Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Húúú,mackosajt!

Bocs! Nem vagyok én még régi bútordarab,ezért lehetett. :P

"IDÉZ"-ni nem szoktam szerintem. Azaz,annak a ráklikkelésével.

Ha most ismét így van,akkor elnézést!!! :D

Azaz, ha arra nyomsz, amikor írod be a szöveget, ott látod azokat a fránya IMG-ket.

Nyugi, nem harapunk érte. :P

Hajni! Gratula! Gyors volt. Azért majd ha tudsz róla később bármit, azt megosztod velünk?

Link to comment
Megosztás:

már azok is elmentek már csak az öv van meg...

http://hirdetotabla.duen.hu/alkatre_z/le_k...keladakelek8355

fuh... köszi, hogy levetted a többit, már majdnem megőrültem a telefoncsöngéstől... :lol:

Minden elkelt hála Istennek rekord idő alatt (mondjuk jó áron is volt minden), de azért nem gondoltam volna, hogy ez lesz :lol:

Azt kell mondanom, hogy iszonyat jó munkát végeztünk ;)

Imádok frászt hozni emberekre - sokan hívtak, meg kerestek ma is (még olyan is, aki csak a híremet hallotta - de mondjuk az, hogy nekem fogalmam nincs, hogy ki honnan ismer, az tök természetes :lol: ezúton mutatkozom be Gepardnak :lol: ), hogy miért bontom a mantát :lol: és azért sokan megdöbbentek, hogy hová kerül ;) szóval ha ezentúl csak lapjával férünk be az ajtón, az jogos lesz :lol:

Ma volt itt a szponzor, letette a foglalót is, szóval....

... szóval, a 400as topic itt szerintem le is zárult, méltó helyre megy az autó és végre arra lesz használva, amire született :lol:

Link to comment
Megosztás:

fuh... köszi, hogy levetted a többit, már majdnem megőrültem a telefoncsöngéstől... :lol:

Minden elkelt hála Istennek rekord idő alatt (mondjuk jó áron is volt minden), de azért nem gondoltam volna, hogy ez lesz :lol:

Azt kell mondanom, hogy iszonyat jó munkát végeztünk ;)

Imádok frászt hozni emberekre - sokan hívtak, meg kerestek ma is (még olyan is, aki csak a híremet hallotta - de mondjuk az, hogy nekem fogalmam nincs, hogy ki honnan ismer, az tök természetes :lol: ezúton mutatkozom be Gepardnak :D ), hogy miért bontom a mantát :lol: és azért sokan megdöbbentek, hogy hová kerül ;) szóval ha ezentúl csak lapjával férünk be az ajtón, az jogos lesz ;)

Ma volt itt a szponzor, letette a foglalót is, szóval....

... szóval, a 400as topic itt szerintem le is zárult, méltó helyre megy az autó és végre arra lesz használva, amire született :lol:

Gratulálok Hajni,Mocsok! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát figylelj... azért belegondoltam, hogy 2004ben került hozzánk az autó, és sikerült is 2011re összerakni úgy, ahogy 7 éve akartam... :lol: nagyjából :lol: oké, meg nem volt még így se teljesen kész (de mindegy is, mert Historicba ebből szinte csak a kaszni volt jó - rugót, gátlót és a kuplungot hagytam csak alatta - azon kivül minden kijött/jön a mantából - mág az a gyönyörű, hibátlan műszerfal is). Nem azt mondom, hogy zökkenőmentes volt a munka (sőt :lol: - mondjuk ez nem vicces :lol: - áh de, azért valahol az ;) ), de az exférjemmel nem jutottam el eddig...

Mondjuk az én mantámmal is nagyobbat haladtam egyedül egységnyi idő alatt... ;) na ezt hagyjuk... :lol:

A vevő kérdezte is, hogy ezt egyedül nyomom-e. Mondtam nem, azért jobban szeretem, ha van mellettem valaki és nem egyedül - megcsinálok én sok mindent, de azért ez mégis férfidolog. Bár azt hiszem, a jó válasz az lett volna neki, hogy "jóbarát... ez olyan mint a szex... egyedül sem rossz, de mégiscsak jobban esik, ha más is segít" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát figylelj... azért belegondoltam, hogy 2004ben került hozzánk az autó, és sikerült is 2011re összerakni úgy, ahogy 7 éve akartam... :lol: nagyjából :lol: oké, meg nem volt még így se teljesen kész (de mindegy is, mert Historicba ebből szinte csak a kaszni volt jó - rugót, gátlót és a kuplungot hagytam csak alatta - azon kivül minden kijött/jön a mantából - mág az a gyönyörű, hibátlan műszerfal is). Nem azt mondom, hogy zökkenőmentes volt a munka (sőt :D - mondjuk ez nem vicces :lol: - áh de, azért valahol az ;) ), de az exférjemmel nem jutottam el eddig...

Mondjuk az én mantámmal is nagyobbat haladtam egyedül egységnyi idő alatt... :lol: na ezt hagyjuk... :lol:

A vevő kérdezte is, hogy ezt egyedül nyomom-e. Mondtam nem, azért jobban szeretem, ha van mellettem valaki és nem egyedül - megcsinálok én sok mindent, de azért ez mégis férfidolog. Bár azt hiszem, a jó válasz az lett volna neki, hogy "jóbarát... ez olyan mint a szex... egyedül sem rossz, de mégiscsak jobban esik, ha más is segít" ;)

Vajon miért csak a kiemelt részre reagálok???? ;)

Én is így voltam a nősüléssel:

Csak akkor kértem meg az asszony kezét, amikor az enyém már elfáradt!! :lol: :lol: :lol:

Egyébként a jelenlegi képernyővédőm is manta, egy 3D manta ray progi fut ilyenkor. Szépen úszó rájacsapat.

Link to comment
Megosztás:

Mondtam nem, azért jobban szeretem, ha van mellettem valaki és nem egyedül - megcsinálok én sok mindent, de azért ez mégis férfidolog. Bár azt hiszem, a jó válasz az lett volna neki, hogy "jóbarát... ez olyan mint a szex... egyedül sem rossz, de mégiscsak jobban esik, ha más is segít" ;)

remélem minden téren kielégitő volt a segitségem !? ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is így voltam a nősüléssel:

Csak akkor kértem meg az asszony kezét, amikor az enyém már elfáradt!! :lol: ;) :lol:

:lol:

remélem minden téren kielégitő volt a segitségem !? ;)

:lol: nem tudom, ezt hogy kell nyilvánosan lereagálni :lol: :lol: de ilyeneket ne kérdezz már itt te :D én sem kérdezem, hogy full extrás kiszolgállásban részesültél, míg itt voltál és hálámat kellőképpen kimutattam?' ;)

Amúgy meg:

Mi a fene van veletek? :lol:

Ezek a mai fiatalok... mndig csak a szex meg a szipu... :lol:

:D

:D
Link to comment
Megosztás:

Elvitték ma a 400ast... :D megsirattam... ;)

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen érzelmi kitörésem lesz (de legalább a Makett tudott hülye vigyorral bámulni :lol:)

háh.... :lol: tudom, hogy sokat szidtam, amikor szopatott, meg ma is amikor feltettem rá a szétdurrantott kerekeket és össze-vissza szúrt az acéldrót... :lol: de azért csak itt volt 7 évig... ;) és tudom, hogy jó helyre kerül, meg minden, meg tök jól szálltam ki belőle meg akármi... :lol: de azért csak a kölköm volt ez is... ;)

És oké, nem kell mindenkinek érteni, hogy milyen az, amikor még az utolsó csepp benzin is kifolyik, miközben húzzák a trélellre és olyan érzésed van, hogy az a búcsúkönnye... :lol: meg az egyszülött gyereked sem érti, hogy akkor ebből most hogy jön ki az, hogy "Petra ezért kell vigyáznod magadra, mert belőled is csak egy van..."... de vazze, nagyon lehet ezeket a dögöket szeretni (nem a gyerekre gondoltam), még akkor is, ha nekem ez az autó valamiféle átokhordozó volt... :D

Remélem élvezni fogja az új életét, és jövő tavasszal ott fogok lenni, amikor először indul Historic Rally-ban...

:lol:

És most iszok egy pohár bort...

Mocsok! Veled meg jövőhéten megisszuk a Turci borát :lol: és sajnálom, hogy nem voltál itt, mert sokat dolgoztunk rajta - de amilyen méltó tudsz néha lenni a nevedhez, lehet, hogy együtt gúnyolódtatok volna rajtam a Makettal ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elvitték ma a 400ast... :D megsirattam... :lol:

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen érzelmi kitörésem lesz (de legalább a Makett tudott hülye vigyorral bámulni :lol: )

háh.... :lol: tudom, hogy sokat szidtam, amikor szopatott, meg ma is amikor feltettem rá a szétdurrantott kerekeket és össze-vissza szúrt az acéldrót... :lol: de azért csak itt volt 7 évig... :D és tudom, hogy jó helyre kerül, meg minden, meg tök jól szálltam ki belőle meg akármi... :lol: de azért csak a kölköm volt ez is... ;)

És oké, nem kell mindenkinek érteni, hogy milyen az, amikor még az utolsó csepp benzin is kifolyik, miközben húzzák a trélellre és olyan érzésed van, hogy az a búcsúkönnye... :lol: meg az egyszülött gyereked sem érti, hogy akkor ebből most hogy jön ki az, hogy "Petra ezért kell vigyáznod magadra, mert belőled is csak egy van..."... de vazze, nagyon lehet ezeket a dögöket szeretni (nem a gyerekre gondoltam), még akkor is, ha nekem ez az autó valamiféle átokhordozó volt... :(

Remélem élvezni fogja az új életét, és jövő tavasszal ott fogok lenni, amikor először indul Historic Rally-ban...

:D

És most iszok egy pohár bort...

Mocsok! Veled meg jövőhéten megisszuk a Turci borát ;) és sajnálom, hogy nem voltál itt, mert sokat dolgoztunk rajta - de amilyen méltó tudsz néha lenni a nevedhez, lehet, hogy együtt gúnyolódtatok volna rajtam a Makettal ... :lol:

Helyettem is, én "sajnos" erősen sörpárti vagyok! Mondjuk abból én is ittam a "feltámadásra"!

Nem véletlenül hívnak pocaknak.... ;) :lol:

Aztán csak úgy legyél, mint a Dr. Bubó.

Kérem a következőt!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Helyettem is, én "sajnos" erősen sörpárti vagyok! Mondjuk abból én is ittam a "feltámadásra"!

Nem véletlenül hívnak pocaknak.... :lol: ;)

Aztán csak úgy legyél, mint a Dr. Bubó.

Kérem a következőt!!! ;)

én is kolega , szóval sörös !!!! :lol:

Te ugye kecskeméti vagy ,lehet h ismerlek is ???

jah, a "Rekord-Senator-Monza" topicban a "monza" nevű felhasználó keresett olcsó gyári alut omira ,tőlem kérdezte van e,de nekem nincs, gondoltam szólok mert lehet nem látta a hirdetésed , szerintem keresd meg !

Link to comment
Megosztás:

Na, jól van :lol: nem én kérdeztem meg először, hogy kit is tisztelhetünk Pocak személyében :lol: bakker, hetek óta ezen gondolkodom :lol: de amúgy szerintem kivételesen tudom, hogy kiről van szó ;) remélem.... ;)

ugyan már, mikor gúnyoltunk vagy aláztunk meg a lányoddal közösen ????

Áhh, sosenem... :lol: de az már biztos, hogy soha többet nem merek hamarabb kidőlni, mint ti :lol: ja, és tényleg, így útólag is köszönöm, hogy azért nem rajzoltatok alkoholos filccel hitelr-bajuszt rám :lol:

Link to comment
Megosztás:

én is kolega , szóval sörös !!!! ;)

Te ugye kecskeméti vagy ,lehet h ismerlek is ???

jah, a "Rekord-Senator-Monza" topicban a "monza" nevű felhasználó keresett olcsó gyári alut omira ,tőlem kérdezte van e,de nekem nincs, gondoltam szólok mert lehet nem látta a hirdetésed , szerintem keresd meg !

Minden stimmel, kecskeméti és sörös is vagyok! Meg szomjas így kora reggel...

Monzának küldtem privit, ha érdekli majd keres, elsőbbsége van.

Szerintem (még) nem ismersz, de egyszer majd fogyasztunk valami árpaszörpit!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na, jól van :lol: nem én kérdeztem meg először, hogy kit is tisztelhetünk Pocak személyében :lol: bakker, hetek óta ezen gondolkodom :lol: de amúgy szerintem kivételesen tudom, hogy kiről van szó ;) remélem.... ;)

Áhh, sosenem... :lol: de az már biztos, hogy soha többet nem merek hamarabb kidőlni, mint ti :lol: ja, és tényleg, így útólag is köszönöm, hogy azért nem rajzoltatok alkoholos filccel hitelr-bajuszt rám :lol:

Én vagyok! És nekem még nem rémlik semmi közelebbi ismerettség, nem voltam találkozókon sem. De kicsi a világ, bármi megtörténhet.

Link to comment
Megosztás:

Nem is találkoztunk még és mégis szóba álltunk veled? :lol:

Hová fajulunk már...? ;)

:lol:

Ez azé lehet, meee átlagon felüli az inteligencicám, és egyszerűjen a kisugárzásom (Csernobil óta) elragadóvá tesz!

Szépségemnél pedig csak a szerénységem nagyobb!!! ;)

És ezért mondom, hogy több zsenire lenne szüksége a világnak!

Olyan kevesen vagyunk!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

az hagyján... ;) J0hnny szavaival élve: "túlkvalifikáltak vagyunk" - ő és én biztosan ;) sőt, nem csak a 400as, de rólam is most derült ki, hogy olyan vagyok, mint valami szibériai vagy bengáli vagy milyen tigris: tök jó, de otthonra, állandóra nem kéne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.