Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy barátom keres Caliba fűthető üléseket, de nincs ingernetje. Tud valaki esetleg eladó ilyet??

Sajna nem egyszerű ilyet szerezni, az egyik cartárs is most gondolkodik hogy inkább átalakítja a gyári üléseket fűthetővé. Lehet kapni ilyen fűthető párnát, amit kárpitossal be kell varratni a gyári üléshuzat alá hogy igényesen nézzen ki. Csak jó drága: a Conradban asszem 33000Ft a két ülésre való (4db párna, mert a háttámla is fűthető lesz), gyáriból viszont egy ülésre való kerül 24000-be.

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem egyszerű ilyet szerezni, az egyik cartárs is most gondolkodik hogy inkább átalakítja a gyári üléseket fűthetővé. Lehet kapni ilyen fűthető párnát, amit kárpitossal be kell varratni a gyári üléshuzat alá hogy igényesen nézzen ki. Csak jó drága: a Conradban asszem 33000Ft a két ülésre való (4db párna, mert a háttámla is fűthető lesz), gyáriból viszont egy ülésre való kerül 24000-be.

Kössz az infót! Nem semmi ára van! Megmondom a srácnak, de szerintem inkáb pulóvert, meg jégeralsót vesz majd! :roll:

Én most cseréltem az üléseket a Seninben, mert nem ment a fűtés, szerencsére régebben vettem egy másikat bontásra és abban jó volt! :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nagyon szép lenne, ha megvalósulna, pontosan olyan presztízsértéke lenne, mint a jelenleg futó Calibráknak.Mert bár én részrehajló vagyok Opelileg, de sztem egy ilyen autó birtoklása a mai napig presztízzsel bír.Számomra.Legyen bármely motorral szerelve is.

Link to comment
Megosztás:

Hiányos autóvillamossági ismereteimmel 90%-ig jutottam ennek a beszerelésében:

k_z_ps__m_szeregys_g_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A 90% amiatt van, hogy az olajnyomás elég magas értéket mutat (nemtom mér), valamint egyelőre nincs világítása a műszernek (ez utobbit tudom mér, de már nem volt türelmem tovább babrálni vele).

Thx Zorro

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet hogy meg se próbáltam máshová rakni, ha egyszer ott a gyári helye. De komolyabb átalakítások nélkül nem is menne, merugye fölötte a rádió van, még följebb meg már a fűtés kezelőszervei, aztán meg a középső szellőzőrács a műszerfalon, utána meg már csak a tetőkárpit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.