Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

  • 1 month later...
Sziasztok ,

elég barna már a folyadék a szervótartályban

szerintem érdelmes lenne lecserélni ,csak nem tudom , hogy csináljam

ha valaki elmagyarázná a lépéseket , megköszönném B)

Leveszed a szivattyúról a betáp csövet, ezután a kormányt teljesen kitekered jobbra, és balra. Ekkorr le fog jönni kb 1 l olaj. Visszateszed a csövet, felöntöd a friss olajat, beindítod, és 2-3 X teljesen kitekered jobbra, ballra. Ezzel kész is. :D B)

Ja, mikor leengeded a régit ne járjon a motor, mert tönkre megy a szivattyú.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok.elöször is azzal kezdem köszi opel16v a válto tanácsokat nyélbe ment az üzlet és már durozsol is az uj össz vissz szerkezet tárcsa válto posta 21000ft.szerintem jó kifogtam nem?de most az a kérdésem hogy leszeték a kormányt múltkor a gyagya haverjaim egy kapcsolo csere véget és azota ég a légzsák.kérdeztem a szervizt és azt mondták hogy ki kodolják 5000ért.hát sajna nekem ennyi most nem nagyon van de ti talán tudtok segiteni hogy ez nem e megy valahogy házilag?elöre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok.elöször is azzal kezdem köszi opel16v a válto tanácsokat nyélbe ment az üzlet és már durozsol is az uj össz vissz szerkezet tárcsa válto posta 21000ft.szerintem jó kifogtam nem?de most az a kérdésem hogy leszeték a kormányt múltkor a gyagya haverjaim egy kapcsolo csere véget és azota ég a légzsák.kérdeztem a szervizt és azt mondták hogy ki kodolják 5000ért.hát sajna nekem ennyi most nem nagyon van de ti talán tudtok segiteni hogy ez nem e megy valahogy házilag?elöre is köszi.

Házilag nem megy, ha a légzsák átvezető nem sérült, akkor egy Tech műszerrel lehet törölni a hibajelzést. Egyébként milyen kapcsoló cseréjéhez vették le a kormányt? B)

Link to comment
Megosztás:

ÉNIS EZT KÉRDEZTEM TÖLÜK MERT CSAK AZ INDEXET KELLET KICSERÉLNI,DE AZ OKOSOK MINEK SZETÉK LE MIKKOR HOZZÁ SE KELET VOLNA NYULNI A KORMÁNYHOZ,DE MOSTMÁR MINDEGY.EL BA........TÁK JÓL AKKOR.MEG MÉG EGY KÉRDÉS LESZEDTÜK A KÖZÉPSÖ DOBOT MERT SZÉT VOLT ÉGVE TELJESEN ÉS CSAK EGY CSÖ VAN HELYETE MÉG NEM JÖNN AZ UJ ÉS AZOTA ÉSREVETTEM HOGY OLTÁRI MODON BÜDÖS A FÜSTJE ÉS SZERINTEM JOBBAN FÜSTÖL MINT AHOGY KÉNNE DE VISZONT HA MEGKÜDÖM UTÁNNA NEM ANNYIRA MOTORNAK SEMI MÁS HANGJA NINCS,DE ÉN A BENZINRE SACOLOK HOGY SZA..R VAGY A KIPUFOGO MIATT,VAGY ESETLEG GYÜRÜ?NEM TUDOM DE A KONDENZ VIZ IS ÖMLIK BELÖLE

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.