Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Ma megvolt a ződkártya is. Nem is kellett okosban csinálni, mert rátettük a gépre, és bőven a

határon belül volt, mintha kétéves vas lenne. :mellow: Ez meglepett, meg a szerelőt is aki csinálta. :rolleyes:

De most büszke vagyok az omimra :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Gratula a zöldkártyához! Nem egyszerű a mostani rendszer.

Az enyém nehezebben ment át, mer' sok volt a zoxigén (?) a kipufogóban.

Megcsináltam a fekete pasztázást a szelepfedélnél, meglássuk meddig tart... Nem deformált a szelepfedél, nem deformált a hengerfej felső síkja, új tömítés volt, felújítottam a meneteket és mégis megadta magát. Franc se érti. Mondjuk a kipuff hővédő lemez enyhén szólva hiányos, csak még nem jöttem rá, hogy az EPC-ben felsorolt 6 fajtából melyik kell nekem.

Link to comment
Megosztás:

Jah, ezt szokja jelezni a gép, ha nem jól teszik be a szondát a kipuffba, vagy

likas a rendszer. :rolleyes:

Jaa, azt hittem már valami más, igen, kicsit kifúj valahol...

Szerk.: mindkét középső dob csere. Egész más hangja van, szerencsére nem hangos. Ha már ott voltam janóéknál, kapott egy oválvéget is az ótó.

Valamelyik V6-os cartárs megtenné nekem azt a szívességet, hogy a jobb oldal felől belefényképez a motortérbe? A kipuff feletti hővédő lemez gyári helyzete rettentően érdekelne :mellow:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Egy hatalmas kérésem lenne az Omegatulajdonosokhoz.

Június 30-án Nagykőrösön házasodik egyik majdnem rokonom, és szeretnék nekik egy szép esküvői autót.

Én egy szedán Omegára gondoltam.

Nagy segítség lenne, ha valakinek lenne egy ilyen autója amit arra a hétvégére el tudna hozni,

a szombati napon egész nap furikázni kell, vírágdísztkap, és fotózáson is részt vesz az autó.

A lagzin is maradnia kellene, a sofőr teljes ellátást kap.

Vagy ha kényelmesebb akkor addig odaadom a Vectrat és addig cserélünk. MIndegy csak meg kellene oldani.

Köszönettel: Végel Tamás (20/383-16-84)

Link to comment
Megosztás:

Egy hatalmas kérésem lenne az Omegatulajdonosokhoz.

Június 30-án Nagykőrösön házasodik egyik majdnem rokonom, és szeretnék nekik egy szép esküvői autót.

Én egy szedán Omegára gondoltam.

Nagy segítség lenne, ha valakinek lenne egy ilyen autója amit arra a hétvégére el tudna hozni,

a szombati napon egész nap furikázni kell, vírágdísztkap, és fotózáson is részt vesz az autó.

A lagzin is maradnia kellene, a sofőr teljes ellátást kap.

Vagy ha kényelmesebb akkor addig odaadom a Vectrat és addig cserélünk. MIndegy csak meg kellene oldani.

Köszönettel: Végel Tamás (20/383-16-84)

Eléggé behatároltak a lehetőségek limo szempontjából. Kb 3 db van a klubban. Nekem meg kell várnom a szolgálatbeosztásom, és párommal is egyeztetnem kellene. De ha csak rajtam múlik, akkor ajánlkozom.

Link to comment
Megosztás:

Na de most gondolkodok, mit kezdenék egy vektrával? :rolleyes:

Vigyázol rá nagyon :unsure:

Köszönöm a felajánlást, még beszélünk róla.

Pü-ben küldjetek, telefonszámot légyszi és majd csörgök ha megvan a pontos időbeosztás.

A házasulandók elkezdtek keresgélni valami más úton autót, meg kell várni a jövő hetet.

Én Omegát szeretnék :D felvirágozzuk, fotózzuk, esetleg utána lehet avatar is :mellow:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

A ventilátorokhoz tartozó 4 bizti közül az egyik állandóan elolvad (szó szerint, még a müa rész is megolvad). Az a szívás, ha kimegy ez a bizti, akkor a 3 venti közül csak egy fog működni. Kimértem a ventik áramfelvételét. A jobb első 8,6 A a bal első 15,43A a hátsó 14A az első hűtési fokozatban 11,36A az áramfelvétel. A két első venti tök egyforma, az egyik mégis kétszer nagyobb áramot vesz fel mint a másik. A jobb első már volt szétszedve, és kipucolva, mert elég csapágyas hngot adott, de a bal első szépen fut. Azonban létezik, hogy bekoszolódik és ezálltal nő meg az áramfelvétele. Esetleg ha vkinek van kapcsolási rajza a hűtésről nézze meg legyenszives, hogy a K87 jelzésű zöld relét mi kapcsolja? Talán a légkondi?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.