Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

Márciusig bírja ki. :D

27 ezer a felújítás? Annyit meg is ér, ha tényleg ennyi.

Ha nem sikerül, akkor nagyon durván kenyérszervó lesz. :) Akkor inkább rakok be szervónélküli kormányművet, mert még az is könnyebb annál. :D

Valaki javitotta itt a forumon , de az biztos hogy ki kell iktatni hogy ne romoljon az állapota, lehet hogy meguszhatod 2x csapágyal :)

Nekem is itt lesszhamarossan a javitás ideje....

Link to comment
Megosztás:

Tudom. :) Amúgy hosszbordás az enyém. :D

Szerk: hol az oldal tetején? :D Amúgy linket dobhatnál már, hogy ki újíttatta fel.

Én voltam az! :P 2008 március 13.-án történt, amikor menet közben elfogyott a szervóm. Előzetes jelek: zajos működés.

Már egy párszor leírtam ide, de úgy látom fogom is még! :)

Van felújítószervíz, 1 nap alatt kész, ha viszed, hozod. (27 ezerért)

Keress rá a gúgliban.

Nekem szerelő intézte és szerelte 60 ezerért. Közben motorral jártam a munkába és inkább megkerestem a rávalót....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az egyik gumicsövet szeretném cserélni a szervórendszeremben, találtam is egy boltot ahol árulnak hidraulikacsövet, már csak azt kéne megmondanom nekik hogy pontosan mekkora kell. A készlettartálytól a kormánymű felé menő kb 50-60 centis gumicső szakaszról van szó, viszont a belső átmérő megállapításához bontanom kéne. Ha valakinek van ilyen csöve bontva és megmondaná milyen paraméterekkel rendelkezik az nagyon megköszönném!

Üdv, Ákos

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az egyik gumicsövet szeretném cserélni a szervórendszeremben, találtam is egy boltot ahol árulnak hidraulikacsövet, már csak azt kéne megmondanom nekik hogy pontosan mekkora kell. A készlettartálytól a kormánymű felé menő kb 50-60 centis gumicső szakaszról van szó, viszont a belső átmérő megállapításához bontanom kéne. Ha valakinek van ilyen csöve bontva és megmondaná milyen paraméterekkel rendelkezik az nagyon megköszönném!

Üdv, Ákos

10mm-es :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az egyik gumicsövet szeretném cserélni a szervórendszeremben, találtam is egy boltot ahol árulnak hidraulikacsövet, már csak azt kéne megmondanom nekik hogy pontosan mekkora kell. A készlettartálytól a kormánymű felé menő kb 50-60 centis gumicső szakaszról van szó, viszont a belső átmérő megállapításához bontanom kéne. Ha valakinek van ilyen csöve bontva és megmondaná milyen paraméterekkel rendelkezik az nagyon megköszönném!

Üdv, Ákos

Minek ahhoz hidraulikás bolt? :D Nálunk a környéken mindkét autósboltban méterre árulják.....kb. 900-1000 Ft/m

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.