Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Azért az az öltönyös bácsi nem kéne hogy rendszeresedjen, aki megpróbált minket lebeszélni

a szabad gyülekezési jogainkról... :blink:

Remélem abból tényleg nem lesz rendszer. Érdekes, hogy a külső parkolóban sohasem volt gond.

Mondjuk lassan rövidgatyás/polos idő lesz, megint mehetünk ki. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Öltönyös bácsi bekaphatja. Minden fiátos meg mazdás kézifakekel fordult el lent, mi meg csak csendben beszélgetünk.

Örülök hogy megismerkedthettem face2face Laci4, Coupe, IQBéla, és Áfonya cartársakkal.

Nem tudtam, hogy akit Laci hozott ő a PetiGSI :rolleyes: majd legközelebb...

Mindenesetre beteszem ide is a tegnap estéről csinált képeit: http://gsi16v.uw.hu/temp/

Tényleg trágya a mekis kaja, de most kivételt tettem egy sajtburger erejéig.

Racce, király lett Energeeben a zene :blink:

Link to comment
Megosztás:

Öltönyös bácsi bekaphatja. Minden fiátos meg mazdás kézifakekel fordult el lent, mi meg csak csendben beszélgetünk.

Örülök hogy megismerkedthettem face2face Laci4, Coupe, IQBéla, és Áfonya cartársakkal.

Nem tudtam, hogy akit Laci hozott ő a PetiGSI :rolleyes: majd legközelebb...

Mindenesetre beteszem ide is a tegnap estéről csinált képeit: http://gsi16v.uw.hu/temp/

Tényleg trágya a mekis kaja, de most kivételt tettem egy sajtburger erejéig.

Racce, király lett Energeeben a zene :blink:

Jaja, ő volt, illetve még most is van.. ;) (PetiGsi) :D

Tom: ejj. csak lenne már itt(jó idő) mosnám a verdát szép csili vilire, meg pár apróságot csinálgatnék rajta.

Öltönyös bácsi meg sztem is nyugodtan visszamehet a fönökéhez, és ha valami baja van a főnökének, jöjjön le.. amíg nem randalirozunk, meg nem olajat engedünk le a talajra, addig nyugodtan menjen a .... vhova ;)

Link to comment
Megosztás:

Öltönyös bácsi meg sztem is nyugodtan visszamehet a fönökéhez, és ha valami baja van a főnökének, jöjjön le.. amíg nem randalirozunk, meg nem olajat engedünk le a talajra, addig nyugodtan menjen a .... vhova :rolleyes:

mondjuk magánterületen voltunk.....

Link to comment
Megosztás:

pedig fikáztunk rendesen.

amugy a gsi.tomi nincs is meg fikázás nélkül, mert akkor 3 napig nem tudna rendesen aludni :blink: ;)

igy is a redlány hiányát nagyon nehezen tudta feldolgozni :rolleyes:

Na szép amikor megérkeztél te is beszáltál a fikába. Egyébként meg aki ezektől a kis fricskáktól

megsértődik hát bocs. Vissza is lehet ám vágni én értem a poént.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.