Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sebességváltó


Sámli

Recommended Posts

talán mert tanonc voltam, egy renault szervízben ;)egy évig, aztán szerelő voltam ott félévig.

sajnos amilyen autó jött azon láttam amit láttam, de renault szervíz miatt ritkán jött opel....

ja a suliban meg egy lada volt 1200es... meg egy 120as skoda jött másodikban.

tanárunk úgy cserélt az F en vezérlést, hogy egyszer szíjat, aztán görgőt, aztán pumpát.

aztán mikor meséltem neki egy két dolgot az injektorokról, meg az AC ról, meg NZ- SE dolgokról előbb így nézett <_< aztán meg én voltam a hülye, mert ő nem hallott még ilyenről.

hát sajna ezért.

jaa és látni láttam, meg tudom miről beszélsz, csak félremagyarázták nekem, tehát nem jót mondtak nekem.

nekem azt mondták, hogy ezzel csak a pedál helyzetét állítom.

azóta nem is foglalkoztam ezzel, mivel nekem semmi baja, így megmaradt ez, mivel ez mechanikus teljesen, most már én is értem, hogy a pedál magasságának változása változtatja a kiemelését is.

Az ilyen faca tanárra mondják, hogy Aki nem tudja Tanítja! Egy igazi mestertől szinte ugy kell ellesni a szakmát és ha nem veszi észre az igyekezetedet akkor olyan szinten le tud szarni, hogy még a kalapácsot is fordítva fogatja meg veled! Az én szakmámban ez így szokott lenni (szerszámkészítő)!

Link to comment
Megosztás:

Nekem váltóban is metabond van (GL-5), teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, főleg hogy

mit kap szegény váltó <_< Szériában GL-4 kéne, nekem a sperr miatt van GL-5, csak az bírja azt a

mechanikai és hőterhelést.

hát nekem télen elinduláskor eléggé nehezen kapkodja a fokozatokat, meg most nyáron is szerintem nehezebben tudom rakni a fokozatkat, mint a gyári 7évessel.

szóval még tél előtt veszek egy liter gyárit azt beadalékolom, és annyi.

Link to comment
Megosztás:

hát nekem télen elinduláskor eléggé nehezen kapkodja a fokozatokat, meg most nyáron is szerintem nehezebben tudom rakni a fokozatkat, mint a gyári 7évessel.

szóval még tél előtt veszek egy liter gyárit azt beadalékolom, és annyi.

egy liter nem lesz elég <_<

Link to comment
Megosztás:

a régiből visszatöltök annyit.

2 deciért nem veszek még egy litert.

Két különböző olajat nem kéne így bekeverni :lol:

Akkor inkább ne is állj neki szerintem, lehet hogy több negatívuma lesz, mint előnye <_<

amúgy ha adalékolod is, akkor is kell 1,5L olaj, mert az adalék nem növeli sokkal a mennyiséget,

annak nagy része a használat elején beépül a váltóba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Két különböző olajat nem kéne így bekeverni :lol:

Akkor inkább ne is állj neki szerintem, lehet hogy több negatívuma lesz, mint előnye <_<

amúgy ha adalékolod is, akkor is kell 1,5L olaj, mert az adalék nem növeli sokkal a mennyiséget,

annak nagy része a használat elején beépül a váltóba. :lol:

különböző olaj?

gyárit akarok venni.

amit levettem is gyári, igaz öregebb.

de ami benne maradt gyári az is keveredett meg keveredik is mindig, igaz nem akkora mennyiségben.

de akkor veszek 2 litert, és majd vkinek kipótoljuk belőle :lol:

már csak az a kérdés honnét tudok tuti100%ig gyári Gm váltóolajat venni majd.

ahol nem is verik fel a csillagos égig, meg a szállítási díj sem kerül még egy liter árába.

Link to comment
Megosztás:

Belediffundál?

Látszik hogy szegényes a fantáziád :lol:

Akkor csak neked egy példa, hogy el tudd képzelni:

1. vágj egy szelet kenyeret :lol:

2. nyald végig (csak semmi perverz gondolat! ) <_< ugye azért elég nagy a "súrlódási tényező" :lol:

3. kend be növényi étolajjal

4. most is nyald végig... ugye már sokkal könnyebben csúszik (mint szűz lány az első alkalommal :lol: )

5. végy egy másik kenyérszeletet, és kend be kacsazsírral (az finomabb, mint a sertés :lol: ), ami kitömíti

a kenyér egyenetlen felületét... ugye hogy sokkal mássabb ezt már végignyalni? :lol:

Na a fémnek is hasonlóan göcsörtös a felülete, és ha ezekbe a göcsörtökbe beleköt a fémkerámia 74fok feletti

hőmérsékleten, akkor sokkal "egyenesebb" lesz a fém felülete, és kevésbé fog súrlódni. Ezt hívják fémfelület

nemesítésnek, ami már külön tudomány :)

Link to comment
Megosztás:

Látszik hogy szegényes a fantáziád :lol:

Akkor csak neked egy példa, hogy el tudd képzelni:

1. vágj egy szelet kenyeret :lol:

2. nyald végig (csak semmi perverz gondolat! ) <_< ugye azért elég nagy a "súrlódási tényező" :lol:

3. kend be növényi étolajjal

4. most is nyald végig... ugye már sokkal könnyebben csúszik (mint szűz lány az első alkalommal :lol: )

5. végy egy másik kenyérszeletet, és kend be kacsazsírral (az finomabb, mint a sertés :lol: ), ami kitömíti

a kenyér egyenetlen felületét... ugye hogy sokkal mássabb ezt már végignyalni? :lol:

Na a fémnek is hasonlóan göcsörtös a felülete, és ha ezekbe a göcsörtökbe beleköt a fémkerámia 74fok feletti

hőmérsékleten, akkor sokkal "egyenesebb" lesz a fém felülete, és kevésbé fog súrlódni. Ezt hívják fémfelület

nemesítésnek, ami már külön tudomány :)

ettől függetlenül is szarabb volt az adalékolt metás gl5 olaj

rem az adalékolt Gm olaj jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Látszik hogy szegényes a fantáziád :lol:

Akkor csak neked egy példa, hogy el tudd képzelni:

1. vágj egy szelet kenyeret :lol:

2. nyald végig (csak semmi perverz gondolat! ) <_< ugye azért elég nagy a "súrlódási tényező" :lol:

3. kend be növényi étolajjal

4. most is nyald végig... ugye már sokkal könnyebben csúszik (mint szűz lány az első alkalommal :lol: )

5. végy egy másik kenyérszeletet, és kend be kacsazsírral (az finomabb, mint a sertés :) ), ami kitömíti

a kenyér egyenetlen felületét... ugye hogy sokkal mássabb ezt már végignyalni? :lol:

Na a fémnek is hasonlóan göcsörtös a felülete, és ha ezekbe a göcsörtökbe beleköt a fémkerámia 74fok feletti

hőmérsékleten, akkor sokkal "egyenesebb" lesz a fém felülete, és kevésbé fog súrlódni. Ezt hívják fémfelület

nemesítésnek, ami már külön tudomány :D

A lekvárt ismered? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.