Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sebességváltó


Sámli

Recommended Posts

Errő lehet szó, de a nevét sajna én sem tudom:

[ig]http://pics.coldline.hu/pics/135395-20101211-XqyCo9.jpg

Ha ez kikopik éppúgy okozhat váltási nehézséget mint a stift.

Köszi a segítségeteket, igen a szerelő valószínű erről beszélt, de miután alaposabban is megvizsgálta kiderült, hogy a stift volt elkopva. Miután kicserélte gyönyörűen tudtam váltani. Mégegyszer köszi a képeket + a véleményeket. Üdv :lol:

Módosítva : uhuhu
képpel nem idézünk
Link to comment
Megosztás:

Váltóbot rövidítéssel ki foglalkozott már? Próbáltam rákeresni, de nem találtam semmit.

Pár centivel jó lenne, ha lejjebb kerülne a váltógomb, valahogy jobban kézre állna. Gondolom a felhúzógomb miatt kissé problémás.

Meg lehet ezt csinálni?

Persze, kivágsz belöle.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Hello!

Olvastam a gyikban, a váltóbeállításról. Nem tűnik túl bonyolultnak. Egy kérdésem azért lenne: Hol van az a fekete kis dugó, amit ki kell húzni...? na azt ( olyat ) nem találtam. Látok egy hasonló kis izét, de azon van egy rugó!

Az lenne az ( elöl )?

Szerk: Már rájöttem... a rudazat melletti fekete dugó az... csak a bekarikázott képről nem jöttem rá először. A bedugott fúrószáras képről már beugrott... :D

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Olvastam a gyikban, a váltóbeállításról. Nem tűnik túl bonyolultnak. Egy kérdésem azért lenne: Hol van az a fekete kis dugó, amit ki kell húzni...? na azt ( olyat ) nem találtam. Látok egy hasonló kis izét, de azon van egy rugó!

Az lenne az ( elöl )?

Szerk: Már rájöttem... a rudazat melletti fekete dugó az... csak a bekarikázott képről nem jöttem rá először. A bedugott fúrószáras képről már beugrott... :D

Van olyan váltó amelyiken nem fekete dugós, fúrószáras móka van, hanem gyárilag van egy stift amit be lehet nyomni, lehet pont az a rugós amit láttál.

Link to comment
Megosztás:

A fekete műnyag lyuk része oké... de mi van az utolsó képen, ahol írja hogy fehérből 2mm feketéből 5??

azt elmagyaráznád?

A fehérből csak akkor kell (szerintem) levágni, ha a hátramenetet nem veszi.

Mert az a rész ahhoz kell.

A fekete igazából kissé érdekes, mivel a lengyel koma képein sehol nem látszik az az acélrúd, ami a közepében van és azt szintén el kell vágni.

Esetleg levágni belőle, mert másképp a váltórúd nem lesz rövidebb.

Most az a kérdés, hogy az acélból a tetejéből vágjunk le, ami meg van mintázva(nem jut most eszembe a jó kifejezés) vagy máshonnan vágjuk ki a felesleget belőle és hegesszük össze. :D

Link to comment
Megosztás:

A fehérből csak akkor kell (szerintem) levágni, ha a hátramenetet nem veszi.

Mert az a rész ahhoz kell.

A fekete igazából kissé érdekes, mivel a lengyel koma képein sehol nem látszik az az acélrúd, ami a közepében van és azt szintén el kell vágni.

Esetleg levágni belőle, mert másképp a váltórúd nem lesz rövidebb.

Most az a kérdés, hogy az acélból a tetejéből vágjunk le, ami meg van mintázva(nem jut most eszembe a jó kifejezés) vagy máshonnan vágjuk ki a felesleget belőle és hegesszük össze. :D

Nekem is feltünt, hogy a középső részről nem szól semmi... hiányérzetem volt :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.