Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

a legolcsóbban akkor úszod meg, ha eladod az ezrest és veszel egy 1,4-est vagy egy GSI-t. persze így is sokba lesz, de még mindig jóval olcsóbb és egyszerűbb, mint a motorcserés ügylet.

En is erre jutottam.

Motorcserehez valto is kell, meg meg egy csomo minden. radasul ha pl egy GSIt keritesz abban azert sok minden okossag van meg (fekek legzsakok ulesekstb stb stb) Mert ugye mit er az ero he nem tudod uralni. Es tegyuk hozza hogy a 1.0as 13colos felnijen csucsulo gumival egy 1.4 tuningolt vagy1.8as moci azonnal halalautova valik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A motorcserét nem javaslom, mert szinte mindent ki kell cserélni akkor. Még akkor is, ha csak egy 1,4-es motor raknál bele.

Az 1,2 -es moci szerintem nagyon király ebbe a kisautóba.

Életemben most először rakhattam bele egy Új 1,2-es Corsa C-be az első 70 km -erét. Az autót a tesóm vette, de én vittem először táncba a gépet.

Letisztult egy kisautó ez a Corsa C:)

Most már igazi Corzásnak érzem magam, hiszen Corsa A-val rendelkezem, Corsa B-vel dolgozom, és CORSA C van a családban

Üdv, hemi

Link to comment
Megosztás:

én is lehetek igazi corsás, ha A corsám van (ami ugyan TR), volt egy B corsánk (ami ugyan combo volt) és beleraktam ~50e km-t és most van egy C Van a családban :blink: ;) :D

mondjuk most, hogy belegondolok, 99 óta csak opelek vannak a családban, különböző kategóriákból :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

tegnapi szerzemény.. igazából csak rámentem, nagyon nem gondolkoztam :)

érdekes lesz hogy hogy fog idekerülni, meg nézegettem és hogy hogy fog felkerülni, de megoldjuk...

61_1_b.JPG

(legalább egyedi lesz ;) elöl vauxhall, hátul opel.. de hátra is szerzek vauxhallt... ;):D

Módosítva : kavics
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Nem tudja valaki, hol lehet olcsón első szélvédőt szerezni? ( kavicsfelverődés, másnapra sajnos repedéssel

párosulva). Neten szétnéztem, és 20-tól 40 ezerig kínálják+szerelés. Opelbontó lapján használt nincs.

Még valami. Nekem 1,2-es motorral szerelt a gép, 30 000 km-el. 3500-as fordulatig viszont rettentően gyenge, utána megy, ahogy kell. Mindegyik ilyen, vagy csak az enyém nyomatékszegény? Egyesben és kettesben olyan, mintha le akarna fulladni alacsony fordulaton.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Nem tudja valaki, hol lehet olcsón első szélvédőt szerezni? ( kavicsfelverődés, másnapra sajnos repedéssel

párosulva). Neten szétnéztem, és 20-tól 40 ezerig kínálják+szerelés. Opelbontó lapján használt nincs.

Még valami. Nekem 1,2-es motorral szerelt a gép, 30 000 km-el. 3500-as fordulatig viszont rettentően gyenge, utána megy, ahogy kell. Mindegyik ilyen, vagy csak az enyém nyomatékszegény? Egyesben és kettesben olyan, mintha le akarna fulladni alacsony fordulaton.

Üdv

Igen 20-40ig vannak, olcsóbb csak a Corsa A-ba, bár akkor nem választasz szinset:)

Pl: http://www.topglas.hu/flash/hu/termekismerteto.html#opel

A gyengeség relatív dolog. Lehet, hogy csak megszoktad a gépet és a lábad 1,4-es után ordít. Ha viszont gondvan, a klasszikus tanács, a Tech műszer:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Új vagyok itt a Fórumban, ezért bocs , ha elcsépelt dolgot kérdezek.

Sokat hallottam és olvastam arról, hogy Corsa C típusbetegség a váltókulissza- és a kormánymű-meghibásodás . Az én kocsim még csak 1,5 éves és csak 16500 km van benne, de érdekelne, hogy mikor és milyen eséllyel, gyakorisággal jön elő ez a két probléma és ti cserétettétek-e ezeket és mikor ?

Érdemes-e a 2. évi garanciális szerviz idején mindkettőt cseréltetnem és hajlandóak-e

mindkettőt különösebb hepciáskodás nélkül kicserélni az Opel márkaszervizek ?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Új vagyok itt a Fórumban, ezért bocs , ha elcsépelt dolgot kérdezek.

Sokat hallottam és olvastam arról, hogy Corsa C típusbetegség a váltókulissza- és a kormánymű-meghibásodás . Az én kocsim még csak 1,5 éves és csak 16500 km van benne, de érdekelne, hogy mikor és milyen eséllyel, gyakorisággal jön elő ez a két probléma és ti cserétettétek-e ezeket és mikor ?

Érdemes-e a 2. évi garanciális szerviz idején mindkettőt cseréltetnem és hajlandóak-e

mindkettőt különösebb hepciáskodás nélkül kicserélni az Opel márkaszervizek ?

hello!

üdv az oldalon! Nos nekem eleinte a váltóval volt gondom, de az még most is (2év után), hogy nem akarja első indításnál az 1est bevenni. Rüki és utánna má ok. Ez azé van áll, mert vmit elbasztak. Vmi műanyag váltókar van a fém helyett, vagy hasonló, nem vagyok nagy műszaki zseni. Én csak nyomom neki. :)

Ja igen az ékszíj az séria híbás, arra figyelj oda, meghogy a fordulatmérő leeseik 500ra. Na nekem ezek perpill a gondjaim.

hali

Link to comment
Megosztás:

sok hibáról hallttam de hogy az ékszíj szériahibás olyanról nem..

láncot cserltek az újabbaknál de lánc nem ékszíj szóval csatlakozok :) MIVAN?

nálam a műanyagot kicserélték az előző tulajnél, akkor fém lett a helyén ha jól tudom és azóta nincsenek problémák kopkop a váltással...

szoknom kell nekem legalábbis ha átülök más kocsiból, de nem kell megerőszakolni és akkor be fogja vennni az egyest is ;)

Link to comment
Megosztás:

A műanyag váltókulissza és a vezérműlánc nekem is ki van már cserélve,minden gond nélkül GARANCIÁBAN csinálta a szervíz. ;)

Azóta sem mondhatom,hogy úgy jár a sebváltó mint kés a vajban,de mindig beveszi az 1-est,nem rendetlenkedik.

A fordszámmérő sem esett még le. ;) ;) :D :lol: se 500-ra ,se máshova. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.