Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

*sigh*.....a mindennapos kérdés :D f8 után, ahol sok Opel van....vagy lent vagy kint :D

KÉREM AZ ADMINOKAT VÁLTOZTASSÁK MEG A TOPIK CIMÉT ERRE: "Lurdy mini talik - minden csütörtökön fél 8-tól....gyere oda ahol sok Opelt látsz" -ra

Sok-sok hajlongás közepette KÖSZÖNÖM!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, igaz a végén majdnem ott maradtam autóstul, mert letíltott a kicsike, de Gábor azt is nagyon ügyesen megjavította :D

Köszi Pista és Gabi :D Gombócok fognak repkedni :D

Én is Pista vagyok és én adtam a szigszalagot és a fagyit is szeretem :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én is Pista vagyok és én adtam a szigszalagot és a fagyit is szeretem :D :D :D

Ebből lassan lista lesz :lol: :D

Csak vigyázzzzatok, mert ha én csinálom huuu :D

Szóval köszönöm mindenkinek a segítséget, mert bizony szinte mindenki tett valamit a telók működéséért :D

Link to comment
Megosztás:

Ebből lassan lista lesz :lol: :D

Csak vigyázzzzatok, mert ha én csinálom huuu :D

Szóval köszönöm mindenkinek a segítséget, mert bizony szinte mindenki tett valamit a telók működéséért :D

Ha mást nem lelkiekben támogattuk Gabit. A szokásos 1 dolgozik, a többi 10 nézi :D

Link to comment
Megosztás:

el ne felejtsük, hogy az kombiné fogómmal próbálta Pista meg Anti tekergetni, csak kevesek voltak, mint GM olajban a részecskék :D

szerk: jah, én a pörköltet meg a pacalt szeretem inkább, meg persze a meggyes sütit :D

Lehet, hogy csütörtöki büfét fogok nyitni a Lurdyban :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.