Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

szép de nem vagyok lexus lámpa rajongó..nekem kicsit sok...de élőben megnézem majd ;)

ha érdekel ma este Ganxsta az oldman'sben....én nem megyek. :blink:

nézegetem már egy ideje...szép az is :D

Na azééé :D Klafa, most ezt én is kihagyom, de szólj, ha mész B)

Link to comment
Megosztás:

Köszi B) Az elektromotor az istennek sem akart lejönni...Szóval a végén azt a részt feladtuk, pedig a másik is elektromos, tehát elvileg át kellett volna tudni szerelni, bénák voltunk :blink: Erről van tapasztalatod?

Amúgy nem volt vészes, mi összeforrasztottuk a drótokat, rá is csöppent az a cinizé a lábamra. Persze, tudom, nem mezitláb, papucsban kell garázsba menni :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi B) Az elektromotor az istennek sem akart lejönni...Szóval a végén azt a részt feladtuk, pedig a másik is elektromos, tehát elvileg át kellett volna tudni szerelni, bénák voltunk :blink: Erről van tapasztalatod?

Amúgy nem volt vészes, mi összeforrasztottuk a drótokat, rá is csöppent az a cinizé a lábamra. Persze, tudom, nem mezitláb, papucsban kell garázsba menni :D

Nekem nem volt magaság állító motorom tehát abban nem tudok segíteni :D azt látni kellene.

Link to comment
Megosztás:

Tomi: még nem próbáltam sötétben, nem is tudom, milyen lesz. A gariban próbáltuk, de azért az nem ugyanaz. Kicsit hülyén néz ki ezzel a zöld leddel, ami benne van, de most lusta vagyok megint kiszedni és kicserélni.

Redi: morcositva most egy darabig nem lesz, de egyszer majd szeretném B) csak nekem nem tetszenek a külön feltett szemöldökök :blink:

Rulezke: köszönöm, Te nem vágsz bele ilyesmibe? :D

Nekem nem volt magaság állító motorom tehát abban nem tudok segíteni :D azt látni kellene.

Ha belegondolok, sosem állitgattam, szóval nem is zavar annyira. Én úgysem pakolom meg annyira az autót, hogy állitani kelljen rajta.

Link to comment
Megosztás:

Értem. De a másik megoldás meg elég drága. Én meg még ott sem fényeztettem le, ahol amúgy kellett volna. Hülye vagyok. Előbb tuning, aztán a többi. Több ilyen nem lesz.

Egyébként egyszer úgyis telibe kell már fényezni, mert a sok rohadt kavics szétverte már az elejét. Van rajta egy-két lyuk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.