Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Vártam rátok vagy 5 percet, amit "parkolóhely" kereséssel töltöttem... :lol:

ps. a sárgán még átmehetsz :)

Jó, akkor ezt a kínait még elütöm... :)

Nem csak a gázt kell ám eszetlenül nyomni, hanem okosan parkolóhelyet is kell

ám találni, és akkor nem rád vártunk volna a bejáratnál fél órát. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Szerinted István ők ezzel mit tettek? Esetleg legközelebb tényleg ki is zavarhatnak ésaz nekik lesz köszönhető nem? Nem voltam már ott ezért nem tudom mennyire volt gáz de ha ennyi hozzászólás született ebben a témában akkor volt valami tényleg jelentősebb. Egyébként haverság ide vagy oda velük azért maradjunk már emberek és ne füstöljünk gumit más klub "taliján" egy fedett parkolóban. Nem nagy dolog szerintem a kultúrált viselkedés gyakorlása. Persze nem kell mindjárt így letorkolni őket de hát van aki így csinálja. De mondjuk ha én ott vagyok még tuti elösször szólok nekik normálisan aztán ha nem segít ..... Te szóltál nekik?

Link to comment
Megosztás:

Szerinted István ők ezzel mit tettek? Esetleg legközelebb tényleg ki is zavarhatnak ésaz nekik lesz köszönhető nem? Nem voltam már ott ezért nem tudom mennyire volt gáz de ha ennyi hozzászólás született ebben a témában akkor volt valami tényleg jelentősebb. Egyébként haverság ide vagy oda velük azért maradjunk már emberek és ne füstöljünk gumit más klub "taliján" egy fedett parkolóban. Nem nagy dolog szerintem a kultúrált viselkedés gyakorlása. Persze nem kell mindjárt így letorkolni őket de hát van aki így csinálja. De mondjuk ha én ott vagyok még tuti elösször szólok nekik normálisan aztán ha nem segít ..... Te szóltál nekik?

Végre valamiben egyetértünk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te olvasod a Kadettklub fórumot?

Nem szidja őket senki egy fórumon sem.

Sajnos Zima nem olvas itt úgyhogy csak az ujjaidat koptatod :)

Végülis tényleg nem csak beírtad három helyre is hogy az egész klub nem tud rendesen viselkedni :)

Nem olvastam a fórumot,mert mire gép elé kerültem kijavitottad,de elolvastam amit Future írt.Az bőven elég volt.

Ezzel be is fejeztem.Anti leírta már a lényeget :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt egy emberről van szó,Te meg az egész klubot letámadtad.A kadettfórumon írt dolgot meg inkább nem részletezem......

Te sem örülnél ha egy másik klub rendezvényén egy kadettklubos miatt az egész klubot szidnák 3 fórumon is :lol:

nah igen ezt Kecskeméten átéreztem.......... :) vagyis vmi hasonlót de az már tisztázva lett......

Link to comment
Megosztás:

Miért ne lenne az? A szonda érzékeli, hogy dús, vagy szegény, és továbbít egy jelet...ennyi...

Vagy rosszul tudom? :lol:

Aham. :)

Nem mindegy ennek a jelnek az illesztése. Ahány féle szonda, annyi féle szint és érték tartozik

össze. Úgyhogy ezzel a konfiggal nem hiszem hogy nagypontosságú lesz az arány mérése, max

relatív eltérésben. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.