Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

üdv!

Van egy apró problémám a többi mellett a Corsa-val (2002.05 havi 1.2-es C).

A fényszórómagasságállítás motorja elég gyakran nyekereg. Mintha nem lenne végálláskapcsolója vagy mittudoménmi. Ilyenkor átállítom 0 állásból 1-be vagy 2-be, aztán vissza 0-ba és többnyire megáll. Néha úthibákon lépésben áthajtva is hallom hogy beindul aztán megáll. Mi lehet a baja és mit lehetne vele csinálni? Köszi.

A fényszóró magasságállító motorja a lámpában van.

Sztem valami mást hallasz. Lehet,hogy a relét.

:prayer: OPEL

Link to comment
Megosztás:

Most komoan mondod,hogy behallani a motortérből azt a sz.rt :shock:

:prayer: OPEL

bazz ezek mán nem kazánlemezbő vannak, mint a tied :shock:

minden szar behallatszik..

Történet: Vectra C nél az elején mikó megjelent rengeteg Vectrát vittek vissza azzal hogy a futomü ropog menet közben.

A hűtő felső rögzitő gumiját nem zsirozták be a gyárban, és ahogy az mozgott olyan hangot adott az utastérben, mintha a futomü ropogna.

egy zsirspré, és 10 mp és máris vihette az elégedett kuncsaft az autóját :wink:

Link to comment
Megosztás:

nem nem. jól hallja.

a motor együtt van a lámpával, és sajnos nagyon sokat cseréltünk, mert a motor beszart.

lámpa csere. mert a motort nem lehet se kiiktatni, se kicserélni.

Hát..köszi. Ezek szerint így fogom eladni, mert hogy ezért az egész lámpatestet ki nem cseréltetem az hóttbiztos. Ja, azt nem mondtam, hogy nyilván csak bekapcsolt tompított fényszórónál csinálja ezt, kikapcsolt állapotban nem (ilyenkor a magasságállítás sem működtethető).

Link to comment
Megosztás:

THX

----

kicsit furcsa volt mert mikor elindultam a gumistól, az tünt fel, hogy a téli ballonoshoz képest nagyon kemény, viszont ugy kanyarodik vele mint egy elszabadult villamos.

aztán beállítottam a keréknyomást, mert a gumis koma mindegyikbe 2.6-ot rakot :shock:

na aztán jeszokééé 8)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

www.mobile.de + reg. adó+ a többi sallang

sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem egy akkora ersztés a C gsi mint amilyennek hittem....

szép belülről, jól felszerelt, de több kraftot, jobb gyorsulást vártam tőle....

pölö:

Corsa C GSI N.O.

ez nagyon olcsó, de általában 2 milka körül szokott kint lenni az ára... ergo nem érdemes behozni, mert itthon 2,3 körül kapsz..

(ez mondjuk 2,5, de régebben volt 2,3 körül is)

Corsa C GSI M.O.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.