Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

szóval. az autó meg lesz csinálva.

a balesetről nem beszélnék majd egyszer egy talin esetleg elmesélem. nagy vonalakban defekt kormánymű elszállt. kocsi in da 4 méteres árok. légzsák nem nyílt ..

erröl ennyit és nem többet. képeket se nagyon nyomatnék fel.

más. kéne jópár alkatrész (van ami jöhet bontottban is, így ha valaki lát bontóban c corsát vagy van elfekvő alkatrésze az szóljon plíz.

Módosítva : kavics
Link to comment
Megosztás:

szóval. az autó meg lesz csinálva.

a balesetről nem beszélnék majd egyszer egy talin esetleg elmesélem. nagy vonalakban defekt kormánymű elszállt. kocsi in da 4 méteres árok. légzsák nem nyílt ..

erröl ennyit és nem többet. képeket se nagyon nyomatnék fel.

más. kéne jópár alkatrész (van ami jöhet bontottban is, így ha valaki lát bontóban c corsát vagy van elfekvő alkatrésze az szóljon plíz.

Elfogod adni.... Annak örülök, hogy neked nem lett komolyabb bajod.

Link to comment
Megosztás:

Kéziféket próbáltad kiengedni? :blink: Ez csak vicc volt. B)

Nem ír ki semmit?Egyáltalán semmikor nem húz??

4500-tól érezhető valami (de tényleg csak valami lagymatag), de aki eddíg vezette van köztük egy két nagy opelfan is, mind azt mondja h ez nem normális. pl: 1.4 Polo 75paripa nemhogy legyorsulm mint a nagyon ,de még a vége is jobb. Amit végre mértem eddig legjobbat az óra szerint 170 volt, 5 személyel (átlag 70kg) 140.

Link to comment
Megosztás:

az a baj, hogy elég kevés infot irtál idáig....

nagyon sok dolog okozhat gyengeséget.....

Az az igazság hogy nagyon nem is tudom részletezni a problámet, merthogy igazándiból semmi konkrét hibajelenség nem észlelhető, csak nekem az az érzésem, h. nem húz a kocsi. Aztán az is lehetséges, h. kicsit túlértékel az 1.4 90le motort... (de azért az mégis disznóság h. egy 1.4 polo 75le leöl..)

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság hogy nagyon nem is tudom részletezni a problámet, merthogy igazándiból semmi konkrét hibajelenség nem észlelhető, csak nekem az az érzésem, h. nem húz a kocsi. Aztán az is lehetséges, h. kicsit túlértékel az 1.4 90le motort... (de azért az mégis disznóság h. egy 1.4 polo 75le leöl..)

Humm

Teljes obijektiv eredmeny lenne ha evinned lemeretni hogy hany pacid is maradt a teto alatt.

De ez az erzesre nem megy azert nem eleg igy. Nekem ilyen 1.4esem volt. ha akarod megyek vele 100m-t es elmondom hogy megy vagy sem.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is jobban kéne mennie.

Ne hagyd hogy rábeszéljenek arra, hogy ennyit tud.

Lehet hogy el kéne vinni egy lelkiismeretes márkaszervízbe, egy ügyes szaki szerintem gyorsan megmondja, hogy mi lehet a gond. B)

A check engine lámpa nem pislákol, amikor meg van hajtva? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Semmi hibát nem tapasztaltam eddig. (pontosabban volt kis gond az EGR szeleppel, de megoldódott) Szóval lehet, h a motordiagnosztika lenne a megoldás. Nem tudja valaki h. kb mennyit kóstál egy ilyen móka?

Ja hogy el ne felejtsem, hallottatok már a cataclean nevű katalizátortisztító anyagról? Vélemények? (én kicsit szkeptikus vagyok az ilyenekkel kapcsolatban..)

Link to comment
Megosztás:

megoldódott, vagy kicserélted???

kicseréltem és megcsináltam a csatlakozóját, mert valamelyik ügyeskezű szakszervízesnek sikerült eltörnie, minek okán mindig lecsúszott. (szóval lehet h, nem is kellett volna kicserélni..)

az EGR szelep is befolyásolhatja a teljesítményt?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.