Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sebességváltó


Sámli

Recommended Posts

Zotya, legközelebb majd téged hívlak. :D Volt még 4 lámpa is, meg egy kis emelkedő a garázs bejáratában. Igaz, utóbbi már vontatva sem volt sima ügy. Na szóval a lámpáknál mit csinálsz?

Kinyomom üresbe, leállítom, vészvillogó be, ha zöld egyes be, ráínditt, beugrál, vészvillogó ki. :)

Link to comment
Megosztás:

Én most olyan jelenséggel találkoztam az autóban, hogy hidegen elindítom, kuplung benyomva, és ilyen fémes surlódó hangja van ha felengedem akkor megszűnik. Ahogy melegszik egyre jobban halkul. Ez probléma, vagy csak sok darabból van és ilyennel ne foglalkozzak?

Link to comment
Megosztás:

Én most olyan jelenséggel találkoztam az autóban, hogy hidegen elindítom, kuplung benyomva, és ilyen fémes surlódó hangja van ha felengedem akkor megszűnik. Ahogy melegszik egyre jobban halkul. Ez probléma, vagy csak sok darabból van és ilyennel ne foglalkozzak?

Nyelestengely csapágy vagy nyomócsapágy de utóbbinak inkább kiengedett állapotban kéne halld a hangját.

Link to comment
Megosztás:

Én most olyan jelenséggel találkoztam az autóban, hogy hidegen elindítom, kuplung benyomva, és ilyen fémes surlódó hangja van ha felengedem akkor megszűnik. Ahogy melegszik egyre jobban halkul. Ez probléma, vagy csak sok darabból van és ilyennel ne foglalkozzak?

Szinte biztos hogy kinyomócsapágy.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is elkezdte,nemrégen. :)

Gondolom le kell bontani a fél autót a cseréhez.? :D

Lego. De kész van az hamar, nem olyan vészes.

Nem kell, ha van szerelőnyílás a kuplungházon alúl. Ott ki tudod cserélni. Kicsit lámpafüggő, de sztem inkább ez, mint levenni a váltót.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap Patyi végzett a versenyautó váltójának felújításával.

Kapott új csoporttengelyt, ezen már egyanyag egyes és kettes van, szélesebb fogaskerékkel.

Kettesnél a nyelestengelyen is erősebb már a fogaskerék.

Kiderült hogy az oldaldekni is kettérepedt, azt is cserélni kellett.

Most már minden fokozat egyenes fogazású :D

Az árát inkább nem írom le :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap Patyi végzett a versenyautó váltójának felújításával.

Kapott új csoporttengelyt, ezen már egyanyag egyes és kettes van, szélesebb fogaskerékkel.

Kettesnél a nyelestengelyen is erősebb már a fogaskerék.

Kiderült hogy az oldaldekni is kettérepedt, azt is cserélni kellett.

Most már minden fokozat egyenes fogazású :D

Az árát inkább nem írom le :D

dededeeee :D

am te eszed a váltókat? :D

egy éve is beszámoltál hasonló melóról, csak akkor a villák voltak elgörbülve ilyesmik:)

visít egy kicsit a sok egyenes fog miatt mi? :D

és neked kétszer kell kuplungolni? vagy hogy van ez megoldva, mert ha jóltudom, az egyenes fogak miatt nem veszi olyan könnyedén a váltásokat.

mesélhetnél erről :)

Link to comment
Megosztás:

dededeeee :D

és neked kétszer kell kuplungolni? vagy hogy van ez megoldva, mert ha jóltudom, az egyenes fogak miatt nem veszi olyan könnyedén a váltásokat.

mesélhetnél erről :D

A fogak ha egyenes ha nem folyamatosan kapcsolatban vannak így nem amiatt nehezebb ha nehezebb váltani. Ami a tengelhez kapcsolja őket az a szinkrongyűrű ill annak fogai. Na de majd ezt Gábor elmeséli. :)

Link to comment
Megosztás:

Így van, a váltó továbbra is szinkronos, tehát nem nehéz váltani.

Csak az áttétek egyenes fogas erősebb kerekekből vannak, és persze más áttételszámmal mint a gyáriak.

1-be veri a 80-at, utána kb 25km/h-ként lehet pakolni a többit tiltás előtt :D

Egyébként meg a mostani javítás még a 2008-as Esztergom Rali idején történt törés miatt volt.

Azóta csak egy bala ralin voltam rá egy hónappal, ott már széria váltóval... következő verseny

valamikor 2011-ben :)

Link to comment
Megosztás:

ja jo az egyanyag kavart be

2001 az még nem most lesz, gondolom addig az építkezős projekt megy mi?

jó lenne egyszer akció közben látni azt a vasat, hátha :D

addig is sok sikert. :)

ha lesz uj póló kérek egy XL eset :D

hát nem :D , de ha már az a versenygép annyira kész van hogy visszamegy az időben akkor azért vigyen magával 5 számot a múlthétre :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!ma reggel eggy olyan probléma lépett fel!hogy a kuplung pedál benyomásakor.nyiszorgó hangot hallok.

Maga a kuplung szerkezetem,hibátlanul müködik,igy mechanikus problémára gyanakszok.ha valaki tapasztalt már ehez hasonló jelenséget.kérem segitsen!hogy kell e valamit zsirozni vagy olajozni.pl:kuplung bovden.pedál mechanikus részeit.köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!ma reggel eggy olyan probléma lépett fel!hogy a kuplung pedál benyomásakor.nyiszorgó hangot hallok.

Maga a kuplung szerkezetem,hibátlanul müködik,igy mechanikus problémára gyanakszok.ha valaki tapasztalt már ehez hasonló jelenséget.kérem segitsen!hogy kell e valamit zsirozni vagy olajozni.pl:kuplung bovden.pedál mechanikus részeit.köszi!

Ha az utastérből hallod akkor lehet a rugó nyiszorog a pedálnál, segíthet WD-40 adagolása, de én kivettem a pedált és bezsíroztam a tengelyt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!ma reggel eggy olyan probléma lépett fel!hogy a kuplung pedál benyomásakor.nyiszorgó hangot hallok.

Maga a kuplung szerkezetem,hibátlanul müködik,igy mechanikus problémára gyanakszok.ha valaki tapasztalt már ehez hasonló jelenséget.kérem segitsen!hogy kell e valamit zsirozni vagy olajozni.pl:kuplung bovden.pedál mechanikus részeit.köszi!

Igen, a pedálnál van a gond, szét kell szedni, és megzsírozni a csapszegnél. Nekem a fékpedál csinál ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!ma reggel eggy olyan probléma lépett fel!hogy a kuplung pedál benyomásakor.nyiszorgó hangot hallok.

Maga a kuplung szerkezetem,hibátlanul müködik,igy mechanikus problémára gyanakszok.ha valaki tapasztalt már ehez hasonló jelenséget.kérem segitsen!hogy kell e valamit zsirozni vagy olajozni.pl:kuplung bovden.pedál mechanikus részeit.köszi!

nekem is a pedál tengelye nyekergett, utána meg a villa és a bowden találkozásánal volt még nyiszogás. WD40 gazdagon, és azóta kussol :) (csak azóta meg visszajött a pedálnál, de mikor éppen megnyekkent soha nem volt nálam WD40 ha meg éppen nem csinálja akkor elfelejtem, és akkor meg nem kap. :D )

Link to comment
Megosztás:

A donoron (C16NZ) F13-as váltó van, az jó az én X17DTL-emre?? :D Nekem most F15 van a X17DTL-en...

gondolkozok rajta adjam-e el, vagy hagyjam meg tartaléknak... :)

ha valaki tudja, hogy rámegy-e, kérem szépen írja meg :D kösziiii

szerintem a benzines váltóval mehetsz vele majd gyorsulásra is :D

cseréld el egy F15re inkább

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.