Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Király volt, jó sokáig dumcsiztunk. Opel16v cartárssal meg jót gyorsultunk a Lágymányosin hazafelé. Két B Omega versenyez. Mint a lassított felvétel. Ráadásul emelkedőn. :lol: Az automatám eleinte kisebb időveszteséggel pakolta a sebességeket, így jópár métert nyertem, aztán ez lassan kiegyenlítődött, és Gabi a végére rámvert jópár métert. Ebben igazán csak a teherautó gátolta meg, ami a külsőben ment. :D Jó az a 8 szelepes omi. (Fingom nincs mennyivel mentünk.... :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Két B Omega versenyez. Mint a lassított felvétel. Ráadásul emelkedőn. :lol: Az automatám eleinte kisebb időveszteséggel pakolta a sebességeket, így jópár métert nyertem, aztán ez lassan kiegyenlítődött, és Gabi a végére rámvert jópár métert.

Aszittem csak adni akarsz egy kis sikerélményt :lol:

De akkor biztos a kombi rövidebb difije volt a ludas :D

Link to comment
Megosztás:

Na én már haza is értem, de remélem télleg kimentek, mert neked Tomi, vittem Cd-t, Redinek meg DVD-t.... odaadtam Bazsnak, nála keressétek.

Marcival voltunk kint - ez volt az első Lurdy talija... :lol: :lol: ...de fél óra múlva léptünk, mert elég hideg volt.

Köszönöm, holnap mazsolázok belölle és jövőhéten vissza is adom rögvest! Még 1x thx!

Link to comment
Megosztás:

Srácok,

Nyakunkon az évnyitó

Anti vett új kocsit

Gelkonak van szép új fekete köténylemezalávalóbigyója

És nektek azon kell ordibálva veszekedni hogy a rendőrök a hülyék vagy a tüntetők és ki kezdte?

Naneeeeeeeee :D

Záró :lol:

De így van.

Előtte is beszélgettünk a témáról 1hangos szó nélkül.

Nem mindekinek ugyanolyan a vérmérségele :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát az évzáróról sajna tényleg nem volt szó amíg ott voltam.... tüntetők/rendőrök relációban volt beszélgetés, bár sok vitára nem emlékszem - már megint túl korán leléptem... :lol:

Viszont Anti új gépe télleg nem rossz (bár nekem a digit műszer nembejön, de ejnye no, azért kicsit finomabb bánásmódot érdemelne az a szép öreg vas... ;) )

Gelkó kabrióján nem csak koptató van, hanem már check-lámpa is ;) (meg hőfokmérő.... :D )

És külön köszönet Mélykéknek a finom jegesteáért! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont Anti új gépe télleg nem rossz (bár nekem a digit műszer nembejön, de ejnye no, azért kicsit finomabb bánásmódot érdemelne az a szép öreg vas... :D )

Nem bántom én...csak most kicsit többet kapott...de ez benne van a pakliban...ezért nem A Corsa lett, hogy legyen benne némi feeling...

Kérdezd meg Tomot, hogy amikor közlekedtünk vele, milyen öregurasan vezettem... :lol:

Hát a defekt az meg becsúszott... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem bántom én...csak most kicsit többet kapott...de ez benne van a pakliban...ezért nem A Corsa lett, hogy legyen benne némi feeling...

Kérdezd meg Tomot, hogy amikor közlekedtünk vele, milyen öregurasan vezettem... :lol:

Hát a defekt az meg becsúszott... :lol:

Meg az is szerencse, hogy az a motor kinyírhatatlan darab.... :D

De a futóműre vigyázz, mert ez mégiscsak Magyarország... a defekt is kátyú miatt volt, nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.