Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

nem fogsz tudni....

ez dizel. nincs fordulatszámjel....

De van!

Generátorrol kapja az óra,nekem is úgy megy!

Ha jól emléxem az egyenirányító segéddiódasoráról veszik le a jelet.Majd futó úr pontosít,ha tévedtem! :unsure:

az már más kérdés,hogy a kadett LCD mit tud kezdeni ezzel a jellel.Ki kell próbálni!

Link to comment
Megosztás:

De van!

Generátorrol kapja az óra,nekem is úgy megy!

Ha jól emléxem az egyenirányító segéddiódasoráról veszik le a jelet.Majd futó úr pontosít,ha tévedtem! :unsure:

az már más kérdés,hogy a kadett LCD mit tud kezdeni ezzel a jellel.Ki kell próbálni!

Más, legalábbis F Astrában. Ott a dieselbe rakott benzines óra fals értéket mutat.

Link to comment
Megosztás:

Itt van Demó is, majd minjá megmondja a frankót...... :unsure:

:huh:

Szerintem is csk 1 fajta van...

Az tuti, hogy a 86-os Corsámon ugyanolyan tükör van, mint a 92-esen. De viszont az is lehet, hogy esetleg passzol az Astráé, vagy valami máse is, ezért lehet néha más tükörrel látni A Corsát.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
:rolleyes:

Elárulom a titkot, ez már nem 1.2S! :mellow:

Elsőre nyilván soknak hangzik, de ha mindent összeszámolsz, hogy veszel egy normális állapotban lévő Corsa A-t, megveszed hozzá a motort/váltót, xarozol a féltengelyekkel, kerékfelfüggesztésekkel, fékekkel, kerékcsapágyakkal, normális futóművet teszel alá, kiépíted amit ki kell, Aztán belerakod a motort, pár apró csacskaságot, normális kerekeket, és máris ennek az összegnek a dupláját kapod végösszegként.Még akkor is, ha SK. csinálsz mindent.

Ha esetleg építteted, kapásból megtolhatod ezt az összeget 150e.-rel, és akkor még nagyon alsóhangon ment a dolog, és baráti az ár.......

Hátígyhát......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.