Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Közben meg tényleg! :P :D :D

em mindenki.. Vannak olyanok, akik az omegát is alig bírjákfelújítani, mint én.. És csak A Omega kombi... :P

Szomorú, hogy pl. kint a németeknél és Svájcban a helyiek nem értették, hogy mit akarok, mikor egy melónál megkérdeztem, hogy ennyi volt az nem semi és " Ohne rechnung?" Hát azt nem bírta felfogni, hogy miért adjon több pénzt a vállalkozónak? akkor miből lesz út, világítás, stb...

Nálunk meg akkor sincs, ha a fizetésem felét odaadom... :D

Na mind1.. Ez már úgyis offtopic

Link to comment
Megosztás:

És reagálva arra hogy a merci...

Lehet benne igazság, hogy kényelmesebb, meg komfortosabb. De ha azt nézzük, hogy az Audi mikor kezdte a luxus kategóriát "ostromolni", és hogy a mergának mennyi ideje volt ugyan erre, olyan nagy külömbség nincs köztük.

Pont erről beszéltem. Van aki 3 éve vett villát a rózsadombon, és tavaly rajzoltatott magának "családi címert", van akinek a családja generációk óta ugyanabban a rózsadombi villában él, és esetleg nincs is családi címere, de nem is hiányzik neki...

Én személyszerint nem szeretem a csillag emblémás gépeket, mert hát nagyon szépek meg gyorsak, és hát van AMG meg LORINSER (..vagy hogy írják), de akkor sem. És persze, van egy olyan rétege kishazánknak, amely előszeretettel veszi ezeket az autókat. (erőssen nap barnitottak)

Ugyanez igaz (ha nem fokozottan) az Audira is

Link to comment
Megosztás:

Amúgy az A Omim összetörése után gondolkodtam hogy egy A6 vagy A8 ba beszállnék, csakhát ugyanennyiért laza 4-5 évvel idősebbet kaptam volna csak, meg nekem Opeles ismeretségeim vanak, akikkel kapcsolatban állok... Most kiépíteni egy új kapcsolatrendszert, nekem nem 2 nap :P Pedig tetszik meg minden, csak nem engedhetem meg magamnak. A mostanit talán igen...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

tud valaki segíteni abban, hogy hol lehet olcsón szőnyeget ill.hogy most jön a tél gumi tálcát venni láb alá az autóba.

köszi!

attila

Vmi hiperszupermarketben tuti van 1-2 ezresért egy garnitúra, kb jó is, nekem vagy 4 évig bírta anno....

Link to comment
Megosztás:

Gabo:Amúgy az A Omim összetörése után gondolkodtam hogy egy A6 vagy A8 ba beszállnék, csakhát ugyanennyiért laza 4-5 évvel idősebbet kaptam volna

Persze. mivel rohadt értékállóak. Meghát a presztizs, az is pénz. Ezért is lopják őket.

Gelko: :evil: :evil: :evil:

Most mi ez, a fej??? Nem vágom.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy az A Omim összetörése után gondolkodtam hogy egy A6 vagy A8 ba beszállnék, csakhát ugyanennyiért laza 4-5 évvel idősebbet kaptam volna ...

Ilyen jól fizet a malév? :D

Annó amikor vettem az omegát, még elméleti síkon sem játszadoztam el a gondolottal, hogy az MV6 heleytt A6-ot, nem adj isten A8-at vegyek. Nem akartam belerokkani a részletekbe, a fenntartás költségekbe, meg rettegni, hogy egy váltócomputer miatt ellopják... :D

Cserébe, egy évig fizettem az MV6 részleteit, majd jól zárt év végén beballagtam a bankba, kifizettem és felszámoltam a hitelt.

Most csak egy vezérléscsere költsége szomorított el :P

Link to comment
Megosztás:

Miután kifizettem, tényleg csóró lettem...

- szivárgott a hútőm, javítani nem tudták, csere

- le kellett venni az olajhűtőt, ami még alumínium volt. A hollandi kitekeréskor leszedte a menetet, csere (az új vasból van)

- komplett vezérlés csere

- első fékbetét, kopásjelző csere

- első lökhárító alul el volt repedve. Műanayaghegesztés, fényezés

- vásárlás óta a jobb első sárvédív meg volt húzva. Lakatolás, fényezés

- a két hengerfej közötti hőcserélő tömítése szivárgott, csere

:P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.