Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

Helló!

Elkészült az után-beépített szervóm Astra F X14NZ-be, ha érdekel valakit jelezzen, és leírom hogy is nézett ki a dolog, mik a buktatók, mire kell figyelni. Nekem kb. 30-35 ezer forintomba került. Még annyit hozzátennék, hogy nem bonyolult, inkább macerás művelet, komolyabb hozzáértést nem igényel, sokkal inkább komoly szerszámokat.

Ha úgyvan készítek leírást a GYIK-ba is szívesen.

Nagy segítség lenne szerintem! :D :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Elkészült az után-beépített szervóm Astra F X14NZ-be, ha érdekel valakit jelezzen, és leírom hogy is nézett ki a dolog, mik a buktatók, mire kell figyelni. Nekem kb. 30-35 ezer forintomba került. Még annyit hozzátennék, hogy nem bonyolult, inkább macerás művelet, komolyabb hozzáértést nem igényel, sokkal inkább komoly szerszámokat.

Ha úgyvan készítek leírást a GYIK-ba is szívesen.

Aki eddig akarta és meg csinálta annak nem kell gyik. Aki meg csak jön kérdezősködni hogy acsavar melyikirányba oldódik, az meg gyikkal se fogja meg csinállni csak majd zargat telefonon meg imélbe. :D Fölösleges a gyik. Annó én is meg vettem lesz ami lesz alapon azt benn van. :icon4: semmit se kérdeztem. :icon4: Aki akarja megcsinálj ez a véleményem. ;) Aki gyökér annak a gyíkse segít. ;)

Link to comment
Megosztás:

Aki eddig akarta és meg csinálta annak nem kell gyik. Aki meg csak jön kérdezősködni hogy acsavar melyikirányba oldódik, az meg gyikkal se fogja meg csinállni csak majd zargat telefonon meg imélbe. :icon4: Fölösleges a gyik. Annó én is meg vettem lesz ami lesz alapon azt benn van. :icon4: semmit se kérdeztem. ;) Aki akarja megcsinálj ez a véleményem. ;) Aki gyökér annak a gyíkse segít. ;)

Aki meg nem gyökér, meg nem is kamikazee, az elolvassa :D

Link to comment
Megosztás:

Aki meg nem gyökér, meg nem is kamikazee, az elolvassa :D

Ilyen az élet. :icon4: Aki kockáztat maszatos lesz. :icon4:

Na de ez a kamikázkodás. Erre azt akartam mondani, hogy én sem láttam még szervós motorteret sem. ;) Nem hogy beépítsem. ;)

Na de hogy így leírtam, hogy mi van így már nem lesz kamikázkodás senkinek. ;) Mert mindenki tudja, hogy meg lehet csinálni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen az élet. :D Aki kockáztat maszatos lesz. :icon4:

Na de ez a kamikázkodás. Erre azt akartam mondani, hogy én sem láttam még szervós motorteret sem. :icon4: Nem hogy beépítsem. ;)

Na de hogy így leírtam, hogy mi van így már nem lesz kamikázkodás senkinek. ;) Mert mindenki tudja, hogy meg lehet csinálni. ;)

És te is annyira kibaszott okos vagy, hogy csak véletlen basztattál állandóan a kérdéseiddel ;)

Link to comment
Megosztás:

Aki eddig akarta és meg csinálta annak nem kell gyik. Aki meg csak jön kérdezősködni hogy acsavar melyikirányba oldódik, az meg gyikkal se fogja meg csinállni csak majd zargat telefonon meg imélbe. ;) Fölösleges a gyik. Annó én is meg vettem lesz ami lesz alapon azt benn van. ;) semmit se kérdeztem. :lol: Aki akarja megcsinálj ez a véleményem. :lol: Aki gyökér annak a gyíkse segít. :lol:

Negatív hozzáállás !! :D

Ez az ami nem kell ide a fórumra! :icon4: Szerintem! ;)

Ha fórumozik valaki, akkor segítsen a másiknak!

Ha meg nem akar segíteni, akkor maradjon csendben, és az ilyen jó kis leírásokat legyen szíves ne szólja le!

Van fogalmad róla, hogy mennyi idő volt átgondolni/leírni a tapasztalatait??? :icon4: Ha nincs, akkor maradj csendben, és csak olvasgass! :lol:

Köszönjük a leírást Delvecchio!

Biztosan sokan értékelni fogják!!! :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

És te is annyira kibaszott okos vagy, hogy csak véletlen basztattál állandóan a kérdéseiddel :D

téged szervóval? Nem igen hiszem. A rádióval valóban. De amikor már 3bc-t kipróbáltam és 15ször szétszedtem a kocsit akkor megkérdeztem. :icon4:

De igen Nagyon okos vagyok. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Negatív hozzáállás !! :D

Ez az ami nem kell ide a fórumra! :icon4: Szerintem! ;)

Ha fórumozik valaki, akkor segítsen a másiknak!

Ha meg nem akar segíteni, akkor maradjon csendben, és az ilyen jó kis leírásokat legyen szíves ne szólja le!

Van fogalmad róla, hogy mennyi idő volt átgondolni/leírni a tapasztalatait??? :icon4: Ha nincs, akkor maradj csendben, és csak olvasgass! ;)

Köszönjük a leírást Delvecchio!

Biztosan sokan értékelni fogják!!! ;) ;)

Akkor olvasd el még 1szer amit írtam és hátha rájösz amit akartam sugalni.

Nem Delvecchio-t fikáztam és akartam elvenni a kedvét a dolgoktól.

Szimplán azért írtam amit írtam mert a gyík ellenére is vannak olyan emberek akik egyből írnaka topikba 94es 1.4es asztrámba lehete bc-t rakni és hogyan mi kell hozzá.

Nos ez le van írva a gyíkba.

Tehát azt akartam hozni a dologból. Hogy KÁR fáradozni a leírással, hiszen vannak olyan emberek akik gyík olvasása nélkül berontanak a topikba és szervót lehet-e rakni a kocsimba. HOLOTT le lenne írva gyíkba.

Számtalanszól volt példa a bc-re, a fékre, a szervóra stb stb.

Tehát akinek nincs annyi esze h előbb benézzen a gyíkba annak felesleges fáradozni egy szervó leírással. Véletlenül sem a kollegát akartam kritizálni és akedvét elvenni.

Én is a bc-t a gyíkból és Day kartárs segítségével raktam be de meg találtam a gyík gombot és nem írtam oldalakat a topikba hogy hogy lehet szétszedni a műszerfalat stb.

Link to comment
Megosztás:

Akkor olvasd el még 1szer amit írtam és hátha rájösz amit akartam sugalni.

Nem Delvecchio-t fikáztam és akartam elvenni a kedvét a dolgoktól.

Szimplán azért írtam amit írtam mert a gyík ellenére is vannak olyan emberek akik egyből írnaka topikba 94es 1.4es asztrámba lehete bc-t rakni és hogyan mi kell hozzá.

Nos ez le van írva a gyíkba.

Tehát azt akartam hozni a dologból. Hogy KÁR fáradozni a leírással, hiszen vannak olyan emberek akik gyík olvasása nélkül berontanak a topikba és szervót lehet-e rakni a kocsimba. HOLOTT le lenne írva gyíkba.

Számtalanszól volt példa a bc-re, a fékre, a szervóra stb stb.

Tehát akinek nincs annyi esze h előbb benézzen a gyíkba annak felesleges fáradozni egy szervó leírással. Véletlenül sem a kollegát akartam kritizálni és akedvét elvenni.

Én is a bc-t a gyíkból és Day kartárs segítségével raktam be de meg találtam a gyík gombot és nem írtam oldalakat a topikba hogy hogy lehet szétszedni a műszerfalat stb.

Az a baj, hogy te a Gyik lényegét nem érted...

Link to comment
Megosztás:

Én nem vettem magamra. :icon4: Meg amugy is mindegy, mert már leírtam. Valamilyen szinten amugy igaza van, mert tényleg sok a berontó kérdező, de adok esélyt a 45% gondolkozó olvasónak. :D

Másfelöl nekünk is sokszor jól jön, amikor valami adatot keresünk, itt minden egy helyen van, de biztos csak én vagyok feledékeny... :icon4:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hali!

Nekem egy olyan kérdésem volna, hogy van egy 92-es c16nz típusú astrám és hogy lehet-e bele szervót tenni?!

Amit hallottam az az hogy ahhoz az újabb henger+fej kell mert azon van szervomotornak felfogatási hely, és ahhoz már bordás szíj kell! Nem tudom igaz-e ez, vagy meg lehet oldani az eredetivel is? Vagy esetleg elektromos szervot valamiből bele lehet e rakni?

Mindegyik megoldás érdekelne ( főleg a legolcsóbb ) , és hogy mit kell hozzá beszerezni!

A válaszokat, és segítséget előre is köszönöm!

Hali!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nekem egy olyan kérdésem volna, hogy van egy 92-es c16nz típusú astrám és hogy lehet-e bele szervót tenni?!

Amit hallottam az az hogy ahhoz az újabb henger+fej kell mert azon van szervomotornak felfogatási hely, és ahhoz már bordás szíj kell! Nem tudom igaz-e ez, vagy meg lehet oldani az eredetivel is? Vagy esetleg elektromos szervot valamiből bele lehet e rakni?

Mindegyik megoldás érdekelne ( főleg a legolcsóbb ) , és hogy mit kell hozzá beszerezni!

A válaszokat, és segítséget előre is köszönöm!

Hali!

Nem kell hengerfej, keress egy olyan szervószettet (bontottan mindenestül 25e Ft körül megvan), amelyik 5-bordás szíjas, a szivattyú a vezérműszíj kivágásába épül be, gyárilag ez való a Te motorodhoz (főtengelytárcsával, generátorral együtt). Ehhez nem kell feszítőgörgő sem.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nekem egy olyan kérdésem volna, hogy van egy 92-es c16nz típusú astrám és hogy lehet-e bele szervót tenni?!

Amit hallottam az az hogy ahhoz az újabb henger+fej kell mert azon van szervomotornak felfogatási hely, és ahhoz már bordás szíj kell! Nem tudom igaz-e ez, vagy meg lehet oldani az eredetivel is? Vagy esetleg elektromos szervot valamiből bele lehet e rakni?

Mindegyik megoldás érdekelne ( főleg a legolcsóbb ) , és hogy mit kell hozzá beszerezni!

A válaszokat, és segítséget előre is köszönöm!

Hali!

Milyen a generátorszíjjad? Ilyen?(bordás?)

Mert ha igen, akkor könnyű dolgod van, ha sima vékony szíjas, akkor kell másik generátor (vagy cserélni kell a tárcsát a generátoron, és asszem a tartó bakját is)

Ezen a képen látszik, ilyen kell neked! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kell hengerfej, keress egy olyan szervószettet (bontottan mindenestül 25e Ft körül megvan), amelyik 5-bordás szíjas, a szivattyú a vezérműszíj kivágásába épül be, gyárilag ez való a Te motorodhoz (főtengelytárcsával, generátorral együtt). Ehhez nem kell feszítőgörgő sem.

Hali!

Ezt nem nagyon értem hogy mit is jelent: a szivattyú a vezérműszíj kivágásába épül be!!

Am...akkor kell hozzá a főtengely tárcsa, egy generátor, a szervómotor ( az így milyen szíjjas lesz? ), akkor a csövek, a kormánymű és kell hozzá egy olajtartály is?! ( utóbbit csak tippeltem) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Milyen a generátorszíjjad? Ilyen?(bordás?)

Mert ha igen, akkor könnyű dolgod van, ha sima vékony szíjas, akkor kell másik generátor (vagy cserélni kell a tárcsát a generátoron, és asszem a tartó bakját is)

Ezen a képen látszik, ilyen kell neked! :lol:

Hali!

Sima vékony fogazott szíjas! Am ......akkor a generátor tartója is kell? A felfogatása annak jó lesz az enyémhez?!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Sima vékony fogazott szíjas! Am ......akkor a generátor tartója is kell? A felfogatása annak jó lesz az enyémhez?!

A felfogatása ugyanaz! Tudtommal kell a tartója is... (de lehet csak a szíjtárcsa csere is megoldja a problémát? Mi cseréltük haverén azt is, biztos ami biztos :lol: ) A lényeg, hogy síkban fussanak a szíjak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kormánykerekemet kezdi elengedni a ragasztó.Mármint a gyárilag ráöntött gumi kezd megforogni a fémen..Van más megoldás is a"bontóból vegyél egyet"-en kívül? :lol: Köszi..

Hááát nem tudom pontosan milyen a kormányod, de mivel pölö a vaterán 2500-ért már lehet kapni bontottat szerintem ez pont az a kategória amit nem érdemes javítgatni. Én vettem rá egy tecsós kormányvédőt mert túl vékonykának találtam a gyárit. Meg aztán ha belegondolsz mi van ha egy rénszarvas manővernél elcsúszik a kormányon a gumi, akkor mi van? De ha ragasztani akarsz akkor pölö pálmatex, vagy fix.

Link to comment
Megosztás:

A kormánykerekemet kezdi elengedni a ragasztó.Mármint a gyárilag ráöntött gumi kezd megforogni a fémen..Van más megoldás is a"bontóból vegyél egyet"-en kívül? :lol: Köszi..

Találkoztam már a jelenséggel. :lol: De ha bele gondolsz szerinted hogy javítod meg? Ami végig egybe lévő anyag, belül a fém huzallal? Fecskendővel benyomkodod a pillanatragasztót? Itt pedig nincs más Vegyél másikat bontóba. :D Én légzsákos kormánynál találkoztam vele. Ha sima kormányod van akkor ne vegyél bontóba vedd meg az enyémet 110ezer km-et futott. Még néhol rücsis. :D nincs semmi baja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kormányművem ereszti az olajat ott, ahol a kormányrúd megy bele. Van ott egy perem meg egy nagy zéger gyűrű.

Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy kuka?

Nekem is ez volt. Csere! :lol:

Horror áron tudják csak javítani, de csak néhány szerviz csinálja, hetekig tartana az oda-vissza postázás. Egyszerűen nem éri meg. Kb 10 ropiért kapsz bontottat...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.