Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Na akkor, mint érintett... :huh:

Péntekre szavazok, de nekem úgyis a műszakbeosztásom határozza meg, hogy mikor tudok menni... meg a pénztárca. pl. most is tudnék...

Csütörtök meg legközelebb ha hamarabb nem, akkor csak augusztusban lesz nekem jó.

Ám a régiós társaknak is szerintem inkább a péntek... :lol:

De ez a ti bulitok... ti döntsetek. :)

tisztelettel:

Egy vidéki

Link to comment
Megosztás:

Akkor engedelmeddel.

----------------------------------------------------------------------

Lurdy tali június 22. csütörtök vagy június 23. péntek

----------------------------------------------------------------------

1. Gsi.Tamás péntek

2. bazs, csütörtök

3. Opel16v mindegy smile.gif

4. Albert csütörtök (de néha pénteken is ki tudnék menni)

5. Mackosajt péntek

6.

7.

Link to comment
Megosztás:

mindenki tudja, hogy én bunkó vagyok és antiszociális, ezért gondolom, senki nem fog megsértődni, ha meg igen, az az ő baja :huh:

szóval van a pestieknek a csütörtöki lurdy-tali

90%-ban ez mindenkinek jó volt eddig, néha egy-egy ember nem tud jelenlenni egyéb okok miatt

nekem is volt egy csomó ilyen alkalom

ez nem teszi szükségessé, hogy átrakjuk egy másik napra, mert akkor sem lesz jobb a helyzet, lesz egy csomó ember, aki azon a napon nem jön majd

a vidékiek kérdése is izgalmas, de tudtommal a két legnagyobb szekció (Kecskemét és Debrecen) is megtartja a saját kis heti taliját akkor, amikor nekik jó

ez nem klub-találkozó, hanem leginkább szekció-találkozó, minden csütörtökön, így nem látom értelmét, hogy belekeverjük a vidékiek feljutási esélyeit

semmi bajom nincs a változásokkal, de a csütrötök minden szempontból jobb, mint egy péntek, vagy szombat, illetve ez már egy tradícióval rendelkező összeröfi

én nagyon nem támogatom a változtatását, annak ellenére, hogy nekem lényegében mindegy is

Link to comment
Megosztás:

Annyit kérdeznék még, hogy ha pénteken lenne akkor is hazamennétek pm 9:30-kor? Mert akkor tényleg felesleges a péntek számotokra. Hozzá teszem ez nem egy eldöntendő kérdés volt amikor feltettem, hogy legyen péntek vagy csütörtök. Hanem egy informácio kérés arra, hogy esetleg lehet tovább maradni nem kell másnap dolgozni menni kinek mi a véleménye.

Link to comment
Megosztás:

Tomi jól megkavartad az állóvizet :huh:

Én örülnék ha jönnének a vidékiek, csak nem hiszem hogy sokkal többen jönnének.

Más: attól hogy nem haza mész, még mehetsz máshová is. Aztnemondd hogy péntekenként hetihetest vagy megasztárt nézel otthon.

Ahogy Anti mondaná pénteken (normál esetben) pááárééépiiipöl van..

Link to comment
Megosztás:

Nekem is teljesen mindegy,melyik nap legyen.Azt azért tudni kell hogy pénteken a lurdynál találkozik a gyorsulós brigád egy elég nagy része.

Tomi jól megkavartad az állóvizet :huh:

Nem értem miért keverne a Tomi,csak egy ötlet volt,mert szerintem is sokan mennek el hamarabb mert pénteken dolgozni kell.

Link to comment
Megosztás:

Én értem a Tomi indokait: ők nem tudnak sokáig maradni, mert Évinek reggel mennie kell (Tomi naplopó neki nemszámítana), viszont szivesen maradna még de nemtud. A péntekkel neki igy nem lenne gond.

Én személy szerint valszeg kevesebbet lennék kint. De nem ez a lényeg :huh:

Meg ugye péntekenként tényelg gyűlnek a gyorsulgatós emberek is

Link to comment
Megosztás:

Én értem a Tomi indokait: ők nem tudnak sokáig maradni, mert Évinek reggel mennie kell (Tomi naplopó neki nemszámítana), viszont szivesen maradna még de nemtud. A péntekkel neki igy nem lenne gond.

Akár ez is lehet a kérdés oka. De én nem vagyok annyira önnön érdekeimet néző mint ahogyan a írtad pötit Norbi. :) Pl Diny is maradna még meg még valaki azt hiszem Coupe mondta még múlt héten. S nem azért megyek haza mert az Évi azt mondja. Hanem mert párkapcsolatban élünk és ennek alapja a kompromisszum de te ez nem értheted mert a billentyűzet nem pofázik vissza ha ütöd. :D :huh: Ezért te kompromisszumok nélkül élhetsz. :lol: Én szertem az Évit és adok arra mi jó neki. Na elég a fényezésből.

Link to comment
Megosztás:

S nem azért megyek haza mert az Évi azt mondja. Hanem mert párkapcsolatban élünk és ennek alapja a kompromisszum de te ez nem értheted mert a billentyűzet nem pofázik vissza ha ütöd. :) :) Ezért te kompromisszumok nélkül élhetsz. :D Én szertem az Évit és adok arra mi jó neki.

ezt most nagyon szépen irtad :huh: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nálad nem létezik olyan, hogy valamit őszintén csinálsz, írsz, mondasz? A Lurdys téma pedíg: Nem létezik olyan a fogalmaid között, hogy szociálisan gondolkodó? Tudom ilyen szemét világban élünk de azért lehetnek ilyen emberek nem? Részemről lezártam a csüt. vs péntek vitát mivel némelyek nem tudják vagy nem akarják normálisan átgondolni miröl lenne itt szó és csak az ostoba kis hozzászólásaikkal tudnak hozzátenni ehez a témához. Sokan nem szoltak hozzá akik kint szoktak lenni de így is le lehet szűrni azt, hogy megoszlanak a vélemények 50-50%-ban csüt. vagy péntek, s vannak tök mindegy melyik nap hozzászolók. :huh:

Link to comment
Megosztás:

némelyek nem tudják vagy nem akarják normálisan átgondolni miröl lenne itt szó és csak az ostoba kis hozzászólásaikkal tudnak hozzátenni ehez a témához.

rám gondoltál ? :lol:

mert ha visszaolvasol én leírtam a véleményem...

ne akarj mán ennyire komoly lenni bazze :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.