Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

ekszkjúzmí!

Valaki elárulhatna azért valamit az elhangzottakról! jó lenne nem úgy megtudni mindent a "vidékieknek", mint a fórumzárást. :huh:

THX!

ui: jöhet pü-ben is!

Mélykék megírta a tutit, de hamarosan te is többet fogsz tudni.

Akkor a Lurdy talik maradnak csütörtökönként?

Link to comment
Megosztás:

Jó volt a tali megint.

Áki majd ird be kikivelhogyholhogyanba hogy láttál :lol:

Gabival jót dumáltunk THX 4 da hasznos info!!!

Anti beszámoló Audis Grabber elleni gyorsulásról? Öszintén szólva aszittem jobban elmész... Nem fikázok csak aszittem porba alázod. Kellene Neked 4X4 : :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem magyarázkodni akarok...de...

1 autót így is kapott bőven, az Audiban iszonyat rövid a váltó, én majdnem 1-2-ben mentem végig, csak a lámpa elött toltam a 3-at, ő meg 4-ben ért be a lámpához...

Nincs feltekerve a turbó, nincs beállítva a lefújó, tehát minden nyomást elenged minden váltásnál, és újra kell építeni a töltést...jövő hétre megígérték, hogy beállítanak mindent...

De tény, hogy jót ment az Audi...1.5 baros nyomáson...

Link to comment
Megosztás:

Ja, ezekbe az új olajkályhákba már azért is szerelnek 6-os váltót, mert csak 2000-3500 között van nagy

nyomaték, és így kisebb az áttételekkel átfogható sebességtartomány... de csak úgy tűnik mintha

rövidebb lenne (pont a relatíve alacsony fordszámú elváltás miatt), egyébként nem az.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.