Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Igen, a K87-est a légkondi kapcsolja.

Van kapcsrajzom, ha gondolod, átküldöm... email cím?

Megköszönném, mert rajzom van nekem is, de egyikhez sincs odaírva, mi micsoda. A TISben meg nem találom sehol sem, pedig a régiben egyszer már megtaláltam. Mail címem: kori@opelklub.hu .

Link to comment
Megosztás:

Kori! Megkaptad a rajzot? :rolleyes:

A baranyai verseny pályabejárása közben igen érdekes hangok kezdtek jönni omiból jobb hátulról.

Olyasmi, mint amikor tavaly kerékcsapágyas lett. De azt tavaly cseréltük, úgyhogy azt kizártam rögtön.

Múlt héten cseréltem a hátsó gumikat, már úgyis ráfért, de azóta is maradt a hang. Most a féltengely

lesz soron, aztán marad a difi. Esetleg valakinek volt már ezekkel hasonló tapasztalata?

Link to comment
Megosztás:

Pedig az SKF határozottan nem gagyisztikus. Sőt, talán a gyári is az...

Mint említettem is, nem gagyit kértem a Viktortól tavaly amikor cseréltük.

Asszem kedvezménnyel együtt 8 körül volt, és úgy rémlik hogy skf.

Valszeg kifogtam egy selejtet. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Frissen regisztrált vagyok (meg friss Omi tulaj - '94 2,5V6 b/g), tulajdonképpen a "V6 olajfolyás" fórumba akartam írni, de az már le van zárva.

Szóval: vétel után nem sokkal elkezdett folyni az oil. Persze, tudjuk, Opel, de azért mégis. Összes szimmering csere és még mindig. Alaposabb átvizsgálás után a két szívóoldali vezérműtengelyen találtunk hajszálrepedéseket, ami végigmegy a szimmeringek alatt. (A kerék "patentszeme" vagy mi és a tengely széle közt.) No para, a Vaterán pont árultak belevalót. (Állítólag Calból bontották.) Elmentem megnézni, és a 4-ből kettőn ugyanolyan repedés volt, mint az enyémen!!! Pontos megvizsgálás után kiderült, hogy a szívó- és kipufogóoldali vez.tengelyek egyformák (ellentétben azzal, amit az Opel CD mond), ezért bátran elhoztam, a szerelő berakta és láss csodát, azóta porszáraz a motortér és nem fogy egy gramm olaj sem.

Szóval ha valakinek a szimm csere után is még folyik az olaj egy első évjaratos V6-ból, érdemes ezt is megnéznie, hátha. No, csak gondoltam, megírom.

Más: a Keresztúri úti valamelyk bontóban van egy zöld MV6, (az útról is látni, mert a kerítés mellett van), 2db alufelni még rajta van meg szép világos bőr a belseje, csak ha valakit esetleg érdekelne valami belőle. A hátsó rolót én hoztam el.

Üdv

Okta

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tapasztalatokat. Én a kartertömítésekkel szenvedtem, de inkább hagyom, had könnyezzen. Ami a poén volt, hogy az automataváltóból is szivárgott kicsit az öl, de mióta kicseréltem a tömítést (persze gyárira) hatványozottan jobban folyik az ATF. 160-nál volt vezszíj csere és akkor még por száraz volt a motor eleje. A rolót mennyiért csípted meg?

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tapasztalatokat. Én a kartertömítésekkel szenvedtem, de inkább hagyom, had könnyezzen. Ami a poén volt, hogy az automataváltóból is szivárgott kicsit az öl, de mióta kicseréltem a tömítést (persze gyárira) hatványozottan jobban folyik az ATF. 160-nál volt vezszíj csere és akkor még por száraz volt a motor eleje. A rolót mennyiért csípted meg?

Kellett még a balos C oszlopra az a kis műanyag darab, a kettő együtt 5e volt. Szerintem korrekt.

Sokan ijesztgetnek a szelepdeklivel, hogy az szokott még "vetemedni", egyenlőre ott még nem folyik, bízok benne, hogy nem is fog.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.