Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sebességváltó


Sámli

Recommended Posts

és a többi szám?

neten próblgattam fordítani... pl a B az talán a gyártó hely neve... de hülye fordítóprogram annyit se tud mint egy 2000Ft os kéziszótár :S

végülis tudom, hogy mindegy mert lényegtelen.. csak úgy kíváncsiságból ;)

és ezzel a váltóval 170 4.ben az jó?

Link to comment
Megosztás:

és a többi szám?

neten próblgattam fordítani... pl a B az talán a gyártó hely neve... de hülye fordítóprogram annyit se tud mint egy 2000Ft os kéziszótár :S

végülis tudom, hogy mindegy mert lényegtelen.. csak úgy kíváncsiságból ;)

és ezzel a váltóval 170 4.ben az jó?

Nézelődj itt. ;)

Link to comment
Megosztás:

és a többi szám?

neten próblgattam fordítani... pl a B az talán a gyártó hely neve... de hülye fordítóprogram annyit se tud mint egy 2000Ft os kéziszótár :S

végülis tudom, hogy mindegy mert lényegtelen.. csak úgy kíváncsiságból :P

és ezzel a váltóval 170 4.ben az jó?

B09412F13w418

Bochum

094. nap az évben

1: év utolsó számjegye

2: délutános műszak

F13w tipus 4.18-os vég(difi)áttétel

Valamelyik:

http://kepfeltoltes.hu/090415/snap1550_www...ltoltes.hu_.jpg

..és ebből hogyan derül ki az hogy jó-e a 170 negyedik fokozatban? ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Van valahol egy weboldal, ahol beírod a váltó számait és kiszámolja a sebességeket adott fordulatokon. ;)

ja tényleg...

majd vki megadja, de lehet tápinak a honlapján van talán.

igen ott van, csak nem tudom használni

nemtudom mit kell beírni a rublikákba, majd biztos benéz és segítkezik ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Megtaláltam azt a csavart amit a képen bejelöltél, de mikor kicsavartam dőlt ki az olaj ;)

Akkor most hogy van ez? Az alatt a csavar alatt kéne 2 cm-re lenni a szintnek? Akkor ebben bőven több van? Nem értem.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Megtaláltam azt a csavart amit a képen bejelöltél, de mikor kicsavartam dőlt ki az olaj ;)

Akkor most hogy van ez? Az alatt a csavar alatt kéne 2 cm-re lenni a szintnek? Akkor ebben bőven több van? Nem értem.

Állj vízszintes helyre, és engedd le a felesleget. Ha már nem folyik a csavarnál, akkor jó.

Link to comment
Megosztás:

...meg ez tűnik logikusnak is...ha már szintellenőrzésre van ott az a csavar. ;)

de akönyv ír egy szerszámot is amivel lehet ellenőrizni

a motorolajnak is van egy lyuk ;)

azt is töltsük kicsordulásig? ;)

egy eredeti német könyv kellene

és akkor kiderülne, hogy hibás fordítás vagy sem

Link to comment
Megosztás:

F13 és F15 esetében csavarlyuk alatt 2cm a szint. Ez az eredeti doksi szerinti. És van hozzá spéci szerszám is,

amivel ellenőrizni lehet. A könyvekben a megszokottak szerint jó sok hiba van, itt szerintem egy másik

váltótípussal keverték ;)

Arra elég egy L alakban meghajlitott drót vagy egy olyan alakú inbuszkulcs is, nem? ;) Mitől spéci az eredeti szerszám? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.