Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Én is kinézek úgy nyolc, félkilenc körül. Így már három olajos lesz.

Uhuhu

Lesz nálad matrinya?

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy én is kimegyek!

Tehát minimum 4 olajkályha lesz, és ha van, tudnál hozni matrinyát és rendszámtábla tartót? Ja és hánykor van a találka?

Link to comment
Megosztás:

hint: ha sok embert látsz sok opel körül kezdhetsz gyanakodni, hogy jó helyen jársz :) :)

Ok, akkor ha az egy főre eső opelek száma fokozódik, akkor jó helyen vagyok! Megpróbálok erősen koncentrálni a feladatra! :( ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Miért kell azt a szép kis ótót "csotrogánynak" hívni? :)

Sokan örülnének egy ilyen gyönyörű kis méregzsáknak. :)

Én nagyon szeretem azt az autót, megy mint a golyó, és nagyon szép is!! Nem én neveztem el csotrogánynak!

TOM: igen, elvileg megyek egyből oda (de ha nem megyek haza, akkor Áki nem tud kimenni vele csak a kis szép ótóval)

Link to comment
Megosztás:

A tegnapi volt az első Lurdy talim - sajna túl gyorsan le kellett lépnem, csak egy órát tudtam kint lenni, bár asszem reggelig lett volna miről dumálni. Nagyon teccett, igyekszem máskor is kijönni, ahogy összejön. Jó volt személyesen is megismerni titeket és végre tényleg beszélgetni, még ha csak pár szót is... :)

Link to comment
Megosztás:

A tegnapi volt az első Lurdy talim - sajna túl gyorsan le kellett lépnem, csak egy órát tudtam kint lenni, bár asszem reggelig lett volna miről dumálni. Nagyon teccett, igyekszem máskor is kijönni, ahogy összejön. Jó volt személyesen is megismerni titeket és végre tényleg beszélgetni, még ha csak pár szót is... :)

igen !

és örültünk Kiscsikónak is meg Ivannorbiéknak is ....(másoknak is de most nem sorolok fel 20 embert :) )

bocs h elrohantam 20 perc után de aztán vissza is mentem :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Meg zenélünk egyet ott is :)

Ja ja jó kis dicskó cucc van az autóban. Csak be kell állítgatni az igényeim szerint aztán jó lesz nekem is. :)

Meg kell egy másik láda mert ha jó mélyet akarok, akkor ez szétnyomja a dobhártyámat azon a hangerőn.

Tudom nem arra lett csinálva, hogy halgasd de hát a versenyszellem mindenek felett. Sok sikert hétvégén.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.