Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Akkó jó helyen szidalmazom a szusikat :)

Gondolod én annyira szeretem őket? Lakkozni a legszarabb mondjuk az Ignis-t volt, de az már hálaistennek kifutott. Mondjuk most helyette jött ez a Splash, egy kicsit kevésbé csukódik a hátsó ajtaja mint az ignisnek viszont a hátsó ajtót fújni kész norbifitnessz. Olyan magasan van a sarka hogy lábujjhegyre állsz. Nehézségi sorrendben utánna a Swift jön, annak minimálisan csukódik csak az ajtaja, utánna a legkönnyebb az SX4 mert az egyátalán nem csukódik... Szoktam én is szidni a suzukikat ne aggódj... Főleg amióta a festőben dolgozom és voltam minőségis... Megtanultam azokat a helyeket ahol biztos hogy van festési hiba és amikor itthon ránéztem fater kocsijára kb 5 hibát találtam... Abba is hagytam, mondom nem idegesítem fel szegényt. :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolod én annyira szeretem őket? Lakkozni a legszarabb mondjuk az Ignis-t volt, de az már hálaistennek kifutott. Mondjuk most helyette jött ez a Splash, egy kicsit kevésbé csukódik a hátsó ajtaja mint az ignisnek viszont a hátsó ajtót fújni kész norbifitnessz. Olyan magasan van a sarka hogy lábujjhegyre állsz. Nehézségi sorrendben utánna a Swift jön, annak minimálisan csukódik csak az ajtaja, utánna a legkönnyebb az SX4 mert az egyátalán nem csukódik... Szoktam én is szidni a suzukikat ne aggódj... Főleg amióta a festőben dolgozom és voltam minőségis... Megtanultam azokat a helyeket ahol biztos hogy van festési hiba és amikor itthon ránéztem fater kocsijára kb 5 hibát találtam... Abba is hagytam, mondom nem idegesítem fel szegényt. :)

Ne má! Azt hittem robotok fényeznek, de tényleg.... kb. mint a Citrom Pikasszó reklámban....

Pedig voltunk gyárlátogatáson, csak persze a festőüzembe érthető módon nem engedtek be minket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A napokban csatlakoztam újra a Klubhoz. Valahogy 2003 körül voltam tag, aztán akkor nem nagyon mentek a dolgok, meg részemről én sem nagyon értem rá, így 2004-ben már csak "külsősként" szemlélődtem.

Gondoltam csatlakozom újra. A múltra visszatekintve nagyon sok minden történt szerintem. Mind felszín alatt és felett egyaránt :) Bár csak azokról a dolgokról tudom, amit nem-klubtagként tudhat az ember persze.

Na de, hogy ne offoljak... Kellemes meglepetés, hogy az akkoriban néha-néha spontán Lurdy-s talik még mindig élnek!!! :D Igyekszem előbb-utóbb elvetődni egyre én is.

Legjobbakat :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.