Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Valószínűleg GSivel megyek, nem szeretek a GTE-be pakolni.

Akkor Neked meg Bigmekkmenüvel jövök csütörtökön!

:D Az fincsi lesz :unsure: de beválthatjuk sajtburgerekre is, akkor jut mindenkinek :)

Azért gondoltam, hogy GTE lesz, mert olvasgatom, hogy a GSi erős generál elé néz...

Link to comment
Megosztás:

Én is kiszaladok, (biznicelünk Tomival) bár elég érdekes lesz a dolog - mivel a feleségem 9-ig dolgozik, ezért én vigyázok a gyerekre, úgyhogy viszem őt is... Még nem tudom, hogy fogadja az ügyet, nyugis kis krapek, de még csak 9 (és fél) hónapos....

Link to comment
Megosztás:

Én is kiszaladok, (biznicelünk Tomival) bár elég érdekes lesz a dolog - mivel a feleségem 9-ig dolgozik, ezért én vigyázok a gyerekre, úgyhogy viszem őt is... Még nem tudom, hogy fogadja az ügyet, nyugis kis krapek, de még csak 9 (és fél) hónapos....

ha kell szólj és kiviszem a cuccot és a pénzt meg elintézitek majd....csak nekem sem 100 h megyek olyan 80as :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én is kiszaladok, (biznicelünk Tomival) bár elég érdekes lesz a dolog - mivel a feleségem 9-ig dolgozik, ezért én vigyázok a gyerekre, úgyhogy viszem őt is... Még nem tudom, hogy fogadja az ügyet, nyugis kis krapek, de még csak 9 (és fél) hónapos....

Szerintem bőven lesz jelentkező, aki babázik majd! :) Hideg nem lesz, a friss levegő meg nem árt. Majd arrébb rendezik a gumifüstölést. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

ha kell szólj és kiviszem a cuccot és a pénzt meg elintézitek majd....csak nekem sem 100 h megyek olyan 80as :D

Szerintem bőven lesz jelentkező, aki babázik majd! :) Hideg nem lesz, a friss levegő meg nem árt. Majd arrébb rendezik a gumifüstölést. :unsure:

Köszi a felajánlásokat, de friss változás, hogy Anikó át tudta szervezni az estét, úgyhogy fél nyolc körül már hazaér - tehát kisember marad. (kilenc körül fekszik le, így este már nyűgös, mert fáradt)

Viszont én megyek akkor tutira, 8 környékén érkezem. Tomi, neked meg csak 4 pénz lesz a cucc FÁval együtt, mert végül ennyiért kaptam én is. (munka után megyek érte)

Link to comment
Megosztás:

Hatalmas, bizalmi kérés.

Ha vkinek volna BW-ig kölcsön egy min 20 gigás HDD-je, az nagy segítség lenne, mert behalt a winfos a gépemen, és újra szeretném dobni. Kiírni nem tudom a 17,5 GB fontos adatot DVD-re, mert nincs íróm.

Szóval ha vkinek lenne kölcsön, az tetszene. Ígérem, nem nyálazom össze. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hatalmas, bizalmi kérés.

Ha vkinek volna BW-ig kölcsön egy min 20 gigás HDD-je, az nagy segítség lenne, mert behalt a winfos a gépemen, és újra szeretném dobni. Kiírni nem tudom a 17,5 GB fontos adatot DVD-re, mert nincs íróm.

Szóval ha vkinek lenne kölcsön, az tetszene. Ígérem, nem nyálazom össze. :unsure:

Már bekészítettem egy 30 Gb-os Maxtort. :)

Nefossá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.