Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Szereztem én elvileg egy c corsa kijelzőt (azért elvileg, mert nem tudom tényleg abból van-e).

http://n2.vatera.hu/photos/55/92/a33_1_300.jpg

Az a kérdésem van-e esetleg valakinek egy bekötési-, vagy kapcsolási rajza hozzá. Illetve az is érdekelne, hogy ez csak egy szimpla TID, vagy esetleg MID? Előre is köszi...

Crime

Hali!

Igen, ez 1, C Corsába való TID/MID! ( én sem tudom, mi a kettő közti különbség :) )

Kapcsolási/bekötési rajzom nekem nincs... de én is cseréltem már, de az csak annyiból állt, hogy csati lehúz, csere, és visszadug... :D

De Neked, minek kell a rajz?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Igen, ez 1, C Corsába való TID/MID! ( én sem tudom, mi a kettő közti különbség :) )

Kapcsolási/bekötési rajzom nekem nincs... de én is cseréltem már, de az csak annyiból állt, hogy csati lehúz, csere, és visszadug... :P

De Neked, minek kell a rajz?

Mert nem C corsába megy... :D A csati is megvan, csak nem tudok róla lesni, mert "utángyártott", és hiába is ismerem hellyel közzel az opel színkódjait, most csak pisloghatok! :D Szóval ezért kellene a rajz.

TID - Triple Info Display - Óra, dátum; Hőmérő; Rádió RDS stb

MID - Multi Info Display - Fedélzeti comp. kijelző is a fentieken kívül

Beizzítottam már, a TID funkciók mentek is, de én mindenre kíváncsi vagyok... :D

Link to comment
Megosztás:

Mert nem C corsába megy... :) A csati is megvan, csak nem tudok róla lesni, mert "utángyártott", és hiába is ismerem hellyel közzel az opel színkódjait, most csak pisloghatok! :D Szóval ezért kellene a rajz.

TID - Triple Info Display - Óra, dátum; Hőmérő; Rádió RDS stb

MID - Multi Info Display - Fedélzeti comp. kijelző is a fentieken kívül

Beizzítottam már, a TID funkciók mentek is, de én mindenre kíváncsi vagyok... :D

Oké, értelek...

Akkor ami a C corsába van, az csak TID! :D

Link to comment
Megosztás:

Segítséget szeretnék kérni:

Bezenésítettem a Corsát ©,minden ok. de ha beindítom a motort sercegés van a csipogóknál, nem nagyon, de hallható.

Nyilván vmi zavar, de nem tudtam rájönni mi az.

Minden normálisan van szerelve, vezetékelve, minőségi anyagokból (táp, RCA, hangszórókábel), a fejegység a gyári csatin keresztül kapja a tápot.

Ami még érdekes lehet, hogy a fordulatszám növelésével NEM nő a sercegés, állandó erősséggel jelen van.

Találkozott már vki ilyen problémával, mi okozhatja?

Link to comment
Megosztás:

Valóban nincs GSi ből túlzottan sok, feltéve mert réteg autó. Józan észel kinek kéne kis autó 1.8as motorral. Ebből látszik hogy a mogyorodi opeltalin én votlam egyedül C gsi vel ... nem hinném hogy külföldről hoznák be azért annyira nem exkluzív nam mindegy :D

Link to comment
Megosztás:

Valóban nincs GSi ből túlzottan sok, feltéve mert réteg autó. Józan észel kinek kéne kis autó 1.8as motorral. Ebből látszik hogy a mogyorodi opeltalin én votlam egyedül C gsi vel ... nem hinném hogy külföldről hoznák be azért annyira nem exkluzív nam mindegy :D

megnyugtatlak, hogy nem lettél volna egyedül, ha a kecskemétiek közül GSiCsabi épp ráért volna. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene. Vettünk egy 2004-es kis 1.0 Corsát. Minden rendben van vele, de két napja elkezdett világítani a műszerfalon a kis sárga motorblokk ikon. Sokmindent mondtak már,hogy mi lehet a baj, de jó lenne róla többet tudni. Az eddigi tippek szerint a lambda szonda mondta fel a szolgálatot. A dolog érdekessége,hogy akkor is világít a lámpa ha a szondát kikötöd, légszűrő is rendben már azt is átnéztem. Ha tud valaki valamit kérem ossza meg velem, nem szívesen vinném szervízbe, jó lenne inkább házilag megoldani a problémát. Köszi előre is.

Lesko

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene. Vettünk egy 2004-es kis 1.0 Corsát. Minden rendben van vele, de két napja elkezdett világítani a műszerfalon a kis sárga motorblokk ikon. Sokmindent mondtak már,hogy mi lehet a baj, de jó lenne róla többet tudni. Az eddigi tippek szerint a lambda szonda mondta fel a szolgálatot. A dolog érdekessége,hogy akkor is világít a lámpa ha a szondát kikötöd, légszűrő is rendben már azt is átnéztem. Ha tud valaki valamit kérem ossza meg velem, nem szívesen vinném szervízbe, jó lenne inkább házilag megoldani a problémát. Köszi előre is.

Lesko

Első körben mindenképp egy hibakód kiolvasás TECH műszerrel, sajnos ez szervízt igényel.

Ezután lehet okoskodni.....

(tippek: lambda, AGR, levegőszenzor, trafóhíd és még sok minden.....)

Link to comment
Megosztás:

Olvastam valami olyasmit, hogy műszer nálkül is valamilyen lámpával is ki lehet olvasni a hibakódot (talán a felvillanásokat kell számolni...? :D )

Ennek van értelme vagy felejtsem el és mindenképpen a szervizes kiolvasással próbálkozzak. Ettől függetlenül találtam olyan leírásokat,hogy egy-egy alapos tisztítás bizonyos alkatrészeken (szívótorok, stb.) megoldotta a problémát. Az illető aki ezt írta sokat szenvedett az említett lámpa miatt és többször is cserélte a lambda szondát és persze mit ad isten feleslegesen.

Link to comment
Megosztás:

és többször is cserélte a lambda szondát és persze mit ad isten feleslegesen.

Ezért kell a kiolvasás, hogy ne nagyon nyúlj mellé....

Lehet a szívótorkot is tisztítani, mivel itt eléggé sok trutyi összegyűlhet az évek során, de ez inkább alapjárati rpm ingadozásokat szokott okozni.

Házilag is ki lehet villogtatni hibakódot, de ehhez tudni kell a kódszámok jelentését.

Tisztább dolog a TECH, ha meg van a hiba, próbálj kölcsönbe egy azonos alkatrészt, ha azzal ok. akkor nagy valószínűséggel az volt a baj.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne h az ajtóba szeretnék hangszórót cserélni de a panel nagyon nem akar lejönni:S

Csavarokat kiszedtem körbe a gyorspatentok is lejönnek de az ablak tekerő , az ajtó nyitó illetve a panel felső része meg se moccan:(

Szóval ha valaki szedte már szét megköszönném a segítségnyújtást!!????

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne h az ajtóba szeretnék hangszórót cserélni de a panel nagyon nem akar lejönni:S

Csavarokat kiszedtem körbe a gyorspatentok is lejönnek de az ablak tekerő , az ajtó nyitó illetve a panel felső része meg se moccan:(

Szóval ha valaki szedte már szét megköszönném a segítségnyújtást!!????

Ha tekerős az ablak akkor általában az úgy van feltéve, hogy a műanyag fogantyúban van egy omega alakú rögzítő lemezke. Ezt úgy lehet levenni hogy meghúzod magadfele a fogantyút és megnézed hofy melyik irányból nyitott az omega lemezke. Na abból az iránból kell az omega púpja felé kinyomni, erre 1 nagyon vékony csavarhúzó a legalkalmasabb.

Omega_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Egyik ismi panaszkodik, hogy városi használat mellett nem hajlandó elérni a műszer szerint a motorja az üzemi hőfokot még 7km megtétele után sem.

A motor 1.3CDTi.

Van v.kinek infója tippe ezzel kapcsolatban?Amúgy első tulaj, alig van km. a gépben, 2 éve vette.

Nekem is ilyen, de a szintén CDi Mergánk is ilyen...

Link to comment
Megosztás:

6.5L..........de öreguras, kímélős...

Ettől féltem...mondjuk 5 literes fogyit is tudtam csinálni, de max 1600as fordulattal, gázpedált meg kb 10%-ot benyomva.

0-50 kb 1.5 perc. El tudod képzelni mi volt mögöttem? a kamionok anyáztak:)

Egy tanknyit elmentem így, mégegyszer nem próbálnám meg, idegtépő volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.