Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

Itt a fórumon nem kérdezted,hogy hova lenne érdemes vinni a verdát szervízbe? :blink:

Biztos tudtak volna Pesten olyan helyet ajánlani,ami tuti.Én úgy tudom,nem kötelező odavinni a gépet ahol vásárolva lett.(vagy te sem odavitted?)Minden esetre ez nem jött össze!

Más.http://www.auto-motor-und-sport.de/d/56783/d_ams_erlkoenig_detail?skip=0

Az uj Corsa várható nyáron.

Nem oda vittem, ahol vettem, hanem oda, ahonnan az ár-szolgáltatás arány Budapesti 5 kereskedésből a legjobbnak igérkezett.

Elfelejtettem a fórumot :)

Budapestre vitt szervízelést ki úszott meg kevesebből?

Kérdeztem:

Danubia, Gombos, Duna, Kövesdán, Molnár, Wallis (jé ez 6)

Link to comment
Megosztás:

fogadjunk, hogy a Danubia 40 et mondott??? :blink:

Nem találom a papírt, amire felírkáltam.

De nagyrészt mindenki 40-45 körül mondta.

Ahol 36-38 volt, oda vittem, meg közelebb is volt a többihez képest.

Csak nem veled beszéltem? :)

Nem találom a papírt, amire felírkáltam.

De nagyrészt mindenki 40-45 körül mondta.

Ahol 36-38 volt, oda vittem, meg közelebb is volt a többihez képest.

Csak nem veled beszéltem? :)

Persze leszámítva a Danubiát, mert az közelebb van.

Gombosnál vettem, nem akartam olyan messzire menni...

Link to comment
Megosztás:

Pénteken reggel Győrben a Nádorban gariban kicserélték a hőmérőt. Ha hétvégén lesz időm (vagy inkább kedvem ebben a "szép" időben"), akkor szerkesztek rá valamilyen utólagos szigetelést, hogy többet ne tudjon beázni...

Hali,

Garanciás volt, vagyí elkérték az árát? :blink:

Cs.

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg a használati utasítást, ott általában le van írva :)

Sajnos mi egy OFF mondeoval jártunk így... Izzó cserélve, és összerakni nem bírtuk utána... Utasítás szerint hűtőrács le, lámpa ki, aztán hasonló mozdulatokkal vissza... Azt az egyet sikerült megtanulni belőle, hogy érdemes fellapozni az utasítást, annak ellenére, hogy nem tűnt egy bonyolult dolognak.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem!

Kérdésem a következő lenne: hogy a pikulába lehet izzót cserélni projektoros első lámpába??? Ki kell csavarozni a helyéről? Szervízbe nem akarom vinni egy szimpla izzóhiba miatt.

A válaszokat előre is köszönöm!

akármilyen égő én a normál fényszóróban se tudtam kicserélni az izzót, úgy begyógyult... úgyhogy elvittem a szervízbe törjék ők össze :) de sikerült

Link to comment
Megosztás:

akármilyen égő én a normál fényszóróban se tudtam kicserélni az izzót, úgy begyógyult... úgyhogy elvittem a szervízbe törjék ők össze ;) de sikerült

Mármint összetörniük sikerült? :) Okés. A használatiban 1ébként nincsen részletes leírás sajnos. Meg fogom próbálni a hűtőmaszk le és lámpa ki technikát. Hátha sikerül törés nélkül... :D Köszike!

Link to comment
Megosztás:

Mármint összetörniük sikerült? :) Okés. A használatiban 1ébként nincsen részletes leírás sajnos. Meg fogom próbálni a hűtőmaszk le és lámpa ki technikát. Hátha sikerül törés nélkül... :D Köszike!

nem, nem törték össze... vagy pedig kicserélték... de úgy be volt gyógyulva, hogy én max flexxel tudtam volna kibűnyászni... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Van valakinek ötlete, mi lehet az a kattanó hang amit időnként hallok a kuplungpedál benyomásakor? Nem a motortérből jön, hanem a pedáltól. Már egy éve hallom időnként, van amikor minden nyomásnál és van amikor hetekig nem. Amióta hallom, ment már kb 20e-t, de sem roszab, sem jobb nem lett, csak van... és néha nagyon zavar. Az sem állandó, hogy a pedálút melyik részén hallatszik. (Üres sörösdobozt és buborékos fóliát nem tartok a pedál alatt.)

Link to comment
Megosztás:

Vagy pedig felrakatod,csak nem viszed vizsgára vele,hanem amikor a kocsinak köv. a vizsga akkor megcsinálják és beírják a vonóhorgot is.Addig pedig a police vírussal kevéssé fertőzött területeken húzod az utánfutót vagy egyebet. :) (vagy felvezető autóval mentek)

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Van valakinek ötlete, mi lehet az a kattanó hang amit időnként hallok a kuplungpedál benyomásakor? Nem a motortérből jön, hanem a pedáltól. Már egy éve hallom időnként, van amikor minden nyomásnál és van amikor hetekig nem. Amióta hallom, ment már kb 20e-t, de sem roszab, sem jobb nem lett, csak van... és néha nagyon zavar. Az sem állandó, hogy a pedálút melyik részén hallatszik. (Üres sörösdobozt és buborékos fóliát nem tartok a pedál alatt.)

Nyelestengely csapágy?

Szerkezet mikor volt utoljára cserélve?

Link to comment
Megosztás:

Köszi,

Akkor asszem megvárjuk, amíg lejár a műszaki...

:D

Nem rossz ötlet. :)

Leginkább "farvéd" ürügyén gondoltam rá. A következő műszaki az évtized végén várható, s véleményem szerint addig nem úszom meg zsarules nélkül.

Azért köszi... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Igaz, hogy a C Corsán gyárilag 50 cm -es (soför) és 45 cm -es (anyós) ablaktőrlők vannak?

Mert akkor az anyósülésről max egy kisgyerek vagy egy kis termetű ember (max. 160 cm) lát ki rendesen!

Ha kicserélem hoszabbra az anyós oldalit, mondjuk 55 cm-esre, annak lehet valami (káros) következménye (azon kívül, hogy ki lehet látni)? Hajtó moci nem bírja, stb... :)

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Igaz, hogy a C Corsán gyárilag 50 cm -es (soför) és 45 cm -es (anyós) ablaktőrlők vannak?

Mert akkor az anyósülésről max egy kisgyerek vagy egy kis termetű ember (max. 160 cm) lát ki rendesen!

Ha kicserélem hoszabbra az anyós oldalit, mondjuk 55 cm-esre, annak lehet valami (káros) következménye (azon kívül, hogy ki lehet látni)? Hajtó moci nem bírja, stb... :)

Üdv.

Első körből fogsz egy mérőszalagot, és megméred.De amúgy ki lehet cserélni, nem lesz káros következmény.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.