Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

szerintetek mit lehet várni egy 2002/10 es 2.2 benzines omegától ? 70.000 km van benne és ótómata váltó.....

műszaki sokáig meg egy rakás xtra :roll:

Gelko, ugye ezt a kérdést most nem komolyan tetted fel!Sokan a bal lábukat adnák egy ilyen verdáért! :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

tudod megnyertem az ötöst a hétvégén :oops:

komolyan tettem, fel.... :wink:

Az egy 3 éves Omi.A baj max. csak az ára lehet.A géppel viszont kevés hiba adódhat.S, a moci is teszi a dolgát!Szal ha jó áron kínálják, akkor.............

Persze előtte egy Omegaguruval egybekelni, és alaposan átvizslatni.Nehogy v.mi borult csoda legyen. :!:

Link to comment
Megosztás:

Hát én a 2,2-es motorról nem sok jót hallottam. Azt mondják nem egy megbízható konstrukció.  

Aztán lehet, hogy csak irigyek, de inkább a 3000-es mocikat ajánlják hozzá...

Az irigyek mondják, jó motor az, maximum 5 éves lehet, ezeket 2000 után pakolták a faceliftesekbe...

Link to comment
Megosztás:

Szvsz adózási szempontból nem egy nyerő kategória a 2.2-es motor, akkor már szvsz 2.5V6, főleg hogy elvileg ugyanannyit fizetsz rá. És a 2.5V6-ról nem hallottam még olyan nagyon sok rosszat, leszámítva hogy drága a javítása ha elhullik, dehát vigyázni kell rá. :P

Ebben a kategóriában, már 2.6V6 van...

Link to comment
Megosztás:

Gelko

Ha megnyerted volna az őtőst, akkor nem gondolkoznál használt autón.. :mrgreen:

A B2-es vasakról pedig, én sem hallottam semmi rosszat. De mielött beleugrasz, nézesd meg a "festék réteget" az összes elemen.

Ja és ha megvetted, feltétlen szólj!!! :P

Link to comment
Megosztás:

Upssz. ...mindig elfelejtem megkérdezni:

-Nem tudja valaki hogy miként lehet hozzáférni, a magassugárzóhoz??

(első ajtó) Szét kell bontani az egész kárpitot? Vagy ki lehet valahogy pattintani a tetejét?

Na csak azért mert hangszórokat szeretnék cserélni a közeljövöben. Ezek a gyárik nem váltak be. És kellene tudnom, hogy milyet vegyek, ami befér a helyére.

Ja igen, és ha van valakinek eladó, (max 2-3 hónapos) ( felsőkategóriás) Mp3-as fejegysége, az szólhat bátran.

Link to comment
Megosztás:

Ja igen, és ha van valakinek eladó, (max 2-3 hónapos) ( felsőkategóriás) Mp3-as fejegysége, az szólhat bátran.

Nekem van egy vadiúj, dobozban garlevéllel (akkor lesz leigazolva, amikor elviszed) Dension DH100ix és DMP3C kiegészítő HDD nélkül 50 000.- ért.

Bővebb infó a cuccról:

http://www.dension.com/dh100ix_info.htm

http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...d=534&Itemid=80

Link to comment
Megosztás:

Gelko, ugye ezt a kérdést most nem komolyan tetted fel!Sokan a bal lábukat adnák egy ilyen verdáért! :mrgreen:

Hát mindamellett, hogy összesen kb 9 lóerővel tud többet mint egy 5-10 évvel korábbi 2000 alatti konstrukció, ölég húzós összeggel kerül többe a biztosítása. Főleg ha fiatal vagy.
Link to comment
Megosztás:

Gelko

Ha megnyerted volna az őtőst, akkor nem gondolkoznál használt autón.. :mrgreen:  

Ja és ha megvetted, feltétlen szólj!!! :P

nem tartok még ott h én vegyek egyet...a cabrio is bőven sok :?

édesanyámnak nézünk vmit...van egy mit kinéztem csak sokallom a 70.000 km-t.... :?

Link to comment
Megosztás:

Hát én a 2,2-es motorról nem sok jót hallottam. Azt mondják nem egy megbízható konstrukció.  

Aztán lehet, hogy csak irigyek, de inkább a 3000-es mocikat ajánlják hozzá...

Lui mi a megbízható :P Csak 2 hónapja nyomom, de eddig semmi baj... pedig ismersz :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.