Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

saját magának rá tudja tanítani. valahol itt a fórumon is volt már róla szó, hogy kell azt.

Más az elem csere utáni tanítás, és más egy teljesen új távot rátanítani. Ehhez elvileg Tech2 kell. Sztem nálam ott tolták el, hogy előtte egy táv adatait törölni kellett volna, majd ráprogramozni a másikat.

Link to comment
Megosztás:

akkor sikeresen kiiktattad az indításgátló funkciót, amit a gyári távval tudsz amúgy oldani normál esetben.

inkább kellett volna venni hozzá egy gyári távot, szebb megoldás lett volna... 15e körül van asszem a Csergőben :)

hát a mai világban 15e Ft az nagyon sok pénz, annyi pénze még a királynak sincsen, de így viszont megoldottam kb 200 forintból. de a legszebb megoldás az lett volna ha megy tönkre!

Link to comment
Megosztás:

hát a mai világban 15e Ft az nagyon sok pénz, annyi pénze még a királynak sincsen, de így viszont megoldottam kb 200 forintból. de a legszebb megoldás az lett volna ha megy tönkre!

Egy újabb ruppótlan Omegás! Na ezért kezd olyan lenni az Omega megítélése, amilyen. Lassan a B és a B2 is belép a káposztaszállítók sorába...

Link to comment
Megosztás:

Egy újabb ruppótlan Omegás! Na ezért kezd olyan lenni az Omega megítélése, amilyen. Lassan a B és a B2 is belép a káposztaszállítók sorába...

már rég ott van :(

3-400e-ért tudsz viszonylag normális állapotban levő B omit venni, akkor miről beszélünk? :P

Főleg most az új teljesítményadó miatt szerintem eladhatatlanok lesznek a MV6 omik, leesik a béka

segge alá az áruk :)

Link to comment
Megosztás:

már rég ott van :P

3-400e-ért tudsz viszonylag normális állapotban levő B omit venni, akkor miről beszélünk? :hiya:

Főleg most az új teljesítményadó miatt szerintem eladhatatlanok lesznek a MV6 omik, leesik a béka

segge alá az áruk :(

Saját bőrömön tapasztalom :)

Műszakis MV6-ot már 235-ért találtam.Talán a kettőfeleseknek terem még babér.

Link to comment
Megosztás:

már rég ott van :(

3-400e-ért tudsz viszonylag normális állapotban levő B omit venni, akkor miről beszélünk? :P

Főleg most az új teljesítményadó miatt szerintem eladhatatlanok lesznek a MV6 omik, leesik a béka

segge alá az áruk :)

Hát igen, sajnos. Pedig az enyém volt ez első a klubban...

Amúgy nem csak az Omegák, hanem sok más nagy motoros luxusadós verda ára is le fog esni...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a kettőfelesek is belesnek, mert 170 lovasak. Néztem a kocsid. Sikerült eladni? Ha manual lett volna biztosan itt állna már az udvaromban...

Tényleg,fosvágenék is visszafojtották a traktorerőforrásokat 168 lóra.Persze gondolom csak papiron.Még megvan,de ha kéziváltós lenne,szerintem csak bontásra tudnád megvenni,mert biztos csokorba szedtem volna vele már egy-két fát :)

Link to comment
Megosztás:

már rég ott van :(

3-400e-ért tudsz viszonylag normális állapotban levő B omit venni, akkor miről beszélünk? :P

Főleg most az új teljesítményadó miatt szerintem eladhatatlanok lesznek a MV6 omik, leesik a béka

segge alá az áruk :)

Aha, azért addig sok víz lefolyik a dunán.Vagy megmarad ez vagy nem...talán érdekvédőek lépnek azért valamit.És talán az életkor is bejátszik majd.

Amúgy inkább fizetek évi 60at (ha mást tenni nem tudok) mint részletre havi 40et....gondoskodó állambácsi..szeretlek.

Link to comment
Megosztás:

Vajon miért nem az Eurotax árat vették figyelembe???????????

Talán kicsit több munka lett volna vele, de biztos igazságosabb mint ez a szar. A lényeg az, hogy ezt is lenyomták a torkunkon :huh:

Seniman. Próbáltam rábeszélni párom a felnidre, de még mindig nem sikerült.

Link to comment
Megosztás:

Aha, azért addig sok víz lefolyik a dunán.Vagy megmarad ez vagy nem...talán érdekvédőek lépnek azért valamit.És talán az életkor is bejátszik majd.

Amúgy inkább fizetek évi 60at (ha mást tenni nem tudok) mint részletre havi 40et....gondoskodó állambácsi..szeretlek.

Hát ez az. Különben elárulhatná valemelyik bunkó, aki ezt az ökörséget kitalálta, hogyan tegyek be 3 gyereket, meg az anyjukat egy matyizba...

Link to comment
Megosztás:

Hát ez az. Különben elárulhatná valemelyik bunkó, aki ezt az ökörséget kitalálta, hogyan tegyek be 3 gyereket, meg az anyjukat egy matyizba...

Őket nem érdekli,ők állami ódikkal járnak,amikre ez a törvény nem vonatkozik,plusz még a mi pénzünkön tankolják őket. :huh:

Link to comment
Megosztás:

van ez a motoros hátsó roló ami nem tekerte fel rendesen az árnyékolót meg akadt kicsit.

Ma megcsináltam, tökéletes.

mi vót vele? Kivi vok.. mikor mész etanolosítani?.... majd mesélj a tapasztalatokról.... 50-50nél nem éreztem különbséget, csak a "maradékot" a zsebemben :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.