Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

Szerintem lehet neked is a fagyásérzékelő vagy maga a modul adta fel a harcot....ugyanis alacsony nyomás esetén is működnie kell, mert én úgy tudom, hogy a nyomás tiltás nincs rajta, a nyomás mértéke kapcsolgatja a hűtőventillátor fokozatokat, nálam ebből 2 fokozat van...mert attol azonos töltetnél is más nyomás értékek vannak, ha melegebb van.

Szóval nem akarlak elkeseríteni, de ott szerintem vmi más a gond., írány az autóklímás....

Link to comment
Megosztás:

Nyomás nélkül tényleg nem megy. Opeleknél általában egy "3in1" nyomáskapcsoló van, ami egyszer engedi bekapcsolni a kompresszort+ventillátor kis fokozatot ha van nyomás, másodszor kb. 15-20 bar-nál bekapcsolja a venti nagy fokozatot, harmadszor ha pedig túlnyomás van (28-30 bar), akkor off-olja az egészet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, egy Astra G -ben ha megy az AC és kikapcsolom de a ventillátor tovább megy akkor rövid időn belül meglehetősen büdös levegőt fúj be. Mi lehet ennek az oka?

mozgatott hozzászólás. gondolom az AC az AirCondition rövidítés lenne. MS

Módosítva : mackosajt
Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, hogy ki kéne tisztítani, mert ez egy egy éves autó, még új. Semmi gond nincs vele, nem is volt. Ettől függetlenül előfordulhat, hogy tisztításra szorul? Ha ez így van akkor az Astrákba úgy tűnik, hogy elég sűrün kell foglalkozni ezzel az alkatrésszel! Nem hiszem, hogy ez így lenne, arról nem is beszélve, hogy még senki nem panaszkodott ilyenre.

Hogy érted azt, hogy valami megindult benne fejlődni? Remélem nem úgy ahogy én gondolom :)

Az AC valóban a légkondícionáló akart lenni :-)

Link to comment
Megosztás:

néha nekem is szokott kellemetlen szagokat eregetni...(enyém is 1 éves)

főleg akkor,amikor az autó leállítása előtt kapcsolom ki csak a klímát.

de érdemes a kikapcsolás után fél-egy percig sima ventillátorral kifúvatni a levegőt,hogy ne tudjanak megtapadni a baktériumok

Link to comment
Megosztás:

Ha kikpacsolom a klímát akkor utána még egy ideig megy a ventillátor tehát elvileg van ideje úgymond kitisztulni. Ez a büdös azonban már majdnem fél éve érezhető!

Közbe eszembe jutott valami: télen végig nem volt bekapcsolva a klíma, ez jelenthet valamit? --> egy percre sem...

Link to comment
Megosztás:

és állandó jelleggel ontja magából ezt a szagot? akkor lehet érdemes lenne kitisztítani...

nekem csak elvétve van már.mondjuk tegnap nem árnyékos helyen állt sokáig az autó,és induláskor a ventilátor nagyon forró és nem valami kellemes szagú levegőt zúdított az arcomba...de csak pár pillanatig,ennek nem tudom mi az oka,talán valahol megreked benne a levegő?

Link to comment
Megosztás:

1 éves autónál simán lehet büdös a klíma. Kéthónaposnál is, ez nem az autó életkorával, hanem a környezet és a használat körülményeivel függ össze.

Miért van büdi?

A klíma ún. hőcserélőjében sajnos nagy a páralecsapódás - ez normális, mert a hideg felületen lehűlő meleg levegő vízmegtartó képessége csökken, így az a hőcserélő hideg felületén kicsapódik. Ennek a kondenzvíznek az elvezetésére van a klímakondenzátor kitalálva, ebben összegyűlik a kondenzvíz és előbb-utóbb lecsepeg az autó alá. Sajnos azonban nem az összes, mindig marad egy kevés a hőcserélőben is. A nedves környezet aztán a baktériumok melegágya lesz, szépen elszaporodnak.

Amikor megy a klíma nem érzed a szagot, mert a hőcserélőn mindig lecsapódik a pára és nem jut be az utastérbe. Amikor viszont kikapcsolod a klímát, a hőcserélő viszonylag hamar felmelegszik és nem akasztja meg a párát, ami aztán jön az arcodba ezerrel - benne a bacik, amik a szagot okozzák. Aztán ha átszellőzött a rendszer a kinti friss levegővel, pár perc múlva már nem érzed.

Több-kevesebb büdöset minden autó klímája nyom, közvetlen kikapcsolás után. Idővel rosszabbodik a helyzet, ahogy a bacik szaporodnak, rendszeresen kell "tisztítani" - ami tulajdonképpen fertőtlenítést jelent. Sajnos az autóklímák konstrukciója nem minden típusnál ugyanolyan, vannak jobban és kevésbé jobban sikerült darabok - az Opel pl. nagyon gyorsan hűt, viszont úgy tűnik a klímakondi nem a legjobb darab. Ráadásul a gyors hűtésből következően valószínű nagy a hőcserélő és "közel" van, tehát a levegő gyorsan eljut belőle az utastérbe, a légcsövekben nincs sok esély a további kondenzációra.

Komolyabb, automata klímáknál, a vezérlés gondoskodik róla, hogy kikapcsolás után x percig ne jusson be a hőcserélőből a levegő az utastérbe. De sajnos a G Astra nem ez a kategória - úgyhogy marad a gyakori pucolás.

Amúgy ha télen nem járatod a klímát az két dolog miatt rossz. Egyrészt a baktériumoknak is kedvez, mert nincs a hőcserélő átszellőztetve hónapokig. Másrészt a klímarendszer tömítéseinek "kenése" a gáz által valósul meg. Ha nem járatod néha, kiszáradhatnak a tömítések, és elmehet a gáz egy "hibátlan" rendszerből is. Érdemes hetente egyszer bekapcsolni télen is. Pláne, hogy nagyon jó az ablakok lepárátlanítására - tehát esős időben is megéri használni.

Nekem a másik autómban automata klíma van, az folyamatosan megy, sohasem kapcsolom ki. Télen fűt, nyáron hűt.

Link to comment
Megosztás:

Több-kevesebb büdöset minden autó klímája nyom, közvetlen kikapcsolás után. Idővel rosszabbodik a helyzet, ahogy a bacik szaporodnak, rendszeresen kell "tisztítani" - ami tulajdonképpen fertőtlenítést jelent. Sajnos az autóklímák konstrukciója nem minden típusnál ugyanolyan, vannak jobban és kevésbé jobban sikerült darabok

Köszi a kimerítő választ! Tekintettel arra, hogy nem tudom mi lehet az oka a bűznek, ezt elfogadom. :-)

Bár azért nem teljesen értek egyet veled, mert a másik autóban még soha nem volt bűz akármilyen használat mellett, igaz abba

többet is megy a klíma. Sőt, ami azt illeti én még soha nem éreztem ilyet más autókban.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a kimerítő választ! Tekintettel arra, hogy nem tudom mi lehet az oka a bűznek, ezt elfogadom. :-)

Bár azért nem teljesen értek egyet veled, mert a másik autóban még soha nem volt bűz akármilyen használat mellett, igaz abba

többet is megy a klíma. Sőt, ami azt illeti én még soha nem éreztem ilyet más autókban.

Sajnos G Astránál ez gyakran előfordul, az előző strámban is meg a mostaniban is dohos levegőt fúj klíma kikapcs után. Ebben a topikban egyáébként már ez a jelenség ki lett tárgyalva asszem. Csak jó régen... :) Én ma pl 4 percet járattam kikapcs után még a ventit 2-es fokozaton, mire eltűnt teljesen a dohos szag. 1 -2 perc után már kevésbé érzed, aztán van még egy "csúcs" 3-4 perc környékén, amikor a legbüdösebb. Amint az megszűnik, utána már teljesen az utcai szárazságú levegőt fújja... Az előzőmnél is így működött.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a kimerítő választ! Tekintettel arra, hogy nem tudom mi lehet az oka a bűznek, ezt elfogadom. :-)

Bár azért nem teljesen értek egyet veled, mert a másik autóban még soha nem volt bűz akármilyen használat mellett, igaz abba

többet is megy a klíma. Sőt, ami azt illeti én még soha nem éreztem ilyet más autókban.

Nekem ugyanez a tapasztalatom: Toyota Corolla, Ford Focus, Fiat Punto GT, Fiat Stilo és Honda Civic típusoknál. Lehet, hogy a többiben jobban működik... :) A Stilomban folyamatos használat mellett nincs szag.

Amiben nem éreztem szagot: Audi A4 és Volvo S60, de mindkettőben állandóan megy a klíma, télen-nyáron, szóval ez sem mérvadó.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon úgy néz ki, hogy nem lehet megszabadulni ettől a jelenségtől :)

Nektek mennyi volt a maximum idő amíg jött a büdös? Én viszonylag sokáig érzem, nem csak egy pár percig... A szag valóban a berohadt dolgokra emlékesztet, márha lehet ezt mondani. Elég intenzív, élenk szag ez.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó büdös tud lenni.... én vettem egy klímatisztító szettet kb. 1 éve, de azóta is olyan sok a szabadidőm, hogy még mindig bontatlan.... Lustaság fél egészség, ablak le, majd csak kimegy a szag.... B) :)

Lehet, esetleg, hogy a pollenszűrő is benedvesedik. Na annak biztos jó ázottkutya szaga tud lenni.... :)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó büdös tud lenni.... én vettem egy klímatisztító szettet kb. 1 éve, de azóta is olyan sok a szabadidőm, hogy még mindig bontatlan.... Lustaság fél egészség, ablak le, majd csak kimegy a szag.... B) :)

Lehet, esetleg, hogy a pollenszűrő is benedvesedik. Na annak biztos jó ázottkutya szaga tud lenni.... :)

Én már tisztítottam az előzőt klímatisztító habbal (ekkor volt az, hogy túl sok habot fújtam a szellőzőkbe és a rádióm is behülyült egy kis időre utána), plusz pollenszűrőt is cseréltem, de nem sok ideig használt a büdös szag ellen... Qpack viszont nagyon alapos tisztítást szokott csinálni, neki elég hosszú ideig nem büdös utána. Talán majs elmeséli megint pontosan mit és hogyan csinált, bár sztem vissza is lehet itt keresni a topicban, vhol megvan...

Link to comment
Megosztás:

nekem csak rövid ideig,gyakorlatilag pár másodperc,fél perc alatti időről van szó.

és mint mondtam,nagyon ritkán

Nekem is rövid ideig érezni igazán büdöset, csak ez az intervallum nem rögtön kikapcs után van (ekkor még gyakorlatilag hűvöset fúj), hanem kb 3 perccel utána, ha 2-esen járatom a ventit.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2005 decemberi az autóm és az idei szezontól már eröteljesen jelentkezik nekem is a klima leállítás után ez a lábszagszerü "illat".Pont tegnapelött voltam 60k-s szervizen ahol a pollenszűrőt is cserélték.Bent voltam amig csinálta a szaki és amikor kiszedte a régi szűrőt első dolgom volt hogy megszagoljam (aznap már mentem többet klímával) és megállapítottam hogy nem ott van a bűz fészke.Mondta a szerelő is hogy az a klímahűtőn megtelepedett gombáktól van,azokat kell legyilkolni valamilyen szerrel de mindenképpen akkor is ki kell venni a pollenszűrőt hogy eljuthasson a cucc a szellőzőn keresztül egész előre.Ha jól emlékszem ennek a topicnak valahol a 2005 ősz felöli részében ajánlott valaki egy Würth-ös megoldást fényképpel,leirással.Már érdeklödtem ennél a cégnél egy üzletkötönél,ö mondta hogy olyan 3000Ft körül van ez a cucc.Azt hiszem ki fogom próbálni,csak időt kéne rászánni... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2005 decemberi az autóm és az idei szezontól már eröteljesen jelentkezik nekem is a klima leállítás után ez a lábszagszerü "illat".Pont tegnapelött voltam 60k-s szervizen ahol a pollenszűrőt is cserélték.Bent voltam amig csinálta a szaki és amikor kiszedte a régi szűrőt első dolgom volt hogy megszagoljam (aznap már mentem többet klímával) és megállapítottam hogy nem ott van a bűz fészke.Mondta a szerelő is hogy az a klímahűtőn megtelepedett gombáktól van,azokat kell legyilkolni valamilyen szerrel de mindenképpen akkor is ki kell venni a pollenszűrőt hogy eljuthasson a cucc a szellőzőn keresztül egész előre.Ha jól emlékszem ennek a topicnak valahol a 2005 ősz felöli részében ajánlott valaki egy Würth-ös megoldást fényképpel,leirással.Már érdeklödtem ennél a cégnél egy üzletkötönél,ö mondta hogy olyan 3000Ft körül van ez a cucc.Azt hiszem ki fogom próbálni,csak időt kéne rászánni... :)

Sziasztok!

Ez aWhürt-ös klima tisztító úgy néz ki, hogy van a flakon és tartozik hozzá egy hosszú cső amit a szellőzőrendszer középső fúvókáján kell ütközésig letolni. Én beszéltem egy klímás szakival aki azt javasolta, hogy ne ott dugjam le a csövet. Jobban járok ha aknára állok és megkeresem azt a gyüjtő csövet ami a kondenzvíz elvezetéséért felelős /tűzfal mögött egy picivel/. Ott dugjam fel a csövet mert ebben a gyűjtőben telepednek meg a bacik. Ki még nem próbáltam, majd a következő tistításnál, de lehet némi igaza.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ma 40 fok volt,, ment a légkondi, sokat jártunk a városban, és bár rögtön hűt, megjelent a folyadékszintfigyelmezető ikon a műzerfalon. Ha kikapcsolt klímával indítottuk el az autót, nem jelent meg. A hűtővíz szintjét megnéztük, normális.

Kevés lehet a gáz benne?

Amikor bekapcsolom a klímát, nagyon hangos a gázáramlás hanjga. (a sziszegés), ez nem tudom, hiba-e, hátha össszefüg vele.

Viszont tényleg rögtön hűt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez aWhürt-ös klima tisztító úgy néz ki, hogy van a flakon és tartozik hozzá egy hosszú cső amit a szellőzőrendszer középső fúvókáján kell ütközésig letolni. Én beszéltem egy klímás szakival aki azt javasolta, hogy ne ott dugjam le a csövet. Jobban járok ha aknára állok és megkeresem azt a gyüjtő csövet ami a kondenzvíz elvezetéséért felelős /tűzfal mögött egy picivel/. Ott dugjam fel a csövet mert ebben a gyűjtőben telepednek meg a bacik. Ki még nem próbáltam, majd a következő tistításnál, de lehet némi igaza.

De talán még jobb ha kiveszed a pollenszűrőt és ott fújod be a habot. Az ott van közvetlenül a hőcserélőnél. A középső fúvokán át valóban nem sokat ér. Az nagyon messze van onnan ahova fújni kéne. Be sem ér odáig a cső.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.