Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

Akkor viszont nekem gond lehet a szemből bal oldali ventivel. Na azt is megnézetem. Bár eddig nem éreztem hiányát.

Dízelhez nem értek, de engem a kompi melletti (motortér bal oldalán akksinál) lévő dobozban van 3 egyforma relé szívatott meg... na az égett be.. 3500 píz volt, de pl nem ment nagy fokozaton, így túlemelegedett.... Azokat is érdemes megnézni, mert elég érdekesen vannak kötve (pl ha vált nagyfokozatra, lekapcsolja a kisfokozatot, így ha a nagy vmiért nem indul be (mert a relé behal) akkor semmi nem forog.. szal vicces...)

(mondom ez 2,2 bengás volt! szal lehet dízelhez semmi köze)

Link to comment
Megosztás:

Na most már kicsit összezavarodtam, mert egy másik fórumon meg azt az infót kaptam, hogy a két venti nem együtt müködik. Jó lenne már tisztán látni ebben a kérdésben, mert feleslegesen nem szedetném szét az elejét.

Amugy meg a belső ha jól tudom viszkókuplung, tehát az nem elektromosan van vezérelve. Gyakorlatilag állandóan forog ha jól láttam.

Link to comment
Megosztás:

Akkor viszont nekem gond lehet a szemből bal oldali ventivel. Na azt is megnézetem. Bár eddig nem éreztem hiányát.

A miénk ugyan nem klímás, de TD az is, és abban egyszer kibogoztam a rajz alapján, hogy 1-es fokozaton sorosan kapcsolják a relék a ventiket (fél fordulatszám), 2-es fokozaton pedig párhuzamosan (full fordulatszám), mindezt 4db relé csinálja. Nekünk mikor vettük a kocsit, hiányzott az egyik relé az ECU dobozból, így nem volt 1-es fokozat, csak a 2-es fokozaton ment az egyik venti (mint Nálad).

Link to comment
Megosztás:

Na most már kicsit összezavarodtam, mert egy másik fórumon meg azt az infót kaptam, hogy a két venti nem együtt müködik. Jó lenne már tisztán látni ebben a kérdésben, mert feleslegesen nem szedetném szét az elejét.

Amugy meg a belső ha jól tudom viszkókuplung, tehát az nem elektromosan van vezérelve. Gyakorlatilag állandóan forog ha jól láttam.

Eccerű.. nézd meg TISben <_< Még EPC sem sikerült szereznem -_- :D De ha lesz lesz Tis is :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na most már kicsit összezavarodtam, mert egy másik fórumon meg azt az infót kaptam, hogy a két venti nem együtt müködik. Jó lenne már tisztán látni ebben a kérdésben, mert feleslegesen nem szedetném szét az elejét.

Amugy meg a belső ha jól tudom viszkókuplung, tehát az nem elektromosan van vezérelve. Gyakorlatilag állandóan forog ha jól láttam.

Jahogy dízel!? az más tényleg...

Link to comment
Megosztás:

Kiégett az egyik hátsó lámpád. Oldalanként 2-2 égő van.

Köszönöm, megnéztem.

Az összes izzó világít az autóban most, de találtam párat, ami ki volt égve. Nem volt benne tolató, és egy ajtó sem égett.

Most jó mind, biztosítékok is ellenőrizve lettek.

Mégis elindulás után ismét megjelenik. :-(

Más 5let esetleg, hogy mit ellenőrizzek még?

Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Kiégett az egyik hátsó lámpád. Oldalanként 2-2 égő van.

Második napja az egész család az izzókat keresi az autó hátulján...

Találtunk ma egy frsz izzót is kiégve. :-))

Mi lehet még? Helyzetjelző oké, féklámpa oké, tolató oké, ajtókban oké, felettük is jó, frsz is rendben már, és a csomagtartóban is világít.

Hol van 2-2 hátul? Egy helyzet, egy köd, egy index, és egy tolató van hátul.

Link to comment
Megosztás:

Második napja az egész család az izzókat keresi az autó hátulján...

Találtunk ma egy frsz izzót is kiégve. :-))

Mi lehet még? Helyzetjelző oké, féklámpa oké, tolató oké, ajtókban oké, felettük is jó, frsz is rendben már, és a csomagtartóban is világít.

Hol van 2-2 hátul? Egy helyzet, egy köd, egy index, és egy tolató van hátul.

Fahrlicht egyébként nem első lámpa?

Ha nem, akkor... ehet hogy valahol csak testhibás az egyik szál... Ugyanis a lámpavizsgáló áramkör az átfolyó áramot méri, ha nincs meg a kellő amper, akkor feltételezi hogy kiégett az izzó.

Nálam ugyanez volt a helyzet, hátul van egy testpont a bal lámpa körül (sedan), az volt oxidos.

Ettől függetlenül lehetnek az izzók is nyekkentek (még ha világít, akkor is :rolleyes: )

Nézd meg a ködálmpát hátul (avagy zárófény, vagymi) is!

Br

Link to comment
Megosztás:

Második napja az egész család az izzókat keresi az autó hátulján...

Találtunk ma egy frsz izzót is kiégve. :-))

Mi lehet még? Helyzetjelző oké, féklámpa oké, tolató oké, ajtókban oké, felettük is jó, frsz is rendben már, és a csomagtartóban is világít.

Hol van 2-2 hátul? Egy helyzet, egy köd, egy index, és egy tolató van hátul.

Hátul a sárvédőn lévő lámpatestben két égő van: az egyik 21/5W a másik 5 wattos. Sokszor ezekből ég ki egy, és nem túl feltünő, hogy egyik nem világít. Első helyzetjelzők, és lámpák jók?

Amúgy megnéztem a kezelésit, és a szerint nem is ír ilyen hibaüzenetet :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Megjelent a kijelzőn a napokban az alábbi hibaüzenet, de nem értem a nyelvet.

leuchtw* fahrlicht

Tudnátok segíteni, mi lehet ez?

Köszönöm

Hali!

leuchtw. fahrlicht - fényszóró magasságállítás

Nekem is írta ezt mikor megvettem, a bal első autómatikus állító motor volt kuka. Kicseréltem, elmúlt :rolleyes:

Üdv,

ntr

Link to comment
Megosztás:

Hali!

leuchtw. fahrlicht - fényszóró magasságállítás

Nekem is írta ezt mikor megvettem, a bal első autómatikus állító motor volt kuka. Kicseréltem, elmúlt :rolleyes:

Üdv,

ntr

Köszönöm, valóban a bal máshogy világít, azt hittem azért, hogy ne vakítsa a szembejövőt :-)

Ellenőrzöm holnap.

Viszont +4 izzót kicseréltem emiatt, úgyhogy nem volt hasztalan a többi próbálkozásom sem.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, valóban a bal máshogy világít, azt hittem azért, hogy ne vakítsa a szembejövőt :-)

Ellenőrzöm holnap.

Viszont +4 izzót kicseréltem emiatt, úgyhogy nem volt hasztalan a többi próbálkozásom sem.

Figy eladod nekem a jobb oldali motort (ugye xononos lámpád van :D ) és akkor egyformán világít majd a 2 :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tudom TECH2-vel lehet átállitani a nyelvet, bár megoszlanak a vélemények, hogy mindegyiket át lehet-e. Általában angolról németre szokták átállitani, mert ami Angliából jön, az angol nyelvü, viszont gallonban mér fogyasztást.

Ezek alapján hogy németről át lehet-e állitani angolra???

Szerintem próba, szerencse.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.