Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Neked olyanod is van? És gyógyítható? :)

Én is örülök hogy sikerült kijutnom időben. Sok új jó arcot ismertem meg, és jókat dumáltunk. :lol:

Nekem meg sajna el kellett jönnöm 9kor...

Köszi az sms-t Gabi!!!!

Cserébe ma Futóracsingos polóban vagyok. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ó, hogy az a ............ baxná meg!!!!  :x  :x  :x  

Megint lemaradtam, pedig most szívesen kimentem volna így véradás után  :lol:  

Most már sűrűbben kell nézegetnem ezt a topicot....  :banghead: :banghead::banghead:

Ezt most már télleg nemértem.

A lap tetején van a találkozós topikokat tartalmazó rész. Tali előtti napokban folyamatosan aktiv majdnem mindig kerül bele új hozzászólás. A kis rublikában azt is lehet látni melyik az aktiv topik.

És folyton előjön a legkülönfélébb topikokban, hogy mikor lesz tali meg hol lesz tali......

nemértem

nemértem

nemértem

Link to comment
Megosztás:

Szasz mindenkinek!

Télleg jó volt a tali! Végre sikerült találkozni a klubbos arcokkal, így fót után már éppen ideje volt. Nagyon szép gépek voltak kinn. Fotóztam rengeteget, de sajna még nem volt időm rádobni őket a gépre. A hétvégén nagyszülőknél leszek úgyhogy ez lehet hogy majd áttevődik a jövő hétre, mert ma se lesz már rá sajna időm. De amint elérhetőek majd jelzem.

Grat. gsi.tomi, láttam a gépedet a tuning&stereo -ban. Hogy ott kinn milyen ótók voltak!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.