Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

------------------------------------------------------

............. Tali, Lurdy-Ház, 2005.10.20 .........

........................... 19.00 óra .......................

------------------------------------------------------

1. Ivannorbi

2. Anti

3. Soxelepes Smile

4. Gelko,Gellért,Gelli...kinek mi teccik Wink

5. Rastalos&Soundra

6. Melcsi és Gregi meg a karburátor Gelkonak!! Wink

7. telcsóka

8. Tom, nemtom

9. bazs + valszeg bazsné (de szerintem nem érünk oda 19re, ahogy Gellike sem Very Happy)

10. énis (de nemsok időre :?)

11.

Link to comment
Megosztás:

Nekem majd kellene néhány matrica!

Egy kisebb és egy nagyobb méretű www.opelclub.hu-s (c-vel!, a nagynál főleg a c betű kellene, mert nekem k betűs van, és le szeretném cserélni, hátul még egyáltalán nincs), és 3 db olyan pici teljes szöveges, amilyen bazs (most már coupe) caravan-ján volt (van) hátul.

Valaki tud hozni?

Link to comment
Megosztás:

Szuperul éreztük magunkat, remélem örültetek a pár Kadett látogatásának.

Kicsit klikkesedtünk, de elég sok megbeszélni valónk volt, mert hálisten mindenféle szuper Kadett cuccok repkednek mostanában. Öcsém is ott hekkelte be a GSi lámpákat hátra.

Külön örülök, hogy megismertem Ivánnorbit :P

Ha jó idő lesz, talán még a jövő héten is kinéznénk :D

Link to comment
Megosztás:

Szuperul éreztük magunkat, remélem örültetek a pár Kadett látogatásának.

Kicsit klikkesedtünk, de elég sok megbeszélni valónk volt, mert hálisten mindenféle szuper Kadett cuccok repkednek mostanában. Öcsém is ott hekkelte be a GSi lámpákat hátra.

Külön örülök, hogy megismertem Ivánnorbit :P  

Ha jó idő lesz, talán még a jövő héten is kinéznénk :D

CSATLAKOZOM 8) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Na, én is hazaértem!

Tele a tököm a budapesti közlekedéssel :evil: ! Erre születni kell! Az még oké, hogy úgy kell nekem, hogy elcseszem a besorolást, mert megyek, mint a többi állat, és későn veszem észre, hogy merre is kellene menni. De ezek a dugók!

Na meg, ki akarok jönni a 6-oson, de a táblákon áthúzva, hogy Pécs erre meg arra, de hogy helyette merre kellene menni, azt találja ki a falusi földműves!

A tali jó volt, csak elvesztem a sok ember között. Voltak ismerős arcok egy évvel ezelőttről, de több volt az új. Ákost hiányoltam, rá kíváncsi lettem volna, de helyette megismerhettem a feleségét :wink:, bár így matricám nem lett :P .

Remélem még találkozunk!

Link to comment
Megosztás:

Na, én is hazaértem!

Tele a tököm a budapesti közlekedéssel :evil: ! Erre születni kell! Az még oké, hogy úgy kell nekem, hogy elcseszem a besorolást, mert megyek, mint a többi állat, és későn veszem észre, hogy merre is kellene menni. De ezek a dugók!  

Na meg, ki akarok jönni a 6-oson, de a táblákon áthúzva, hogy Pécs erre meg arra, de hogy helyette merre kellene menni, azt találja ki a falusi földműves!

A tali jó volt, csak elvesztem a sok ember között. Voltak ismerős arcok egy évvel ezelőttről, de több volt az új. Ákost hiányoltam, rá kíváncsi lettem volna, de helyette megismerhettem a feleségét :wink:, bár így matricám nem lett  :P .

Remélem még találkozunk!

:oops:

mégegyszer nehari!!!

rendszámkereted van???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.