Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
van a c corsában pollenszűrő? mert azt mondták a szervízben hogy van és kicserélik. na abban bizots vagyok hogy kiszámlázzák, de azt nem tudom hogy van-e egyáltalán benne

van. és ráadásul kétfajta. egy olcsobb és egy drágább.

és ezt a beépitett fütőmotor határozza meg, hogy melyik való bele. asszem...

Link to comment
Megosztás:

kész a kocsi. szebb lett mint újkorában. mostmár csak a másik oldalát kellene polírozni mert marhán látszik a különbség.

amúgy nem hengerfejes nem szállt el a tömítés sem (bár a másik szerelő ezt mondta) hanem kicseréltek valami tömítést. na kiváncsi leszek rá 8)

Link to comment
Megosztás:

van a c corsában pollenszűrő? mert azt mondták a szervízben hogy van és kicserélik. na abban bizots vagyok hogy kiszámlázzák, de azt nem tudom hogy van-e egyáltalán benne

A fűtőegység oldalánál kell lennie sztem. :shock:

HasonLÓ a levegőszűrőhöz.

:prayer: OPEL

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap este vettem észre, hogy a tompított fényszóróm nem ég. A helyzetjelző és a reflektor jó. Lehet, hogy a biztosíték ment ki? Meg tudja valaki mondani, hogy hányas számú biztosíték tartozik a tompítotthoz? Corsa C 1.7 DTI-ről van szó.

cseréld ki az izzót. igy kezd.....

Link to comment
Megosztás:

Bocs, azt elfelejtettem írni, hogy egyszerre ment el mind a kettő. Néztem az izzószálat, nekem úgy tűnik, hogy nincs kiégve.

ha az egyik kiég, akkor a másik egy adag nagyobbfeszültséget kap, és az is kiég.

mindenképp probálj bele egy másik izzot, és ha ugy se müködik akkor kell elindulni a hibakeresés felé....

Link to comment
Megosztás:

Ausztriában csakmájustól lesz kötelező. A szabályozás úgy szól, hogy ahányan kiszállnak a bajba jutott kocsiból,annyi emberen kell lennie ilyen mellénynek. Egy ötszemélyes autó tulajdonosa vegyen tehát öt védőeszközt, biztos ami biztos. Európában jelenleg Olaszországban, Portugáliában és Spanyolországban kötelező tartozék a mellény, amelyet nem a csomagtartóban, hanem az utastérben kell tartani, hogy rögtön elérhető legyen, ha ki kell szállni a kocsiból.

Magyarországon egyenlőre nincs szó a mellény kötelezővé tételéről, ennek ellenére a biztonság miatt nem érdemes vele várni.

Forrás: A2 2005/4 szám

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.