Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

ugyan ugyan :)

köszönöm péken, de nem tudom mikor leszek indulóképes állapotban....de mindenképpen ráindítok a verdára, hogy éppen most zörgős kedvében van e...ha nem akkor leviszem, egyébként oda se merem tolni a szakadt, rozsdás vasam a sok szép kupé közé ;)

Link to comment
Megosztás:

ugyan ugyan :)

köszönöm péken, de nem tudom mikor leszek indulóképes állapotban....de mindenképpen ráindítok a verdára, hogy éppen most zörgős kedvében van e...ha nem akkor leviszem, egyébként oda se merem tolni a szakadt, rozsdás vasam a sok szép kupé közé ;)

Aggodalomra semmi ok. az enyém is elég szakadt. ;)

Nah, ha zörög a vasad és nem jössz vele.....csörögj. Megoldjuk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Aggodalomra semmi ok. az enyém is elég szakadt. ;)

Nah, ha zörög a vasad és nem jössz vele.....csörögj. Megoldjuk! ;)

Ráadásul még koszosak is lesznek ebben a szép időben...

szóval szinte mindegy, hogy ki mivel jön... nem sok különbséget fogunk látni az autók között!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul még koszosak is lesznek ebben a szép időben...

szóval szinte mindegy, hogy ki mivel jön... nem sok különbséget fogunk látni az autók között!!! ;)

Hát Te hogyhogy még itt írogatsz? :)

Nem kéne már úton lenni a szép paripával? ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát Te hogyhogy még itt írogatsz? :)

Nem kéne már úton lenni a szép paripával? ;)

Mindössze 1 órányira van Budapest Kecskeméttől...

(Kmét belváros - Lurdy simán) :D

Különben meg nem Te értél le a múltkor 20 perc alatt BP táblától a Kecskemét tábláig? ;) ;)

Na... szóval jóóóó volt ez a kis összeröffenés! :lol:

Tök jó volt, hogy ilyen sokmindenki eljött! :D

(szép volt azaz off Leon is! :()

Link to comment
Megosztás:

Jó sokan voltunk tegnap, föleg a kupék.

Anti is jól lakott kivételesen ;)

Hazafelé meg valami Golfos meg egy caravan Astrás srác versenyzett elöttem a Hungárián minden lámpa után, elég kemények voltak ;) Még a rendör mellett is... Bakker Stadionok elött ahol le volt zárva a középsö sáv az iszonyat necces szitu volt.

Jövő csütörtökön derült lesz az ég, 20 fok lesz és minden autó gyönyörüen fog csillogni a lemenö nap fényében :)

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé meg valami Golfos meg egy caravan Astrás srác versenyzett elöttem a Hungárián minden lámpa után, elég kemények voltak ;) Még a rendör mellett is... Bakker Stadionok elött ahol le volt zárva a középsö sáv az iszonyat necces szitu volt.

Muszáj volt mert a golfos fickó kostolgatott.Azt hitte van esélye :) ?majd mikor belátta hogy nincs akkor meg azzal takarozott hogy majd 2 hét múlva visszaadja a turbós astrájával.

Mi volt ott a necces?

Redline sajnálhatod hogy nem jöttél ki.

Link to comment
Megosztás:

...Mi volt ott a necces?...

Ja addigra én már lemaradtam durván, csak nekem volt necces, mert az utsó pillanatban láttam meg, kamion mellettem, én meg 100 körül mehettem... Csak meglepi volt az esőben éjjel egy minden fényjelzés nélküli útlezárás.

Jövő héten ismét tali :)

Link to comment
Megosztás:

Muszáj volt mert a golfos fickó kostolgatott.Azt hitte van esélye :) ?majd mikor belátta hogy nincs akkor meg azzal takarozott hogy majd 2 hét múlva visszaadja a turbós astrájával.

Mi volt ott a necces?

Redline sajnálhatod hogy nem jöttél ki.

Kettesből indultunk a golffal hogy legyen egy kis sikerélményed is... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.