Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
nagyon jó grat !

milyen árban volt ?

nekem is kell ilyen,...elölre nem raksz ?

Egy Corsás cartárs tanácsára csináltattam használt féktárcsából előre a kicsire 2db 1cm-es pogit.

SZtem kiindulási alapnak elég jó ez a lehetőség is, annyi, hogy hosszabb kerékcsavarok kellenek hozzá.Azt pedig 620ft/db áron vettem.Pontosan 1cm-rel hosszabb, mint a gyári :huh:

Holnap műtét! :lol:

Link to comment
Megosztás:

nagyon jó grat !

milyen árban volt ?

nekem is kell ilyen,...elölre nem raksz ?

Köszi.

Az enyém alumíniumból van, és asszem 4E-ért csináltak 4db-ot. Ebből következik hogy megvan az a szett is ami előre kéne, de ott jelenleg is (mindenféle pogi nélkül) éppen a sárvédő széléig ér ki a gumi, a 25mm oda egyértelműen sok lenne. Úgyhogy asszem elöl nem lesz semmilyen, nekem így is tetszik, csak hátul volt nagyon "beesett" szegény autó.

Link to comment
Megosztás:

Köszi.

Az enyém alumíniumból van, és asszem 4E-ért csináltak 4db-ot. Ebből következik hogy megvan az a szett is ami előre kéne, de ott jelenleg is (mindenféle pogi nélkül) éppen a sárvédő széléig ér ki a gumi, a 25mm oda egyértelműen sok lenne. Úgyhogy asszem elöl nem lesz semmilyen, nekem így is tetszik, csak hátul volt nagyon "beesett" szegény autó.

4e ért kell nekem is az biztos...ET 33as felnim van szóval dögös lenne ha picit kint lenne a feneke..vagy mind a 4...a másik 2 nem eladó ? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszi.

Az enyém alumíniumból van, és asszem 4E-ért csináltak 4db-ot. Ebből következik hogy megvan az a szett is ami előre kéne, de ott jelenleg is (mindenféle pogi nélkül) éppen a sárvédő széléig ér ki a gumi, a 25mm oda egyértelműen sok lenne. Úgyhogy asszem elöl nem lesz semmilyen, nekem így is tetszik, csak hátul volt nagyon "beesett" szegény autó.

szerintem is gáz lenne, ha beraknád előre

nekem sem tetszett az ET22-vel elől a porsche :huh:

11893686.jpg

de hátul nagyon zsír lett, grat

Link to comment
Megosztás:

Azért én ennyit elviselnék egy Porsche felniért cserébe. :huh: Legfeljebb egy kis ültetés meg sárvédőszélesítés és máris nincs probléma. Most Esztergomban volt egy mattfekete Cali tükörfényesre polírozott 19"-es Porsche felnikkel meg 265-ös gumikkal, na az gyönyörű volt.

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...

Itt egy érdeks kezdeményezés, erre mifelénk alakulgat egy B Vectra elejű Caliról. Az eleje mindenhol fém, a géptető úgy van megoldva, hogy a B Vectra elem rá van hegesztve a Cali megfelelő részére, a sárvédők meg átalakított B Vectra sárvédők. A lökhárító üvegszál, a lámpák pedig Sonar B Vectra lámpák. Az utolsó fotón meg a tervek látszanak, ez a két kép a kalaptartón van, és azt hirdeti milyen lesz az autó ha elkészül.

K_p011_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

K_p012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

K_p013_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

K_p017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.