressen http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarm...529,48,404.html

1995-ös kiadás, 2008. 09-ig van rajta vizsga. Nem nagyon szép viszont nagyon jó. Az emberem vigyázott, hogy ne tudjon rohadni, ezért foltos.

Irányár: 580.000 Ft

Várom a rengeteg érdeklődő hívását, Tel: 30 248 25 51

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket kérném ugyanis az omegám kulcsában kicseréltem az elemet és azóta nem müködik.Tudtok rá valami megoldást? Előre is köszi.

Hali

nekem úgy kellet, hogy beültem a kocsiba gyujtásra raktam és bezártam a riasztóval aztán kinyitottam és kész. vagy pedig bezárni és utánna gyujtásra rakni és kiriasztani.... valahogy igy :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos en is ebben a cipoben jarok (2000-es 6 hengeres BMW 2,5TDS X25..) En mar tul vagyok a turbo vizsgalatan, az szinte gyari ertek. Most keresek egy adagolost es toletek is szivesen varok tanacsot diagnosztikara a fent emlitett autohoz. A turbos nagyon szakszeru es gyors volt, merem ajanlani. Dunakeszin AH Turbo, a googlen talaltam ra. 2000Ft kert a toltesmeresert .

Köszi a segítséget. én megfordítom azt hiszem a sorrendet . adagolósnál próbálkozok először,. Hátha..... én amúgy valami elektronikára gyanakodok. Ha netán megvan a megoldás akkor légyszi üzenj! köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hali

nekem úgy kellet, hogy beültem a kocsiba gyujtásra raktam és bezártam a riasztóval aztán kinyitottam és kész. vagy pedig bezárni és utánna gyujtásra rakni és kiriasztani.... valahogy igy :wacko:

Nekem is szarozik...vagy így csinálom, hogy beülök, bentről bezár majd kinyit. Vagy jobb oldalról müxik a távirányító érdekes módon...

Lehet, hogy szétszedem a fenti panelt és megnézem, hogy mi a helyzet. A tetőablak is művel érdekes dolgokat. (WD40 csodákra képes... :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Volna egy kérdésem, lehet hogy rossz helyen kérdezem. Nekem egy 96-os omegám van 2.0 16v. Van a szívó torok oldalán a műszerfal felöl egy vákumcső ami levan vakítva egy csavarral. Már így vettem a helye megvan , / a gyertya kábeleknél a szellöző alatt/ de ha rádugom az alapjárat szörnyü , és le is áll. Mi lehet a baj? Amúgy ha levakitom vissza nincs baj jár mint az óra. De vissza akarom rakni biztos nem véletlen rakta oda a gyár. Segítséget köszönöm előre is.

Link to comment
Megosztás:

Hali

nekem úgy kellet, hogy beültem a kocsiba gyujtásra raktam és bezártam a riasztóval aztán kinyitottam és kész. vagy pedig bezárni és utánna gyujtásra rakni és kiriasztani.... valahogy igy :lol:

Szia. Ráadod a gyujtás ,becsuksz minden ajtót és 20 mp-ig nyomod a bezárás gombot.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Volna egy kérdésem, lehet hogy rossz helyen kérdezem. Nekem egy 96-os omegám van 2.0 16v. Van a szívó torok oldalán a műszerfal felöl egy vákumcső ami levan vakítva egy csavarral. Már így vettem a helye megvan , / a gyertya kábeleknél a szellöző alatt/ de ha rádugom az alapjárat szörnyü , és le is áll. Mi lehet a baj? Amúgy ha levakitom vissza nincs baj jár mint az óra. De vissza akarom rakni biztos nem véletlen rakta oda a gyár. Segítséget köszönöm előre is.

Nekem valami hasonló cső lóg a2.5 TD ben és nemis kapcsol át belső levegőre csak a kinti levegő jön befelé.

nemis jelzi , ha benyomom a gombot! Lehet h ,ezenis lyukas valahol a rendszer??

Link to comment
Megosztás:

Helló!Nekem van egy mv6-os omegám.Olyan gondok van vele,hogy menet közben kis fordulaton kihagy a motornem áll le csak rángat de gáz adásra megszűnik,meg váltás közben néha durrog is!Kicseréltem a szivósor tömitő gyűrűket is akkor egy kis időre megjavult de most ismét jelenkezik a probléma.Van esetleg vkinek ilyesmiről tapasztalata?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.