Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Hát volt egy lassú defektem, majd jött egy luk és levertük a felnit...aztán egyszercsak leesett a felniről a gumi...majdnem... :lol:

tényleg nagyon zsír gép és az állapotához képest occó volt ;)

köszi Pista a teát....

..Hic a cd.-det gyűröm :D We need the funk ;)

Gelkonak van szép új fekete köténylemezalávalóbigyója

de lehet h sem a tüntetők sem a rendőrök nem tudják még :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Előtte is beszélgettünk a témáról 1hangos szó nélkül.

Nem mindekinek ugyanolyan a vérmérségele :lol:

Szerintem sem lenne a helye ennek a vitának egy autós társaságban, de az biztos hogy most

minden ettől hangos. Azért belőlem is kikívánkozott egy-két gondolat az elején, amikor valaki

felvetette a "szegény ártatlan tüntetőket, akiket minden ok nélkül inzultáltak a rendőrök"...

De asszem részemről ennyi elég is volt ebből a témából. :lol:

Más: tegnap még Tas komát meglátogattam, kaptam tőle tempomatos cuccokat. Sajna a vezérlő

már kizárva, úgyhogy kicsit melós menet jön, a motorját kell kicserélni. Remélem az már megoldja

a problémát. :D

Link to comment
Megosztás:

Más: tegnap még Tas komát meglátogattam, kaptam tőle tempomatos cuccokat. Sajna a vezérlő

már kizárva, úgyhogy kicsit melós menet jön, a motorját kell kicserélni. Remélem az már megoldja

a problémát. :lol:

ez a tempomat dolog nekem is izgatja a fantáziám, csak fingom sincs hogy mi kell hozzá, vagy hogy kell megbuherálni...

Ótómata volt a Seni, és át lett mókolva manuálisra...

Volt benne tempomat, most viszont így nem műxik...

A kar az benne van, a többi dolog nem tom mi kell hozzá, hogy működjön... :lol:

Link to comment
Megosztás:

figyeld meg, hogy ez a mondat lassan nem is lesz igaz ;) ;) :D

Anti mindent megcáfol.. :P

Szerintem sem lenne a helye ennek a vitának egy autós társaságban, de az biztos hogy most

minden ettől hangos. Azért belőlem is kikívánkozott egy-két gondolat az elején, amikor valaki

felvetette a "szegény ártatlan tüntetőket, akiket minden ok nélkül inzultáltak a rendőrök"...

De asszem részemről ennyi elég is volt ebből a témából. :D

ejj. jó este lehetett.. de amúgy az a gáz hogy emberek vagyunk.. még ha az autó is az első, akarva akaratlanúl, szó eshet másról is... igy pl talán a nőkről se beszéljünk :D az is elég kényes téma :lol: :lol:

Bár osztom a dolgot.. én se szeretek ezzel foglalkozni..

Sajnos én kihagytam a talit.. bár kivi vok szegény újabb "áldozatra" (Seni) :D OFF End

Link to comment
Megosztás:

Nem kell túldimenzionálni a dolgot, ez kb. 10-15 perc volt az x órából :lol:

Ez tényleg így van. Szerves része az életünknek, teljesen kulturáltan lett megbeszélve, csak néha kicsit hangosabban. Egyébként szerintem mindenkinek jót tesz egy kis feszültség levezetés. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.