Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sebességváltó


Sámli

Recommended Posts

Csak azért gondoltam az F15-re, mert B Vekiből még egész fiatal (keveset futott) példányt is ki lehet fogni, F13-ból meg csak öregebbeket sztem... :rolleyes:

Meg fogsz lepődni, F13 több van, fiatalban is. :) A classicok is ezzel voltak szerelve.

De hogy mondjak még meglepőt, a H Astrákban is van még, igaz az kicsit már más, pl bowdenos rudazata van :)

sziasztok.az F-16 váltó jó egy 2.0 8v 160 lovas motorhoz.annak mennyi lehet a nyomatéka?

Igen. Nem hinném hogy akkora nyomatéka lenne, ami sűrűn tönkretenné ezt a váltót :)

A féltengelycsuklót muszáj cserélni?

Nem kell.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az miért fordul elő soxor ( 93 1.7DR Astra F Caravan ) hogy amikor be akarom tenni 1esbe a váltó félúton megakad és ha tovább tolom kattan 1et. Mintha valamibe beleakadna. Ilyenkor amikor megakad kiteszem üresbe, kuplung ki és újra be 1esbe. Ez lámpánál nagyon idegesítő tud lenni. Szerintetek mi lehet vele? :S

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az miért fordul elő soxor ( 93 1.7DR Astra F Caravan ) hogy amikor be akarom tenni 1esbe a váltó félúton megakad és ha tovább tolom kattan 1et. Mintha valamibe beleakadna. Ilyenkor amikor megakad kiteszem üresbe, kuplung ki és újra be 1esbe. Ez lámpánál nagyon idegesítő tud lenni. Szerintetek mi lehet vele? :S

Meg kéne nézni, van-e még a váltóban rendesen olaj, ill. ha nem volt cserélve, az sem ártana ennyi kilométer után. Egyébként próbálj hozzászokni a dupla kuplunghoz, nekem pl. hátramenetnél szükséges általában.

A rudazat nem lötyög nagyon? Van a motortérben a váltórudazatban 2 stift, ami ki szokott kopni, ill. ha a kapcsolórúd az utastérben nagyon lötyög már, az egy gumigyűrű cseréjével orvosolható. Ezek is javítanak a kapcsolás pontosságán.

Link to comment
Megosztás:

Meg kéne nézni, van-e még a váltóban rendesen olaj, ill. ha nem volt cserélve, az sem ártana ennyi kilométer után. Egyébként próbálj hozzászokni a dupla kuplunghoz, nekem pl. hátramenetnél szükséges általában.

A rudazat nem lötyög nagyon? Van a motortérben a váltórudazatban 2 stift, ami ki szokott kopni, ill. ha a kapcsolórúd az utastérben nagyon lötyög már, az egy gumigyűrű cseréjével orvosolható. Ezek is javítanak a kapcsolás pontosságán.

Meg esetleg egy váltóbeállitás a homlokfali csavarral. Sokszor volt már téma, kicsit vissza kell olvasni. A duplakuplungot asszem még a kézikönyv is írja.

Link to comment
Megosztás:

Ez van nekem most.

F10 :)

1. 3,545

2. 1,957

3. 1,303

4. 0,892

5. 0,707

R 3,308 / 3,182

És ilyen lesz.

F13CR :)

1. 3,545

2. 2,143

3. 1,429

4. 1,121

5. 0,892

R 3,308*

De, ha jobban bele gondolok...

F15CR :)

1. 3,727

2. 2,136

3. 1,323

4. 1,121

5. 0,892

R 3,308

Még gondolkodnom kell.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.