Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Le húztam , de nem gyors. Amíg innen 20 meg lejött, addig máshonan 200mega. :D Nem vicc szinkron töltötem máshonnan is.

Mindenestre köszi! Meg vannak:) AMint tudom fel is rakom. Igaz csak 640*480-ban , webméretben.

mértél kbit/sec-et? az jól jönne, mert valamit tenni akarok, hogy a havi 40ezer Ft-os vonalam, ami garantáltan legalább (MINIMUM) 512 kbit/sec-es kéne legyen ilyen tetű mostmár napok óta. még az lehet, hogy sokan lógtak a vonalamon, de ezt logból megnézem, és egyébként nem hiszem, mert most nincsenek olyan ügyfeleim fent, akik nagyon foglalnák a sávot.

megnéztem a szerződésem, és 256 kbit/sec a minimum :lol: :lol:, most éppen 400 kbit/sec-cel jön, és elég gyors, de ennél még mindig gyorsabban szokott jönni!

Link to comment
Megosztás:

Nekem holnap este Marcira kell vigyáznom, mert Anikónak dolga akadt, úgyhogy nemtom, kijutok-e... :D

De lehet, hogy fél nyóc körül kinézünk a fiammal együtt :lol: (bár biztos nem maradunk soká....)

Viszek Gelkonak lepit a szép új (motoros) Kabrijóba.... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondoltam kiviszem neki (hamár volt ójj jó fej, hogy kölcsön adta. :D Mert szerintem szüksége lesz rá (ahogy az anyagi helyzetét ismerem mostanában) az utca hideg tud lenni esténként egy takaró nélkül. Sajnos a HomeLes-ek élete nehéz. :lol:

Ja hogy ilyen az új "lakás"... :lol:

Végülis szép kilátás van éjjelente a csillagos égre. De tényleg kezd már hideg lenne este, nehogy megfázzon a kis Norbi. :D

Link to comment
Megosztás:

Redi remélem jössz mert viszem a takródat!

Na én már haza is értem, de remélem télleg kimentek, mert neked Tomi, vittem Cd-t, Redinek meg DVD-t.... odaadtam Bazsnak, nála keressétek.

Marcival voltunk kint - ez volt az első Lurdy talija... :lol: :lol: ...de fél óra múlva léptünk, mert elég hideg volt.

Link to comment
Megosztás:

Mi is hazaértünk egyben. Még előztünk is.

Köszönöm Coupénak a dísztárcsákat Agressor Andrisnak meg a matricát.

Holnap biztos qva fáradt leszek.

De jó volt megint a "szépautóval" menni. :D

Teljesen elszoktam tőle,hogy az autósok dudálnak meg integetnek hüvelykujjal felfelé,hogy:"húdef@sza ez e kocsi" :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.