Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Ezexerint Téged meg Ákit is csak perecekkel késtem le.. Talán más lenne a helyzet ha az úgynevezett mobiltelefont magadnál hordanád :blink:

Andrissal mindent jól lebizniszeltem, a kulcstartókat is odaadtam, de az árukat nem vasaltam be szal majd jössz egy rakat lóvéval ;) . Köszi az olajat meg a szűrőt, apa Kadettjába megy.

Agressor Andrisnak meg köszi a söröket sokkal jobban lettem :unsure:

Gabinak is köszi az olajat!

Jövő héten megpróbálok időben kiérni hogy Scatment is ott találjam még!

BYE

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Naon jó volt a hazaút. Hungárián Józsefvárosi pu-i lámpa után pirosak voltak a villamoslámpák. El is ment két villamos az út mellett de át nem jött egyik sem. Vártunk. Aztán egyszercsak belső sávból Matiz kigurult és elment. Előttem Prelude meg mellettem egy Merci rugdosta a gázt amig elől egy Corolla félre nem állt és mehettünk. Hárman ki üvegen az álló autók közül és végig 100-al a Hungárián mert az M5-nél lévő lámpa már épp sárgult és úgy adta ki hogy "muszáj volt" 100-al söpörni. De hogy az a hüle Honda mennyire ment és tök csendben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó kis tali volt tegnap, nekem persze megint villámlátogatásra sikerült.... :)

Azért belefért egy kis beszélgetés is, meg egy kis szerelés is..... Mégeccer köszi a DVD-t Tomi! És Addamsky kollégának is szeretném megköszönni, hogy jó időben, jó szerszámokkal hozzájárult az autóm szépítéséhez... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kinézek és ha megkérded és tudok válaszolni akkor segítek (de nem vagyok profi csak tanultam)

köszi jól otthonhagytam a papírt :)

köszönöm Tominak a DvD-t , este meg is néztem jó film :)

Hicnek meg köszi a rézlemezt amit még délután adott oda :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szesztok pestiek, lenne nagy kérésem, kéne egy jó infó autóvill szerleő száma kéne, aki bevállalna holnap soron kívül egy Vito-t, anyukámé. Nagyon kéne az ötlet.

Egyébként feljöttem most ide anyumhoz, itt lakik a vár alatt, kadett jól bírta, sőt, ilyen kis száguldozás után mindig csendesebb, egyenletesebb lesz a hanggja, bár most nem hajtottam annyira, mint múltkor 150 felé nem nagyon mentem.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.