Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

:lol: ... ezt nem mondod komolan???

A www.opel.hu-n találtam a Corsáknál, mint alapfelszerelés, de gőzöm sincs, hogy mit is jelent. Nem tudsz valami jó kis akciós új Corsát alap kellene max: 2.300.000HUF-ig kp-re. (ja és jó sok extrával :D)

Link to comment
Megosztás:

:lol: ... ezt nem mondod komolan???

A www.opel.hu-n találtam a Corsáknál, mint alapfelszerelés, de gőzöm sincs, hogy mit is jelent. Nem tudsz valami jó kis akciós új Corsát alap kellene max: 2.300.000HUF-ig kp-re. (ja és jó sok extrával :D)

ennyié má simán kapsz. ugy is elöttem jársz el mindig, ugorj be segitek :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Hello!

Nagy nehezen kialakult a kicsike corsa...

Vélemény?????

www.csarsz.atw.hu/corsa/1.JPG

www.csarsz.atw.hu/corsa/2.JPG

www.csarsz.atw.hu/corsa/3.JPG

www.csarsz.atw.hu/corsa/4.JPG

www.csarsz.atw.hu/corsa/5.JPG

www.csarsz.atw.hu/corsa/6.JPG

www.csarsz.atw.hu/corsa/7.JPG

www.csarsz.atw.hu/corsa/8.JPG

www.csarsz.atw.hu/corsa/9.JPG

www.csarsz.atw.hu/corsa/10.JPG

Link to comment
Megosztás:

hellosztok! Én egy új tag vagyok még itt. Régebben olvastam, hogy valakinek sebváltó gondja van C corsával. Én azt szoktam csinálni, hogy -főleg első indításnál csinálja ezt- rüki, majd utánna 1-esbe rakom és így már jó. tudom ez nem megoldás a problémára , de egyenlőre ennyit tudok, ja és haverom mondta, hogy állítólag a gyár vmi váltókart fémre cserélt a megoldás meg a műanyag lenne.

mellesleg, ha valakit érdekel julius 1-én lesz corsa talis szalonnasütés. tali a lurdy parkolóban este 7-8 között. pontosabb infó később , de jelezzetek ,h ki jönne.

köszke- tonyo

Link to comment
Megosztás:

hellosztok! Én egy új tag vagyok még itt. Régebben olvastam, hogy valakinek sebváltó gondja van C corsával. Én azt szoktam csinálni, hogy -főleg első indításnál csinálja ezt- rüki, majd utánna 1-esbe rakom és így már jó. tudom ez nem megoldás a problémára , de egyenlőre ennyit tudok, ja és haverom mondta, hogy állítólag a gyár vmi váltókart fémre cserélt a megoldás meg a műanyag lenne.  

műanyag volt gyárilag, ami gány volt és fémre cserélték. ez megoldotta állítólag a váltási problémákat

Link to comment
Megosztás:

Az én C Corsam is szokott ilyet csinálni,szerintem ez nem probléma majd bekopik! Emiatt biztos nem bontanám meg a váltót!

vagy majd jól szétesik a váltórudazatod.... aztán meg jól szopsz, mert lehet vontatni, aztán megint az opel illetve a márkaszerviz lenne a szar..... mert ugye ez igy szokott lenni.....

:evil:

Link to comment
Megosztás:

vagy majd jól szétesik a váltórudazatod.... aztán meg jól szopsz, mert lehet vontatni, aztán megint az opel illetve a márkaszerviz lenne a szar..... mert ugye ez igy szokott lenni.....

:evil:

:smt056 Ne bomoljmán :wink: A kivétel erősítí a szabályt! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor + miért nem hivják vissza őket kicserélni azt amüanyag vackot? :evil:

gondolom azért, mert nem balesetveszélyes, és ha szétmegy, akkor nem okoz többszázezer forintos hibát...

viszont ha rendesen hordod éves szervizre az autót, akkor minden autón megnézik, hofgíy a müanyag van e benne, és kicserélik garanciába. mert 3 éves korig ingyé cserélik, ha megcsináltattad a szervizt......

Link to comment
Megosztás:

Akkor + miért nem hivják vissza őket kicserélni azt amüanyag vackot? :evil:

visszahívták az első szériásokat... 2000- nem tudom meddig. az enyém pl. 2000 es gyártású ezért visszahívták, mert jelentkezett ez a probléma... amikor volt szervízen akkor megkérdeztem...

Link to comment
Megosztás:

te oda nem mehetsz. teeeeeee korzanélküli  :twisted:

Nem is akartam teee korzásastrás :smt019

Csak mint információ érdekelt. :sad5:

Jövő 7 végén még nagyban megy a műszakira felkészítés mert 11-én viszem vizsgáztatni az öreglányt :wink:

(Corsa nélkül Corsa találkozóra olyan mint Veterán Opel nélkül Veterán Opel találkozóra) :roll: :roll: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem is akartam teee korzásastrás :smt019

Csak mint információ érdekelt. :sad5:

Jövő 7 végén még nagyban megy a műszakira felkészítés mert 11-én viszem vizsgáztatni az öreglányt :wink:

(Corsa nélkül Corsa találkozóra olyan mint Veterán Opel nélkül Veterán Opel találkozóra) :roll: :roll: :lol:

szóval ez most célzás vót? :roll:

akkó nem megyek szombaton.... :oops: :roll: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.